Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #31
    Re: Läptopi ostuabi.

    Dell, Lenovo, Fujitsu, HP, Mac. Kõigil on erinevad seeriad, ühed osapooled kannatavad kriitikat, teised mitte :/. Hetkel liigitasid väga üldiselt.
    See oli Coca postitusele vastuseks siis.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #32
      Re: Läptopi ostuabi.

      maitea.. Lenovo kahjuks räägib see, et sama hinna eest saad palju rohkem fujitsult.. (kirjutajad/kaardilugejad/usbi augud/dvi/vga) jms otsad mida lenovol pole või on doki külge integreeritud.. mul on siiani küll üks fujitsu ainult old e8020 ga raip midagi pole katki läinud ja väga hästi peab vastu.. ja aku peab ka muhedalt..

      ja sõbral uus lenovo.. tigeda konfi ja värgiga.. aga fcking näkast SD kaardi lugejat isegi pole:-/

      Comment

      • tdx
        Grinder
        • Oct 2008
        • 768

        #33
        Re: Läptopi ostuabi.

        Ise olen ibmi/lenovo T-klassi tööalaselt kasutanud vaat et 10 aastat, sh väga palju reisidel ja erinevates klimaatilistes tingimustes (Sudaani kõrbetormis ntx) ja olen neile masinatele ikka väääga palju koormust andnud ja siiamaani ei ole mind alt veetud. IBMi intranetis olid kunagi videod kus kasutajad olid neid läpakaid põlevasse majja unustanud, SUViga üle sõitnud etc ja ikka töötasid.

        Olude sunnil pidin vahepeal mingit HP highend masinat kasutama, aga see suri kyllalt kiirelt ja jonnis ka ikka ysna palju.

        Sample size on väike tho.

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #34
          Re: Läptopi ostuabi.

          Algselt postitas hotcocacola
          Arvan seda, et kui keegi soovib osta kõrget äriklassi HPd, mingi 25k eest, siis see oleks epic fail.
          Sain praegu biidi ;D

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #35
            Re: Läptopi ostuabi.

            Algselt postitas Kris
            foorum.hinnavaatlus.ee ostuabi osakond
            +1, sealt saaksid parimad soovitused.
            Mingi hinnapiir ikka onjuuu?! 20K? 30K?

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #36
              Re: Läptopi ostuabi.

              Imo on suvalisel inimesel, kes läpakat loengusse tassib ja sealt tagasi üsna mõttetu osta 25k maksvat läpakat, kui sellega passitakse wifis ja kirjutatakse mõni kirjatöö, aga näed on kvaliteetne ja aku peab hästi vastu.
              Samas pole ma ise kunagi ühtegi läpakat omanud, aga niipalju kui näiteks odava 10k delli junniga kokku olen puutunud, tundub see siiani üsna normaalne valik, vähemalt koostekvaliteet küll otseselt silma ja kätt ei häiri.
              Seega igal inimesel on erinevad vajadused ning rahalised võimalused. Soovitaks samuti HV-st täpsemalt uurda ning mõelda pigem normaalsele dockingu variandile.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #37
                Re: Läptopi ostuabi.

                Kaasastassimiseks võiks just kvaliteetne (loe: vastupidav) läppar olla ja loengus olesklemiseks hea aku ka?

                Delliga on see, et isegi 10k eest võib saada uue, millele Dell julgeb anda 3a garantiid ehk firma ise usub oma koostekvaliteeti.

                Nagu varem mainitud, siis küsi parem abi hv.ee-st, sest siin tundub asi jube subjektiivne
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #38
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  jap, liigitasin üldiselt :)

                  Comment

                  • miksnii
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 580

                    #39
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Kui keegi tahab endale mingit kerget läpakat siis ostke endale need
                    7" väikesed hädapätakad. Kastutage seljakotti, mitte neid üle üheõle
                    tolgendavaid käekotte, ja ple see paar kilo interneti alistajat midagi nii
                    raske kaasas kanda.

                    Nagu eespool öeldud, iga uuem läpakas, vahet pole mis hinna klassist
                    töötab edukalt, pigem on asi selles lihakäntsakas sial taga, Mõni inimene suudab
                    oma äriklassi läpaka nädalaga tuksi keerata, teine suudab oma 6k'se junsuga
                    aastaid toksida ilma suuremate probleemideta.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #40
                      Re: Läptopi ostuabi.




                      ostsin selle lihtsalt sellejaoks, et vahel kui vaja, kiirelt kätte võtta ja jooksta :D
                      enamjaolt seisab kapil

                      aga olen väga rahul

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #41
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Kolm aasta garantii on suht standard imo enamusel äriklassi pillidekl. Enda e5500'l läks see raam katki, mis seal ekraani ümber on .. no questions . .saatsin tallinna ja jülejärgmine pöev sain juba kätte ning korras.


                        Aga jah ORDI ja Desknote ja klickil oli ka mingi oma saast vist veel, neid ei ole mõtet kommenteeridgai. Ei soovita kõige hullemale viha vaenlasele ka .. jubedused ..

                        Mul oli ordi, 6 kuuga läksid hinged nii läbi, et ekraan ei seisnud enam püsti .. uued hinged pandi, siis nagises juba kõik jne ...

                        Ühesõnaga peab inimene välja mõtlema tõesti, mis on tema jaoks prioriteedid .. kas kaal, aku kestvus, võimsus, ekraani suurus, mobiilsus ja obv hind.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #42
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          täpselt nii, kui inimene kasutab läpakat vaid netis surfamiseks ja mõne dokumendi tegemiseks, siis pole vaja osta nt 20-40k läpakat :)
                          Ja kui mõni on hullem mängusõltlane, kellel kõvakas erinevaid wolfensteine, fifasid, nbasid täis, siis sellele ei sobi kohe kindlasti mingisugune 10k-ne rotikas 80GB kettaga :D

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #43
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Starsi jaoks täitsa piisav - kui vaja siis spordikotti, pikenduserull kaasa ja kasvõi randa:

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #44
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Algselt postitas hotcocacola
                              täpselt nii, kui inimene kasutab läpakat vaid netis surfamiseks ja mõne dokumendi tegemiseks, siis pole vaja osta nt 20-40k läpakat :)
                              Ja kui mõni on hullem mängusõltlane, kellel kõvakas erinevaid wolfensteine, fifasid, nbasid täis, siis sellele ei sobi kohe kindlasti mingisugune 10k-ne rotikas 80GB kettaga :D
                              isegi mõistliku mänguri läpakaid on soodushinnaga võimalik saada 10k eest(geforce 9600, 4gm ram, 320gb ketas jne, windows xp).

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #45
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                aga HP paviljon on juba järgmiseks päevaks emaplaadiprobleemiga garantiis :D

                                Comment

                                Working...