Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #301
    Re: Läptopi ostuabi.

    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    tänud!
    Sobib nii pokkeri mängimiseks ideaalselt, probleeme ei teki ka selle aasta mängude jooksutamisega hea graafikaga :)
    3D ekraan peaks võimaldama ka 3D filme vaadata, aga pead ei anna.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #302
      Re: Läptopi ostuabi.

      Plaan ka uus läpakas osta. Olles veits konsulteerinud targematega, on praeguseks sõelale jäänud need isendid:
      1) http://flex.ee/5184-Dell-Inspiron-N7520-SSD
      2) http://flex.ee/5206-Dell-Vostro-3560-Pronks (plaan on sealne kõvaketas 240gb SSDga välja vahetada)

      Vostro tuleks ca €180 odavam, kui teine ketas maha müüa. HVs aga öeldi, et antud mudelil pole koostekvaliteet hea.

      Kui keegi viitsib, võib soovitada ka alternatiive sarnases hinnaklassis (ca €1k). Peaks olema fullHD reso, vähemalt 15" suurune ja kõlbulik ka mõningate mängude mängimiseks, CoD4 ntx.
      Last edited by fyte; 19.11.12, 01:36.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #303
        Re: Läptopi ostuabi.

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Plaan ka uus läpakas osta. Olles veits konsulteerinud targematega, on praeguseks sõelale jäänud need isendid:
        1) http://flex.ee/5184-Dell-Inspiron-N7520-SSD
        2) http://flex.ee/5206-Dell-Vostro-3560-Pronks (plaan on sealne kõvaketas 240gb SSDga välja vahetada)

        Vostro tuleks ca €180 odavam, kui teine ketas maha müüa. HVs aga öeldi, et antud mudelil pole koostekvaliteet hea.

        Kui keegi viitsib, võib soovitada ka alternatiive sarnases hinnaklassis (ca €1k). Peaks olema fullHD reso, vähemalt 15" suurune ja kõlbulik ka mõningate mängude mängimiseks, CoD4 ntx.


        Parem videokaart, mälud peaksid tegelikult olema 1600 mhz kiirusega, neil seal imo vale info. Muu on üsna sama, kui plaanid ketta niikuinii välja vahetada SSD vastu, siis ma valiks selle Asuse.


        E: Sa ei kasuta reaalselt 16 GB mälu korraga kunagi, 8 piisab täiesti ja vajadusel saad ühe mälu välja vahetada ja panna nt selle asemel 8 GB mälu, seega 12 kokku, hetkel standardina on seal 2x4gb.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #304
          Re: Läptopi ostuabi.

          Okei, ty, a tead sa kes neile garantiisid teostab? Nagu aru saan, siis nt Dellidel & Lenovotel garantii kvaliteet tasemel.
          Ja kas see inspironi 3612 prose parem pole veits?

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #305
            Re: Läptopi ostuabi.

            Ärge palun valige läpparit mingite videokaardi või protsessori näitajate järgi!

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #306
              Re: Läptopi ostuabi.

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              Okei, ty, a tead sa kes neile garantiisid teostab? Nagu aru saan, siis nt Dellidel & Lenovotel garantii kvaliteet tasemel.
              Ja kas see inspironi 3612 prose parem pole veits?
              Reaalselt seda prose vahet ei tunne küll, imo see 3610 on nõksa kiirem kui 3612, viimane on lihtsalt uuem 'väljalase'.

              Garantiiasja täpselt ei tea, olen kursis Delli garantiiteostajatega Eestis, pm on asi nii, et igal poel on teatud partnership, kuhu saadetakse garantiisse siis vastavalt firmad Asus, Dell jms.
              Töötan IT-alal ja ei ole kuulnud, et mingit s*tta korraldataks Asuse garantiidega :)

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #307
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Ärge palun valige läpparit mingite videokaardi või protsessori näitajate järgi!
                Jep fyte, vali hoopiski värvi ja välimuse järgi, riistvara doesn't matter.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #308
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Jep fyte, vali hoopiski värvi ja välimuse järgi, riistvara doesn't matter.
                  See, et sa kellegil klickist midagi osta soovitad, näitab juba kõrgemat klassi!

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #309
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    See, et sa kellegil klickist midagi osta soovitad, näitab juba kõrgemat klassi!
                    Ma ei soovita klickist küll midagi, lihtsalt flexi lehel ei olnud seda mudelit ja teadsin, et klicki lehel on olemas, lingi panin puhtalt sellepärast, et ta näeks arvuti riistvaralist poolt ka.

                    Sinu meeleheaks:

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #310
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Kust siis kõige mõistlikum osta? Arvutikeskus.ee's tundus suht samasse auku olevat.

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #311
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        mine hv.ee ja vaata sealt välja ja leiad parima pakkumise

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #312
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Uurisin sealt ning klickis siiski odavaim variant.

                          Comment

                          • LordC
                            Julm Donk
                            • Oct 2011
                            • 48

                            #313
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            lugedes neid kommentaare, siis nüüd on teada, et tegin vale valiku sülearvuti ostu suhtes, mis näis alguses olevat kõige parim variant! sai siis ostetud HP 635, mis oli odav, ning ka soovitati, ostetud klickist...kuid juba kere laguneb koost. ehk siis lähiajal oleks parem uus tööloom osta lol. HP'sid ei soovita küll kellegile. Garantiid anti ka ainult aasta, ning hinnaks oli €365 (soodustus) Sellises hinnaklassis oleks saanud palju parema variandi.

                            Telia e-poest leiad endale sobiva tehnika. Võrdle tooteid, loe arvamusi, küsi nõu e-poe teenindajalt. Kaubad saad osta järelmaksuga ja kätte juba järgmisel päeval.
                            Last edited by LordC; 19.11.12, 05:54.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #314
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Sellise hinnaklassiga on kõik parajad juustud, eriti koostekvaliteedilt.

                              Comment

                              • Jeebus
                                määäääää
                                • Jun 2012
                                • 1409

                                #315
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                koostekvaliteedilt.
                                oskad midagi selle kohta täpsemalt seletada?
                                valdav enamik on ju plastik, osad on pool alumiinium pool plastik
                                palju siis neid on, mis neisse kategooriatesse ei mahu

                                /imo hinged on tähtsad

                                Comment

                                Working...