Re: Läptopi ostuabi.
Please don't. Kui ma õigesti mäletan, siis su arvuti = mingi 2Ghz Pentium 4 protsessor, mälu vast 512MB, kõvaketas mingi tüüpiline selle aja 40GB ja integreeritud videokaart.
Aga äriklassi arvutit ma küll pokkeriprole ei soovita, sest äriklassi läpaka tingimus ju kerge kaal, sellest tulenevalt väike ekraan mis on sitt antud elukutse puhul. Pohhui palju kaalub, peaasi, et võimalikult hea resolutsioon ja võimalikult suur ekraan (ja noh, kvaliteet võiks ilmselgelt hea olla). Endal näiteks Dell XPS 16 mille see leht liigitab säästuarvuti alla, kuigi arvuti maksis üle 20K. Olen omanud ka Delli äriklassi läpakat, Latitude-E 14" ekraaniga, mõttetu käkk selle XPS-i kõrval, väike ekraan, väike resolutsioon ja üleüldse jättis palju odavama mulje XPS-ist.
Aa ja kõige tähtsam asi - WINDOWS 7! XP on vana ja kole, 7 on stone-cold nuts :)
Algselt postitas camu
Vaata postitust
Aga äriklassi arvutit ma küll pokkeriprole ei soovita, sest äriklassi läpaka tingimus ju kerge kaal, sellest tulenevalt väike ekraan mis on sitt antud elukutse puhul. Pohhui palju kaalub, peaasi, et võimalikult hea resolutsioon ja võimalikult suur ekraan (ja noh, kvaliteet võiks ilmselgelt hea olla). Endal näiteks Dell XPS 16 mille see leht liigitab säästuarvuti alla, kuigi arvuti maksis üle 20K. Olen omanud ka Delli äriklassi läpakat, Latitude-E 14" ekraaniga, mõttetu käkk selle XPS-i kõrval, väike ekraan, väike resolutsioon ja üleüldse jättis palju odavama mulje XPS-ist.
Aa ja kõige tähtsam asi - WINDOWS 7! XP on vana ja kole, 7 on stone-cold nuts :)
Comment