Re: Läptopi ostuabi.
Mul on see sama Asus aga teise kõvekettaga. Kunagi oli veel ilma OP süsteemita ja 16GB variante ka müügis. Garantiis käis Servisa ICT's läbi Flex'i. Aega läks 1,5 kuud. Pole vist otseselt Flexi süü aga kasu ka nendest midagi ei olnud(info mitte jagamine, lubati tagasi helstada ja seda ei tehtud jne..). Kui arvuti kätte sain siis oli põhja alt üks plastikjupp veel puudu ka.
Algselt postitas fyte
Vaata postitust
Comment