Re: Läptopi ostuabi.
Keegi soovitab mingit normaalset Delli läpakat?Mänge ei mängi ja kasutan ainult pokkeriks ja netis olemiseks.Lisaks oleks hea kui mingi 24' ekraani saaks järele ühendada.Ei pea mingi ulme püss olema,peaasi,et need oma asjad saab aetud,aga noh samas ka ,et ei peaks pikemat aega välja vahetama ja oleks töökindel.
Võib mingeid teisi firmasid ka soovitada,aga nagu aru saanud siis Dell on nuts.Endal oli varem HP ka,aga see on rohkem remondis käinud kui li*s kuu jooksul oma keha müünud.
Hetkel lauaarvuti on ka mul Dell ja on väga hästi vastu pidanud oma aja kohta.
Netist ka uurinud,aga pmst alla "10k eegu" ei saa vist mitte midagi?Kohe pole plaanis välja vahetada,aga siis vähemalt väike moti lisa volüümi sees hoida,sest kuu kahe prst tahaks kindlasti välja vahetada juba.
Keegi soovitab mingit normaalset Delli läpakat?Mänge ei mängi ja kasutan ainult pokkeriks ja netis olemiseks.Lisaks oleks hea kui mingi 24' ekraani saaks järele ühendada.Ei pea mingi ulme püss olema,peaasi,et need oma asjad saab aetud,aga noh samas ka ,et ei peaks pikemat aega välja vahetama ja oleks töökindel.
Võib mingeid teisi firmasid ka soovitada,aga nagu aru saanud siis Dell on nuts.Endal oli varem HP ka,aga see on rohkem remondis käinud kui li*s kuu jooksul oma keha müünud.
Hetkel lauaarvuti on ka mul Dell ja on väga hästi vastu pidanud oma aja kohta.
Netist ka uurinud,aga pmst alla "10k eegu" ei saa vist mitte midagi?Kohe pole plaanis välja vahetada,aga siis vähemalt väike moti lisa volüümi sees hoida,sest kuu kahe prst tahaks kindlasti välja vahetada juba.
Comment