*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #181
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    Algselt postitas Rage
    yeahh.. fucking nuts.. iga arvuti sisse lülitamine algab FTP reinstallimisega, sest muidu lihtsalt menüüd ei ilmu nähtavale:-/
    Tore, kui sellised mängueelsed rituaalid meeldivad. :)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #182
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      Algselt postitas Kris
      Võin kinnitada, et Maali arvab ikka, et tegu on hasartmänguga, samuti arvab Maali mees.
      Aga tänu sellele saatele võib Maalil tulla huvi pokkeri vastu, teeb mõned tundi h-stakes ja ehk ülehomme Maali saab aru, et tegu ei ole hasartmänguga. Ja kuna keskmine Eesti mees on naise suss (loe: tallaalune, püksid on memmede jalas) siis Maali lihtsalt lohistab oma pulgajukuku kompuutri taha.

      Comment

      • arvamusliider
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 183

        #183
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        Ma kujutan ette, et pokkerivõõras inimene sellises formaadis ei saa midagi aru. Neile sobiks rohkem üks laud korraga, mitte natuke siit ja sealt. EP foldimised on välja lõigatud, kes kurat siis aru saab, et kas neile jagati kaardid kätte või miks neile ei jagatud. Üldiselt parem, kui selliseid pokkeripromosid televisioonis ei oleks.

        Tädi Maali ja mees tõestasid kohe ära, et tegu on hasartmänguga ja protsendid ei pea paika. Esimese poole tunniga ükski favoriitkäsi ei pidanud KKvsQQ, JJvsQ6...ning edasi nad keeldusid vaatamast.

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #184
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          Mis päeviti, kellajati too saade kanal kahes jookseb?

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #185
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

            Algselt postitas timukasr
            Mis päeviti, kellajati too saade kanal kahes jookseb?
            esmaspäeva öösel algusega 00.20

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #186
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              Sky Plusis toda saadet promoti ikka vägevalt - absull iga reklaampausi aeg.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #187
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                Algselt postitas ranka
                Sky Plusis toda saadet promoti ikka vägevalt - absull iga reklaampausi aeg.
                ja imo mardisalu hääl lausa äratab tähelepanu, et mis siis nüüd huvitavat toimuma hakkab....
                aga see võib olla sellest templist mu mälus, kui ta meistrite liigat kommenteeris........

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #188
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  Algselt postitas vsiu100
                  ja imo mardisalu hääl lausa äratab tähelepanu, et mis siis nüüd huvitavat toimuma hakkab....
                  aga see võib olla sellest templist mu mälus, kui ta meistrite liigat kommenteeris........
                  Kusjuures täpselt sama mõtet. Mul võib-olla sellest, et ta Bingot kommenteeris

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #189
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    Algselt postitas ranka
                    Kusjuures täpselt sama mõtet. Mul võib-olla sellest, et ta Bingot kommenteeris

                    väike ranka ootusärevuses pliiats(obv ülihästi teritatud) käes järgmist numbrit ootamas. :D

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #190
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                      Algselt postitas ranka
                      Sky Plusis toda saadet promoti ikka vägevalt - absull iga reklaampausi aeg.
                      + poweris ja UUNOs ka

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #191
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        Bah, keegi ei vaata sedasi, et oi blää, käed ei pea , et asi ilgem gamble mäng jne.

                        Kesmine donk vaatab telekat ja näeb ossa raisk kui sheffid nad oma päikese prillidega seal välja näevad ning omg, esikoht saab mitu milli!!!!!
                        Järgmisena näeb telekast Pokerstarsi reklaami, kus reklaamitakse kui vähese raha eest võid EPT´le paketi võita ja dongil on silmad punnis ja krediitkaart roomab rahakotist välja. Kaotab AK vs AQ preflop all in, vaatab, et OMG kui unlucky Ta on, kuid skilli Tal jagub ning Reload ja Pokkeriprode rahakotid täituvad ;D

                        obv on kasulik, kui seda telekas näeb. Donke tuleb kindlasti juurde!

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #192
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          Algselt postitas RudiTurbo
                          Bah, keegi ei vaata sedasi, et oi blää, käed ei pea , et asi ilgem gamble mäng jne.

                          Kesmine donk vaatab telekat ja näeb ossa raisk kui sheffid nad oma päikese prillidega seal välja näevad ning omg, esikoht saab mitu milli!!!!!
                          Järgmisena näeb telekast Pokerstarsi reklaami, kus reklaamitakse kui vähese raha eest võid EPT´le paketi võita ja dongil on silmad punnis ja krediitkaart roomab rahakotist välja. Kaotab AK vs AQ preflop all in, vaatab, et OMG kui unlucky Ta on, kuid skilli Tal jagub ning Reload ja Pokkeriprode rahakotid täituvad ;D

                          obv on kasulik, kui seda telekas näeb. Donke tuleb kindlasti juurde!

                          kas sina olid selline alustades? ära alahinda average joesid

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #193
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            Algselt postitas Codecci
                            kas sina olid selline alustades? ära alahinda average joesid
                            Nope, ma pole average joe, ma olen Rudi AllMighty :D

                            No päris kõik ei ole muidugi nii, kuid -EV see asi pokkerile kindlasti pole. Donke tuleb juurde ikkagi tänu sellele, et näidatakse.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #194
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #195
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                Algselt postitas hotcocacola
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                                sul tõotab päris hea kuu tulla ma vaatan.Jätka samas vaimus

                                Comment

                                Working...