Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***
Ma eelmine nv üritasin, mõtelsin ,et lähen peole ja olen täiesti kaine ja tulen öösel koju. Lõpptulemuseks oli suur mäluauk ,mitte midagi ei mäleta sellest ,mida ma viimased tund-kaks peol tegin :D
Algselt postitas ranka
TC
Comment