Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #766
    Re: Läptopi ostuabi.

    mul 4a 17" dell studio. iga päev kasutuses. 0 probleemi ja 0 remonti. hingedki veel väga heas korras.

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #767
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
      +1. Endal ka nüüdseks pea 3 aastat vana Dell Studio. Täielik kräpp. 3 korda remontinud juba. Algul lihtsalt mingi lamp viga, siis kõvaketas ja viimane oli mingi sisselülitussüsteem pekkis. Prg ka mingi deela, kõik videod asjad laggivad räigelt, mingi videokaart või jumal teab mis ptsis. Ostes arvasin, et Dell peaks ikka töökindel olema. Vanamehel Dell Inspiron mingi 6 aastat vana vist, pole kordagi ühtki jama olnud
      dell studio pole odav delli läppar, inspiron jms on odav
      studio ongi pigem äriklassi oma

      endal ka dell studio, ning nüüd 5. aasta läheb, pole ühtegi probleemi olnud.

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #768
        Re: Läptopi ostuabi.

        Aa mul on see Aseri tellis pool aastat ja 0 probleemi.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #769
          Re: Läptopi ostuabi.

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Kas selle raha eest leidub midagi paremat veel?
          http://www.1a.ee/sooduspakkumised/ac...sivaba_voimsus

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          see, et paberil kõik hea on, ei tähenda midagi - mul on olnud üks 17" acer ja hullemat s*tta annab otsida. hakkas lagunema paari kuuga. nüüd dell studio mitu aastat ja naer tuleb peale mõeldes acerile
          http://www.1a.ee/sooduspakkumised/as...dia_sulearvuti
          Need Acerid selle raha eest praegu küllaltki hea pakkumine turul.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #770
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
            http://www.1a.ee/sooduspakkumised/as...dia_sulearvuti
            Need Acerid selle raha eest praegu küllaltki hea pakkumine turul.
            Tegin tellimuse ära ja pakkumine kustutati ära 1a.ee lehelt. Huvitav, kas kukkusid toolilt pikali ja IT mees ajas kohvi arvutile nähes, et keegi kavatseb otse välja osta? :D

            HCC style leveldamine. igaksjuhuks.
            Last edited by VisaHing; 31.10.13, 19:18.

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #771
              Re: Läptopi ostuabi.

              Algselt postitas Char Vaata postitust
              dell studio pole odav delli läppar, inspiron jms on odav
              studio ongi pigem äriklassi oma

              endal ka dell studio, ning nüüd 5. aasta läheb, pole ühtegi probleemi olnud.
              Pole väitnudki, et odav. 800 maksis 3 a tagasi, aga 3 korda remontinud ka. Tean teisigi kellel sama mudel täpselt ja pole kordagi vajadust olnud remontida. Mingi praagi otsa sattunud tho

              Comment

              • tafka31
                Grinder
                • Dec 2009
                • 853

                #772
                Re: Läptopi ostuabi.

                Telia e-poest leiad endale sobiva tehnika. Võrdle tooteid, loe arvamusi, küsi nõu e-poe teenindajalt. Kaubad saad osta järelmaksuga ja kätte juba järgmisel päeval.


                Mis arvate?

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #773
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Isiklikult ei ostaks Elionist küll ühtegi laptopi ega PC-d. Overpriced tooted enamus.

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #774
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Aga kust ostaksid?

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #775
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                      Aga kust ostaksid?
                      Endale isiklikult meeldivad 1a.ee pakkumised. Äsja oli üks läppar, mida soovisin osta, samal ajal tuli ka Klick.ee pakkumised postkasti. Sirvisin ja leidsin täpselt sama laptopi peaaegu 1:1-le specidega ainult, et 200 EUR kallim ( koos win 8-saga lausa 300 eur ).

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #776
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Ma ei tea kas uutega on midagi muutunud, aga läbi aegade HP Pavilion üheks halvima koostekvaliteediga läpakaks ristitud muidu

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #777
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Isiklikult ei ostaks Elionist küll ühtegi laptopi ega PC-d. Overpriced tooted enamus.
                          üldiselt jep, aga on erandeid. Ma sain oma pilli Elionist odavamalt kui teistelt oleks saanud.

                          Comment

                          • raidov
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 436

                            #778
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Ma ei tea kas uutega on midagi muutunud, aga läbi aegade HP Pavilion üheks halvima koostekvaliteediga läpakaks ristitud muidu
                            +1

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #779
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              See pavilion on shit tier jah.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #780
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Aga vähemalt saab 7-zipi tasuta kaasa. ^_^

                                Comment

                                Working...