Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #91
    Re: Läptopi ostuabi.

    Kui laua pealt ära ei tõsta ja kuumuse kätte maha ei sure siis vast pole viga.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #92
      Re: Läptopi ostuabi.

      msi .. nojah
      jäägu ikka nad oma liistude juurde .. emaplaate vist tootsid ...

      pole kuulnudki v2ga eist l2pparitesr

      Comment

      • koer55
        Julm Donk
        • Mar 2009
        • 48

        #93
        Re: Läptopi ostuabi.

        Algselt postitas Timpz


        mida sellest arvate, on graafika kaart korralik? kuidas muidu tundub?
        Graafika on sülearvuti kohta väga korralik, üldse jõudlus paistab hea. MSI on sülearvutiturul küllalt vähe olnud ja sestap küllalt raske mingeid järeldusi teha. Eelneval on nende tehtud barebone-de baasil rüperaale turustanud ML Arvutid, nood olid enam-vähem, korpused küll tiba lagunesid, aga hinged-asjad pidasid vastu küll. Aga eks sellises hinnaklassis läpaka ost üks coinflip ole nii või teisiti.

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #94
          Re: Läptopi ostuabi.

          Algselt postitas Timpz


          mida sellest arvate, on graafika kaart korralik? kuidas muidu tundub?
          mis on msi...

          pigem osta tuntud/proovitud firma kaupa...imo

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #95
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas TIGRANO
            Mul praegu seisab siin nurgas lihtsalt, maksis mingi 16k eeke ja täpselt nädal peale garantiiaja lõppu ohkas ära. Mõtlesin, et saadan selle HP servicesse või palju need emaplaadid maksavad.

            Mul selline viga, et ekraan hakkab virvendama ja siis varsti ei näe midagi enam ekraanilt. Sellised pisikesed jooned tekivad pikki ekraani.

            Ning läpakas nii haigelt kuumaks läheb ka alati.
            Kas viga ei või olla selles, et graafikaart kuumeneb üle?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #96
              Re: Läptopi ostuabi.

              Algselt postitas ranka
              Kas viga ei või olla selles, et graafikaart kuumeneb üle?
              viga on selles et sitasti on laptop ehitatud ning õhu ringlus on sees kehvakene

              Comment

              • koer55
                Julm Donk
                • Mar 2009
                • 48

                #97
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas ranka
                Kas viga ei või olla selles, et graafikaart kuumeneb üle?
                Sellistel on konstruktsiooniviga, minu teooria on selline, et graafikakaart üle otseselt ei kuumene, aga kogu läpaka siseelu on siiski küllalt tuline tänu halvale õhuvoolule, temperatuurikõikumised põhjustavad detailide paisumist/kokku tõmbumist, mis omakorda koostöös joodiste halva kvaliteediga tekitab mikropragusid, mis omakorda arenevad külmjoodisteks. Ehk, et detailidesse laskudes lõppkokkuvõttes graafika chip/mälud kord annavad kontakti, kord mitte teatud radadesse või on täiesti "lahti". Samas neid vigaseid emaplaate saab enamasti parandada ja ka uued garantiiga plated on kohati juba päris normaalse hinnaga saadaval.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #98
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Tahaks osta lihtsalt kõige tavalisemat lauaarvutit, sest vana andis just otsad. Ei mängi iialgi ühtegi mängu, kirjutan kirju, teen paar powerpointi ja dokumenti ning surfan veebis. Ei jooksuta ühtegi mahukat programmi.

                  Mida soovitada? Sellest (http://sale24.ee/asus-essence-intel-...w-p-32908.html) midagi odavamat on ka?

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #99
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Et siis pokkerit ei mängi sellega jah?

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #100
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Algselt postitas Ghost0
                      Et siis pokkerit ei mängi sellega jah?
                      Oleneb mida, PSi veab iga saan välja. Kuid üldiselt ei mängi jah.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #101
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Algselt postitas taipupole
                        Tahaks osta lihtsalt kõige tavalisemat lauaarvutit, sest vana andis just otsad. Ei mängi iialgi ühtegi mängu, kirjutan kirju, teen paar powerpointi ja dokumenti ning surfan veebis. Ei jooksuta ühtegi mahukat programmi.

                        Mida soovitada? Sellest (http://sale24.ee/asus-essence-intel-...w-p-32908.html) midagi odavamat on ka?
                        Ise teeks nii (kui ei pea just brändikast olema). Tee hv.ee-sse teema - kirjelda oma vajadusi ja spetsialistid panevad sulle komplekti kokku. Siis on vaja ainult arvutikeskus.ee-lt vastavad jupid osta ja väikese teenustasu eest paneb arvutikeskus.ee sulle kasti kokku ka.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #102
                          Re: Läptopi ostuabi.




                          järgmine leid, on kellegil arvamusi?

                          Comment

                          • koer55
                            Julm Donk
                            • Mar 2009
                            • 48

                            #103
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Algselt postitas Timpz
                            Asus nagu odavklassi kohta on enam-vähem, garantiid tehakse ka neile nüüd Eestis juba, kui viitsid lugeda pikemalt, siis üsnagi põhjalik ülevaade konkreetse mudeli kohta on näiteks siin.

                            Comment

                            • Ajuvaba
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 634

                              #104
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Nii, eelnevat nelja lehte ei jõudnud läbi lugeda....mul läpakas võttis jalad alla ja hüppas pesumasina pealt maha, samal ajal kui mina s...l olin(võimalik, et ise panin suht ääre peale ka ta sinna). Kõik töötab - SUPER, samas korpus on äärtest lõhki ja igapidi koliseb-logiseb, kõver ka kuidagi ja kinni ka ilusti ei lähe(agatöötab!).

                              Hetkel on mul see siis Fuijitsu Siemens Lifebook S Series. Ilmselt siiski tahan uut osta ja küsimus ongi siis see, et kas antud seeria uut mudelit soovitate? Peamiselt pokkerimänguks, sest muud asjad saan ilusti hakkama.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #105
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                mina soovitaks.. mu eelmine laptop oli ka jitsu.. toimis.. võta siis kenasti core2duo prosega isend.. ja inteli graafikaga.. peaks kenasti toimima.. hetkel mul lenovo t61.. ja krt lenovo suudab ikka oma iseärasustega pahuraks ajada..

                                Comment

                                Working...