Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • koer55
    Julm Donk
    • Mar 2009
    • 48

    #106
    Re: Läptopi ostuabi.

    Algselt postitas taipupole
    Tahaks osta lihtsalt kõige tavalisemat lauaarvutit, sest vana andis just otsad. Ei mängi iialgi ühtegi mängu, kirjutan kirju, teen paar powerpointi ja dokumenti ning surfan veebis. Ei jooksuta ühtegi mahukat programmi.

    Mida soovitada? Sellest (http://sale24.ee/asus-essence-intel-...w-p-32908.html) midagi odavamat on ka?
    Sulle käraks kasvõi selline kirjutusmasin kah siis ju. Ordi letihindadest võib väikse sooduka alati organiseerida minu kaudu kui kellegil soovi.
    Samas kui otsad see vana andis, saaks korda ikka mõistliku hinna eest tõenäoliselt kui just välk sisse ei löönud ja tervet kasti sisu tuhaks ei muutnud.

    Algselt postitas Ajuvaba
    Nii, eelnevat nelja lehte ei jõudnud läbi lugeda....mul läpakas võttis jalad alla ja hüppas pesumasina pealt maha, samal ajal kui mina s...l olin(võimalik, et ise panin suht ääre peale ka ta sinna). Kõik töötab - SUPER, samas korpus on äärtest lõhki ja igapidi koliseb-logiseb, kõver ka kuidagi ja kinni ka ilusti ei lähe(agatöötab!).

    Hetkel on mul see siis Fuijitsu Siemens Lifebook S Series. Ilmselt siiski tahan uut osta ja küsimus ongi siis see, et kas antud seeria uut mudelit soovitate? Peamiselt pokkerimänguks, sest muud asjad saan ilusti hakkama.
    Need kõverad korpuse jupid saaks suure tõenäosusega välja vahetada, Fuji vana S-seeria tükke ikka liigub siin-seal.
    Kui aga siiski uut tahad osta, siis äriklassis kuulub minu sümpaatia praegu Dell Latitude E-seeriale, eelkõige tänu eelkäijale D-seeriale, mille kahte isendit olen ise pidanud läbi aegade, samuti firmas neid olnud paarkümmend tükki ja väga hästi ennast näidanud teised.

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #107
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas koer55
      Asus nagu odavklassi kohta on enam-vähem, garantiid tehakse ka neile nüüd Eestis juba, kui viitsid lugeda pikemalt, siis üsnagi põhjalik ülevaade konkreetse mudeli kohta on näiteks siin.
      Algselt postitas Timpz
      on mõnel IT vennal veel kommentaare? tundub suht norm läpakas

      Comment

      • elixs
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 67

        #108
        Re: Läptopi ostuabi.

        Algselt postitas Rage
        mina soovitaks.. mu eelmine laptop oli ka jitsu.. toimis.. võta siis kenasti core2duo prosega isend.. ja inteli graafikaga.. peaks kenasti toimima.. hetkel mul lenovo t61.. ja krt lenovo suudab ikka oma iseärasustega pahuraks ajada..
        Inteli graafikakaardid peaksid üldjoontes väga kehvad olema... Samas ma tean seda ainult lauaarvutite kohta.. Kas läpakate jaoks on Inteli kaardid siis ok=?

        Comment

        • koer55
          Julm Donk
          • Mar 2009
          • 48

          #109
          Re: Läptopi ostuabi.

          Algselt postitas elixs
          Inteli graafikakaardid peaksid üldjoontes väga kehvad olema... Samas ma tean seda ainult lauaarvutite kohta.. Kas läpakate jaoks on Inteli kaardid siis ok=?
          Üldiselt läpakate ja lauaarvutitega sama teema selle koha pealt, aga ei mina ei nimetakski neid graafikakaartideks, selle "Inteli graafika" all mõeldakse reeglina Inteli poolt toodetud arvuti emaplaadile integreeritud kiipi, mille jõudlus on tavaliselt üsna piiratud. Kehvad või mitte, seda on raske öelda, erinevalt nvidia või ati graafikakiirenditest siis maha nad ei põle näiteks sisuliselt kunagi, soojust eraldavad ja energiat tarbivad vähe, mis on sülearvuti puhul üsna tähtis argument. Kui 3D-jõudlus pole oluline, siis sobivad väga hästi, samas kui mängimise soov olemas, tuleks vaadata ikkagi eraldi graafikakaardiga arvuti poole.

          Comment

          • SpreeXXL
            Jube Noob
            • Mar 2009
            • 136

            #110
            Re: Läptopi ostuabi.

            Miks keegi Maci ei soeta endale. Mul juba viies aasta PowerBook G4 ja töötab nagu noor jumal. Ma usun, et siinsed nõudmised täidab iga Mac kenasti ära. Igaüks, kes peab lugu kvaliteedist, võiks vähemalt kaaluda Maci soetamist.

            Comment

            • elixs
              Julm Donk
              • Nov 2008
              • 67

              #111
              Re: Läptopi ostuabi.

              Algselt postitas SpreeXXL
              Miks keegi Maci ei soeta endale. Mul juba viies aasta PowerBook G4 ja töötab nagu noor jumal. Ma usun, et siinsed nõudmised täidab iga Mac kenasti ära. Igaüks, kes peab lugu kvaliteedist, võiks vähemalt kaaluda Maci soetamist.
              Hind pluss programmid on ilmselt põhiline argument

              Comment

              • koer55
                Julm Donk
                • Mar 2009
                • 48

                #112
                Re: Läptopi ostuabi.

                Algselt postitas SpreeXXL
                Miks keegi Maci ei soeta endale. Mul juba viies aasta PowerBook G4 ja töötab nagu noor jumal. Ma usun, et siinsed nõudmised täidab iga Mac kenasti ära. Igaüks, kes peab lugu kvaliteedist, võiks vähemalt kaaluda Maci soetamist.
                Üldiselt Macid on ülehinnatud, kvaliteet on nii ja naa, näiteks Macbookidel esineb terve rida tüüpvigu (emaplaatide suremus, korpuste väga kiire mõranemine), enamike PC tootjate samas hinnas äriklass on kvaliteetsem. Lisaks meeletud kirvehinnad kõikidele varuosadele ja lisaseadmetele esinduses, mina küll ei soovita, nišitoode rohkem. Vähene levik siinmail tekitab igasugu ühilduvusprobleeme ka pidevalt.

                Comment

                • volga
                  Julm Donk
                  • Jul 2009
                  • 79

                  #113
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Tervist

                  Mul selline asi et soetasin endale ka läpaka miski 6 kuud tagasi ML-i oma. Aga nüüd 6 kuud hiljem selline jama tekkinud sellega et ekraan on hakkanud arvuti küljes jubedalt liikuma miski fiksaator või stopper on tuksis vist. Et ma soovitaks poes isegi vaadata seda kuidas läpaka ekraan on kinnitatud arvuti külge. Venna DELLIL on kolm kinnitust mis seob ekraani arvutiga ja need ka jube paksud.
                  Minu läpakal on need kinnitused nii peenikesed nagu tikud et polegi ime et need ekraani ei jõua kanda - ei oleks elusees osanud sellist asja poes vaadata aga järgmine kord olen juba targem. Nii et igasugu asju checkige enne kui ostate.


                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #114
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    2 varianti:

                    1.) kas hinged on läbi
                    2.) võta ekraani kyljes nurkades olevate kruvide pealt see kumm ära ja keera jõuga kinni (aga kui peale seda protsessi on ikkagi loksumine, siis hinged läbi ja no...parandada seda ei saa, kuna hingi ei müüda :)

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #115
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      ma oma vana ordi k2kkil sain hingi vahetatud ... aga jube nuss j2i ikkagi ..

                      Comment

                      • volga
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 79

                        #116
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Ei näe kuskil sellist kohta kust kruvidele ligi pääseda nende hingeda peal miskid metalljunnid proovisin neid lahti kangutada aga ei tulnud lahti. Panin googlisse otsima ka ML AN 350 et ehk leian miski pildigi aga tutkit raisk. Ju ma ainukesena oman sellist junn arvutit siin või on see alles prototüüp :D

                        Comment

                        • wedoit
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 458

                          #117
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Mul endal on Lenovo (IBM), korralik äriklassi relv ja mingi aasta vana nüüd juba. Olen siin erinevaid kasutanud läbi aegade, aga see on seni parim. ja tildihood elab kah üle ilusasti. vaatasin netist videot kuidas seda vastu maad peksti ja jooki sisse kallati. ja raisk, ta ikka töötas edasi. läpakas on ennekõike töövahend ja mida robustsem seda parem imho.

                          Comment

                          • ottokatz
                            Julm Donk
                            • Jun 2009
                            • 29

                            #118
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            nagu kuskil alguses sai mainit ibm (Lenovo) T klass on tõsiselt võetav masin, kui seda õieti kasutada...ja ise seletan siin hp pavilioni taga...mängida saab aga hinged lausa kolisevad peale kahte kuud











                            Comment

                            • koer55
                              Julm Donk
                              • Mar 2009
                              • 48

                              #119
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Pekki läinud ekraanihinged lähevad nii mõnegi süleri puhul garantii alla, tasub üle küsida seni kuni see võimalus veel on.

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #120
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Asus F50SF


                                any ideas? hinna-kvaliteedi suhe?

                                Comment

                                Working...