Re: Läptopi ostuabi.
mis te arvate sellest naisele kooli/facebooki arvutiks?
HP-de kohta kuulnud, et mingid jamad koguaeg. Endal ka 2 tk õhtale läinud aastaga, kuid see pidavat "parem" olema.
mis te arvate sellest naisele kooli/facebooki arvutiks?
HP-de kohta kuulnud, et mingid jamad koguaeg. Endal ka 2 tk õhtale läinud aastaga, kuid see pidavat "parem" olema.
Comment