Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #286
    Re: Läptopi ostuabi.

    Algselt postitas sorm Vaata postitust
    see SSD tehnoloogia praegu jah suht uus ja kallis ... mingi poole aasta pärast peaks tunduvalt odavam olema!
    Tegelt ikka pole .. see on juba aastaid vana :) Ja hinnad on poole aastaga pigem minimaalselt langend kui üldse

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #287
      Re: Läptopi ostuabi.

      pole otseselt ühtegi mudelit soovitada aga mida võiksid tähele panna: proset pole i7t vaja , hinnavahe suht suur võrreldes i5ga. Kindlasti peab olema uue generatsiooni prose (miinumum sandybridge, ivy bridge on veel parem). vähemalt üks ketas võiks olla SSD - kiirusevahe on väga suur. Ise soovitan 13,3 kuni 14,1 ekraaniga läpakat. 15,6 on juba väga suur , eriti kui sul kodus on lisamonitor olemas. Liidestest USB 3.0 olemasolu tuleks jälgida.

      Ise olen uurinud samsungi mudeleid ja endale on silma jäänud 7. seeria (korraliku arvuti saab ca 1k euriga) , 5. seeria on veidi kehvema korpusega ja ka odavam.

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #288
        Re: Läptopi ostuabi.

        Ühesõnaga praegu see samsung siis valitu http://www.itshop.ee/sulearvutid-ja-...b-i3-w7hp-13-3. Või keegi ostaks midagi muud?

        Comment

        • Jeebus
          määäääää
          • Jun 2012
          • 1409

          #289
          Re: Läptopi ostuabi.

          Algselt postitas mislinn Vaata postitust
          Ühesõnaga praegu see samsung siis valitu http://www.itshop.ee/sulearvutid-ja-...b-i3-w7hp-13-3. Või keegi ostaks midagi muud?
          võrdluseks http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTE...m-137kg-139978

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #290
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas mislinn Vaata postitust
            Ühesõnaga praegu see samsung siis valitu http://www.itshop.ee/sulearvutid-ja-...b-i3-w7hp-13-3. Või keegi ostaks midagi muud?
            sellise hinnaga võta juba dell xps. ei väsi soovitamast

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #291
              Re: Läptopi ostuabi.

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Tegelt ikka pole .. see on juba aastaid vana :) Ja hinnad on poole aastaga pigem minimaalselt langend kui üldse
              Jep, minimaalne langus:


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by Spewmonkey; 06.08.12, 02:42.

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #292
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                sellise hinnaga võta juba dell xps. ei väsi soovitamast
                Ei leia sellise hinnaga dell xps-i

                Mis sellest arvate? http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTE...B-A01EE-142552
                Last edited by mislinn; 06.08.12, 12:18.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #293
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Kas see on seda hinda väärt: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=547674

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #294
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                    Alusta 225'st, aga üldiselt on küll. 250'ga saad vabalt kätte ja selle raha eest on väga okei.

                    Comment

                    • r1v0
                      Julm Donk
                      • Jun 2012
                      • 93

                      #295
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      norm hinnaga saad maailma kõige koledama laptopi omanikuks, wii.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #296
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
                        norm hinnaga saad maailma kõige koledama laptopi omanikuks, wii.
                        mis sa taod pihku selle laptopi peale, et see peab ilus olema?

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #297
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
                          norm hinnaga saad maailma kõige koledama laptopi omanikuks, wii.
                          Kurat, siis ei saagi naisi sellega vä :((

                          E: anyway ostsin ära selle(päris 250ga ei saanud), homme saan kätte.
                          Last edited by emmimees; 07.09.12, 15:59.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #298
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            http://www.atf.ee/arvutid/sulearvuti...72120810/#prod okei pill?

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #299
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Yes sir.

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #300
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                tänud!

                                Comment

                                Working...