*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #331
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    Algselt postitas donkament
    rofl, starsis mingi goldstar tegi btn 75bb deep limpshove K8o ja kui ta maha callisin, siis sõimas fishiks chatis jne how you can do that call. Siis oli ta ühes teises sngs ka mul midagi mögises seal, et ta räige pro ja ülejäänud fishid. Siis ma checkkisin kähku ta sharkscope ja ütlesin "ye sure ur -14 roi from sharkscope sure is pro's" Vend ütles selle peale, et ss on keelatud ja kutsus starsi mode, et see mu ära banniks. r0fl.
    Protexin [pealtvaataja]: fck fish
    Protexin [pealtvaataja]: preflop call?
    Protexin [pealtvaataja]: u have headshot
    Protexin [pealtvaataja]: fish limit
    fail

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #332
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      Kas tuli mingi jama ka sellest sharkscopest?

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #333
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        Algselt postitas Codecci
        fail
        ma cleanisin ta ära ja ta ütles selles windowsis, kus ma ta välja lõin(seal kus K8 shoves) võin hh ka panna kui soovid :).
        mode ütles sellele, et ta mölisemise ära lõpetaks lihtsalt.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #334
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          Algselt postitas donkament
          ma cleanisin ta ära ja ta ütles selles windowsis, kus ma ta välja lõin(seal kus K8 shoves) võin hh ka panna kui soovid :).
          mode ütles sellele, et ta mölisemise ära lõpetaks lihtsalt.
          fail = eestikeelne soft

          Comment

          • leho57
            Grinder
            • Nov 2008
            • 664

            #335
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

            Algselt postitas ranka
            Kui suvaline töömees suudab seda, siis kogenud murdvargale on see käkitegu ning ära imesta, kui järgmine kord sul enam asju alles ei ole.
            eino kui mingi suvaline varas viienda korruse rõdule suudab ronida ja rõduukse lahti teha ja siis veel asjadega minema minna ilma, et keegi tähele paneks - no müts maha tema ees siis :D

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #336
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              Algselt postitas Ghost0


              Et siis $25 "-andres-"ga ja $25 "Lahekutt"ga.
              Unustasin mainida ,et tavaliselt mängin PL25 ja NL25 mixitult. Küsin igaksjuhuks ette ära ,et ega teil selle vastu midagi pole ,et osad käed pot limitis mängin?

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #337
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                Algselt postitas Ghost0
                Unustasin mainida ,et tavaliselt mängin PL25 ja NL25 mixitult. Küsin igaksjuhuks ette ära ,et ega teil selle vastu midagi pole ,et osad käed pot limitis mängin?
                Jõudsin nüüd arvuti taha, 22 paiku plaanin startida. Loomulikult võid segamini võtta.

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #338
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  stars suutis mind jälle üllatada :D. olin 45manis hu jõudnud võrdsete stackkidega ja prf ai overcards vs undercards olin top2 flopanud ja vaadanud, et ah läbi on, tegin akna väikeseks ning ning mingi minut hiljem popupis ja congrats u finished second, i was like wdf, vaatasin kähku HH üle ja tuli välja, et aff oli runner runner tripsi saanud :). stars ei väsi :). btw kuskil mingit artiklit on 45manide kohta? et early stages postflop ja preflop oleks vaja üle vaadata.

                  Comment

                  • blazkuh
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 400

                    #339
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    Googeldasin täna hemorroidide kohta, vaatasin pilte ka, päris kole oli. Siiamaani paranoia peal, et anus hakkab välja tulema. Kardan.

                    Comment

                    • Friiko
                      Jube Noob
                      • Feb 2009
                      • 158

                      #340
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                      ee .. see ei sobi vist isegi mitte offtopicusse :D

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #341
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        Algselt postitas Friiko
                        ee .. see ei sobi vist isegi mitte offtopicusse :D
                        Hästi öeldud

                        Comment

                        • pronks
                          Jube Noob
                          • Jun 2009
                          • 116

                          #342
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          keegi teab mida stars ette on võtnud selle bugi asjus?

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #343
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            võtsin shoti 180manides, ütlen ausalt, et põrusin :(. buttonilt kq keevitades blindid leiavad premiume üles. Ja paar olukorda, kus tean, et olen taga, aga ei saa foldida. NT mu stack 20bb. utg limbib, ma teen 4xraise, üks callib veel ja utg big stack open shoveb. Ei saa selles olukorras(minu arvates) mutte maha visata. Ta range seal vabalt 22+ ja Ax+, kuid ikkagi mõistus ütles, et olin taga ja ta avaski KK. ja veel kus ülinit teeb utg minraise ja mu stack M5, ei saa poisse maha visata, ja AA vastas nagu arvasin.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #344
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              Algselt postitas pronks
                              keegi teab mida stars ette on võtnud selle bugi asjus?
                              huiab inimesi... värdjas sait

                              Comment

                              • Kris
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 860

                                #345
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                PARTI POKKER ON RIGGED !!!!


                                EVERY THIRD HAND WINZ

                                Number of cards accumulated to date: 7
                                Prize(s) won to date: Cash: $ 0


                                MUNNID

                                Comment

                                Working...