Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isenseven
    Grinder
    • Sep 2009
    • 598

    #181
    Re: Läptopi ostuabi.

    :D lenovo

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #182
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas isenseven Vaata postitust
      :D lenovo
      Kus nali on ?

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #183
        Re: Läptopi ostuabi.

        Tõesti, kus nali on? Enne võtaks kindlalt lenovo, kui HP.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #184
          Re: Läptopi ostuabi.

          lol HP on üks viimaseid mis võtaks. Lenovo/Dell oleks esimene valik.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #185
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas isenseven Vaata postitust
            Kumba läpakat soovitaksite, vaja pokkerit ja kõiki muid häid mänge ka vajadusel pelada.


            või
            http://www.dellxps15z.com/
            Ma ei tea küll milliseid häid mänge sa selle HP'ga lootsid mängida, aga kui sul juba selline valik on, siis säästa raha ja võta ok pill odavalt.
            Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #186
              Re: Läptopi ostuabi.

              Töötasin HP äriklassi mudeliga pea poolteist aastat ja selle aja jooksul see lihtsalt lagunes käes. Iga kord, kui itimeeste jutule läksin, siis ei pidanud isegi ütlema, mis arvutiga tegu. Samas kolleegidel töötasid HP'd nagu kellavärgid ja ka itimehed olid nendega ülirahul. Seega minu seisukoht on ikka HP OMFG nooooo.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #187
                Re: Läptopi ostuabi.

                Peale HP pavilioni ostu, mis peale 1 aastat üle kuude kuumutamist vajab ei osta vist kunagi enam ühtegi HP mudelit.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #188
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Lol kõik kellel pavilion olnud, nendel ka maha kärvanud vist .. aga tho mis ta maksis, mingi 8k-9k ainult ju? selle eest ei saagi laptopi saada :D

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #189
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    15k-17k oli minu arust :D

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #190
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Millist läpparit kooli jaoks mõni asjatundja oskaks soovitada ? Hind võiks jääda ~500€ piiresse, 11"-14" ekraaniga. Mänge ega pokkerit seal mängida ei kavatse. Vaatasin sealt http://flex.ee/ lehelt. Antud isend paistab päris asjalik olevat http://flex.ee/3484-Dell-Vostro-V130-Hbedane

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #191
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Ise vaataks Vostro 3350 või vanema mudeli (3300) poole . Saab vajadusel suurema aku osta , v130-l seda võimalust pole . + celeroni CPU ei kõlba kusagile. Endal on vostro 3300 ja väga rahul.

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #192
                          Re: Läptopi ostuabi.



                          Vaata parem sealt, parem konf. Tunnen selle poe omaniku ja võid sealt julgelt osta.

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #193
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                            http://www.notebooks.ee/default/dell-vostro-v130

                            Vaata parem sealt, parem konf. Tunnen selle poe omaniku ja võid sealt julgelt osta.
                            ma rebiks endalegi selle vist, aga jooksevad siin mõned mängud ka(nt fifa11, nbak11 jne)? Samuti jooksutab see ilusti autocadi, autodeski jne, et ei tõmbaks arvutit aeglaseks? Kas see protsessor (Intel® Core™ i5-470UM Processor ) on hea? Ise ei jaga asjast pmst muhvigi -.-

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #194
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              ei oska selle jooksutamise kohta midagi öelda. lihtsalt pakkusin alternatiivi sellele flexi masinale, mis sisuliselt on samas hinnas, aga eelmise sajandi protsessoriga.
                              googleda seda videokaarti ja ma usun, et saa vastused oma küsimustele. muud jupid vastavad kindlasti su nõudmistele.
                              ja selle arvuti mass ftw!!! üldiselt olen sama masinat naisele ostmas, kui midagi paremat ei leia.

                              EDIT:
                              näe vaata youtubest

                              Ja loe sealt kommentaare ka. Ehk siis ma arvan, et saab hakkama küll see kaart.
                              Last edited by Tarmonator; 29.08.11, 18:47.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #195
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Tõsi, tarmonatori poolt välja pakutud läppar on tõesti korralik, aga eelarve jääb siiski 500€ piiresse. Nagu mainitud, siis ainult netis käimise ja üldise koolitöö jaoks vaja.


                                e: http://www.1a.ee/special/pakkumised/...89231/?nlng=ee ?? Ekraan 15.6" liiga suur ainult....
                                Last edited by inward; 29.08.11, 21:03.

                                Comment

                                Working...