*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #631
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    Mõtlen asjad üle korralikult läbi ja ilmselt öösel teen mingi konkreetse topicu asja kohta vms ...
    Delli väikese monitoriga ma siiski mängima ie hakka, uue suure taga .. see v2ike koormab liialt silmi .. uus molu aga jõuab heal juhul alles kolmap .. seega nädal aega on tuimalt aega ...

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #632
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      Algselt postitas leits
      8hpäevas sa küll ära ei mängi 24 tabledes
      e: laptopil on webcam nö sisse ehitatud ning mis on mõistlik bb/100'le?
      mul tuleb 24tabledes 2000 kätt tunnid igatahes..

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #633
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        Algselt postitas variatsioon

        mul tuleb 24tabledes 2000 kätt tunnid igatahes..
        esimene tund ei tule sul elusees 2k tunnis kui sa avad laudu jms .. 2k tunnis 24 tabledes wtf??

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #634
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          Algselt postitas leits
          esimene tund ei tule sul elusees 2k tunnis kui sa avad laudu jms .. 2k tunnis 24 tabledes wtf??
          jp.. NL50 fast lauad

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #635
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

            Algselt postitas variatsioon
            jp.. NL50 fast lauad
            mis statsidega? ja kuidas winratega ka lood on?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #636
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              Algselt postitas leits
              Nonii, tekkis siis Fortunega MSN'is väike mõte. Et ma teeksin "väikese" challange. Mõte siis järgmine:
              7 päevaga mängida 100k kätt NL25 limiidis.

              Oddse ma ei teagi 3:1, 3.5:1 ?

              Oleks kellelgi üldse huvi mingeid bette vms asju teha?
              Siis saaks mõelda, kui reaalne see projekt tegelt saaks olla üldse ...
              Mina panustaks su vastu 3.5 : 1 oddsidega.

              EDIT: mõtlen siis seda, et ma annaksin 3.5 : 1 oddsid (isegi 3:1, siis ümmargusem) et sa ei tee 7 päevaga 100,000 kätt ära. Winrate on ebaoluline ja summaks võiks panna up to $1000. Ehk sinu $330 minu $990 vastu oleks max bet.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #637
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                ˇKas keegi oleks nõus osalema HUsng challenge`s homme. Level $57,5 , 13.00 - 01.00 ( 12h ), min 50 mängu. Profit loeb ja võin anda 1:3 oddsid, et mu profit suurem. Hetkel on vaid PokerDevil vastu võtnud, vikstiksi pole kätte saanud. Kes siit veel oleks nõus mängima mid stakes HUSNG-d - codecci, ok2aa , anyone ?

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #638
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  chicagojoey teeb novembris beti 1M kätt teha btw

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #639
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    Algselt postitas lenC
                    chicagojoey teeb novembris beti 1M kätt teha btw
                    ah fu*k kui haige see on

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #640
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                      Algselt postitas lenC
                      chicagojoey teeb novembris beti 1M kätt teha btw
                      Kõige naljakam on see ,et see lammas võib selle ära teha

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #641
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        Algselt postitas lenC
                        chicagojoey teeb novembris beti 1M kätt teha btw
                        Täiesti sick. Ei usu, et see õnnestub Selles ma ei kahtle ,et ta 800k hakkama saaks, aga 1M on lihtsalt unreal.
                        Ulme millised vennad 2+2's on. Nädala pärast hakkab 525K kätt kuus bet, septembris 700K kätt kuus bet. Ja mõlemad 6-maxis :o

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #642
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          Algselt postitas Ghost0
                          Täiesti sick. Ei usu, et see õnnestub Selles ma ei kahtle ,et ta 800k hakkama saaks, aga 1M on lihtsalt unreal.
                          Ulme millised vennad 2+2's on. Nädala pärast hakkab 525K kätt kuus bet, septembris 700K kätt kuus bet. Ja mõlemad 6-maxis :o
                          Aga mitte ükski neist ei mängi võitvat pokkerit nende bettide aeg.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #643
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            Algselt postitas ranka
                            Aga mitte ükski neist ei mängi võitvat pokkerit nende bettide aeg.
                            see on suhteline, SuperNova saaks miljoni käega üle miljoni fpp 100nl-s, aga pole vist kohanud, mis limiidis joey seda teha tahab, tõenäoliselt ikka 25-s :(

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #644
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              Algselt postitas Fortune
                              mis statsidega? ja kuidas winratega ka lood on?
                              statid 13/10/3 vms vist..
                              winrate ei oska öelda.. ei ole eriti kaua mänginud. lihtslat vahest kui ei viitsi ajusi ragistada kõrgemas limiidis.
                              aga arvatavasti mingi 2BB/100+ .

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #645
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Sain sellest lollakas Windows Live Messengerist lahti ning nüüd vana MSN 7.5.

                                Kui kedagi veel uus Windows Live Messenger häirib ja tahad oma messengeri downgradeda siis tegutse järgnevalt:
                                1. Sulge MSN Live ja uninstalli see pask (kõik Windows Livega seonduv) kasutades Control Panel->Add/Remove Programs;
                                2. Tõmba alla programm (scanitud aga scanide ise üle igaks juhuks): http://www.pokkeriprod.com/ranka/programs/MSN75.rar
                                3. Paki lahti ja installi
                                4. Siis mine C:\Program Files\MSN Messenger ja parem klikk failil msnmsgr.exe ning vali properties
                                5. Avanevas aknas mine lahtrisse Compatibily
                                6. Linnuke kasti ette "Run this prorgram compatibilyt mode for:" ja rippmenüüst valida Windows 2000
                                7. Käivitada messenger ja vaadata, kas asi funkab.

                                Enjoy or Hate

                                Comment

                                Working...