*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #211
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    Tra mingi üliloose-passive ( aga riveril aggro ) donk rematchib minuga 110`stes. Ja no ei saa hakkama kui kaarti vabsjee pole.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #212
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      täiesti haige, mis loomaaed täna pärnu-tallinn maanteel toimetas. Benajaams ka ngua tsirkus. Õnneks cruisime pärnu poole. Irw mingi vend suutis isegi mingi hetk 3 sõidurida käima lükata ja oleks peegli ka peaaegu kaasa võtnud

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #213
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        Algselt postitas jrgn hell
        täiesti haige, mis loomaaed täna pärnu-tallinn maanteel toimetas. Benajaams ka ngua tsirkus. Õnneks cruisime pärnu poole. Irw mingi vend suutis isegi mingi hetk 3 sõidurida käima lükata ja oleks peegli ka peaaegu kaasa võtnud
        tavaline tallinna/tallinnast sõit siis :D

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #214
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          no päälinna poole oli ikka auto auto persses kinni. Nii olen ainult Metallica ajal näinud

          Muidu ikka suht rahulik maantee
          aga öösel täna vast veel hullem. Purjus debiilikuid ka kindlasti sitaks

          Comment

          • blazkuh
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 400

            #215
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

            Algselt postitas jrgn hell
            no päälinna poole oli ikka auto auto per**es kinni. Nii olen ainult Metallica ajal näinud

            Muidu ikka suht rahulik maantee
            aga öösel täna vast veel hullem. Purjus debiilikuid ka kindlasti sitaks
            Sõitsin ka, pool Lätit vist Eestis praegu. Kui mendid olid siis käis vinge tuledevilgutamise trall :D

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #216
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              madonna ju meil täna kylas .. mis seal imestada

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #217
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                Täna küsiti mult, et kas liigsest arvuti taga istumisest hemoroide pole tekkinud. Pole sellist probleemi kunagi olnud, aga rekkajuhtidel pidavat näiteks kutsehaigus kohati olema. Siis mõtlesin, et ma olen nii vähe ka tegelt arvuti taga. Rääkige megagrinderid, kas keegi on endale sellise probleemi istunud ka.
                Ei tahaks uskuda. Huvitav, kui kaua peaks arvutitoolis löstuma, et sellist jama saada

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #218
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  sarfgthyujiyjhgfd

                  lambist googeldasin hemoroids ja panin pildiotsing

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #219
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    fk off everybody. EPT satikal :


                    PokerStars No-Limit Hold'em Tournament, 25/50 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    CO (t2219)
                    Button (t1675)
                    SB (t6465)
                    BB (t3936)
                    UTG (t3025)
                    UTG+1 (t3300)
                    MP1 (t4360)
                    Hero (MP2) (t5315)
                    MP3 (t5615)

                    Hero's M: 70.87

                    Preflop: Hero is MP2 with 2, 3
                    UTG calls t50, 5 folds, Button calls t50, 1 fold, BB checks

                    Flop: (t175) 2, 3, 7 (3 players)
                    BB checks, UTG checks, Button checks

                    Turn: (t175) 2 (3 players)
                    BB checks, UTG bets t100, 2 folds

                    Total pot: t175

                    Results:
                    UTG didn't show
                    Outcome: UTG won t175



                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #220
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                      $221R1A

                      Poker Stars $20+$2 USD No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 9 players - View hand 218563
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      ouffffffffff (MP2): t3141 M = 69.80
                      insfran (CO): t3022 M = 67.16
                      holdinbgtime (BTN): t3484 M = 77.42
                      Hero (SB): t5634 M = 125.20
                      AVE 1T (BB): t2640 M = 58.67
                      just1cool (UTG): t8555 M = 190.11
                      yaman berker (UTG+1): t4885 M = 108.56
                      Langosinho (UTG+2): t1860 M = 41.33
                      GrandPrixGT (MP1): t5089 M = 113.09

                      Pre Flop: (t45) Hero is SB with 9 9
                      1 fold, yaman berker calls t30, Langosinho calls t30, 1 fold, ouffffffffff calls t30, insfran raises to t180, 1 fold, Hero calls t165, 1 fold, yaman berker calls t150, Langosinho calls t150, ouffffffffff calls t150

                      Flop: (t930) 3 9 Q (5 players)
                      Hero checks, yaman berker checks, Langosinho checks, ouffffffffff checks, insfran bets t270, Hero calls t270, yaman berker raises to t775, Langosinho folds, ouffffffffff folds, insfran raises to t2842 all in, Hero raises to t4909, yaman berker calls t3930 all in

                      Turn: (t13182) 3 (3 players - 2 are all in)

                      River: (t13182) 8 (3 players - 2 are all in)

                      Final Pot: t13182
                      insfran shows A A (two pair, Aces and Threes)
                      Hero shows 9 9 (a full house, Nines full of Threes)
                      yaman berker shows 3 3 (four of a kind, Threes)
                      yaman berker wins t3726
                      yaman berker wins t9456

                      -.- Täna üldse sitt päev, cashis mingi -8 buy-ini ühtegi kaarti ei hiti jne.

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #221
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        Tädidel jäi vist firma nimi märkamata kui registreerisid ;D ;D ;D

                        Ettevõtte andmed
                        Ettevõtte nimi: ESREP HO OÜ
                        Aadress: Saku 15 11314 Tallinn

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #222
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          Algselt postitas FreakyJason
                          Tädidel jäi vist firma nimi märkamata kui registreerisid ;D ;D ;D

                          Ettevõtte andmed
                          Ettevõtte nimi: ESREP HO OÜ
                          Aadress: Saku 15 11314 Tallinn
                          ;D ;D ;D ;D ;D


                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #223
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            Maitea kas ma olen viimasel ajal liiga palju High Stakes Pokerit vaadanud, aga täna poest tagasi tulles nägi üks tüüp välja nagu Gabe Kaplani teisik :-X

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #224
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              Algselt postitas Karikakar
                              Maitea kas ma olen viimasel ajal liiga palju High Stakes Pokerit vaadanud, aga täna poest tagasi tulles nägi üks tüüp välja nagu Gabe Kaplani teisik :-X
                              ma nägin ükskord kodus ja võõrsil Alf istus Pärnus KOidula pargis pingi peal.

                              Comment

                              • blazkuh
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 400

                                #225
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                Algselt postitas andu_andu
                                ma nägin ükskord kodus ja võõrsil Alf istus Pärnus KOidula pargis pingi peal.
                                irw.

                                Comment

                                Working...