Re: Läptopi ostuabi.
Sulle käraks kasvõi selline kirjutusmasin kah siis ju. Ordi letihindadest võib väikse sooduka alati organiseerida minu kaudu kui kellegil soovi.
Samas kui otsad see vana andis, saaks korda ikka mõistliku hinna eest tõenäoliselt kui just välk sisse ei löönud ja tervet kasti sisu tuhaks ei muutnud.
Need kõverad korpuse jupid saaks suure tõenäosusega välja vahetada, Fuji vana S-seeria tükke ikka liigub siin-seal.
Kui aga siiski uut tahad osta, siis äriklassis kuulub minu sümpaatia praegu Dell Latitude E-seeriale, eelkõige tänu eelkäijale D-seeriale, mille kahte isendit olen ise pidanud läbi aegade, samuti firmas neid olnud paarkümmend tükki ja väga hästi ennast näidanud teised.
Algselt postitas taipupole
Samas kui otsad see vana andis, saaks korda ikka mõistliku hinna eest tõenäoliselt kui just välk sisse ei löönud ja tervet kasti sisu tuhaks ei muutnud.
Algselt postitas Ajuvaba
Kui aga siiski uut tahad osta, siis äriklassis kuulub minu sümpaatia praegu Dell Latitude E-seeriale, eelkõige tänu eelkäijale D-seeriale, mille kahte isendit olen ise pidanud läbi aegade, samuti firmas neid olnud paarkümmend tükki ja väga hästi ennast näidanud teised.
TC
Comment