*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #16
    Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

    Algselt postitas BuildUp
    No kui sa oled mitu kuud kuskil urkas mängind nii, et 8 laudagi välja ei vea ning lähed sellisesse tuppa kus lased pohhuilt 16 lauaga, siis on ju lõbus. ;D
    Masta :D.

    Comment

    • taasver
      Grinder
      • Oct 2008
      • 584

      #17
      Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #18
        Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

        Ma valin sellle pliksi. Suht norm paistab olevat. Arnold võib oma liistude juurde jääda :D

        Comment

        • QKulgur
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 484

          #19
          Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

          eriti fail mul viimased 3 päeva sharkscopes 0 võimalust searchi teha, starmanis nagu sisevõrgu kaudu ka ei tohiks ühendus olla, et mingi minu majas veel mingi pokerplayer kes kõik searchid ära kasutab? ;D

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #20
            Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

            Mis asi see Visa Virtuaal kaart on SEBis? Läheb krediit kaardi pähe?

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #21
              Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

              Algselt postitas rohelinekonn
              Mis asi see Visa Virtuaal kaart on SEBis? Läheb krediit kaardi pähe?
              Enamus kohtades jah.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #22
                Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                Algselt postitas lenC
                Enamus kohtades jah.
                selge aga juba selgus et selle kehtivus aeg on ime pisike ja ma ei viitsi seda iga kuu tagant uut teha. Nii et jääb ära tuleb ostudel naise krediit kaarti kasutada :D

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #23
                  Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                  Algselt postitas BuildUp
                  No kui sa oled mitu kuud kuskil urkas mängind nii, et 8 laudagi välja ei vea ning lähed sellisesse tuppa kus lased pohhuilt 16 lauaga, siis on ju lõbus. ;D
                  Peab meeldima ;D

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #24
                    Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                    tigrano, kui vihma ei tule, siis paari h pärast golfi viicid mängida? saada oma msn vms

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #25
                      Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                      Oujeee :)

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #26
                        Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                        Hayden andy day of the week, aga mitte sellest ma ei tahtnud rääkida.



                        ROHVEL, minge skypei ja helistage kas USA-sse või Inglismaale või any other english speaking country´isse lampi ja kui keegi vastu võtab ja küsib Who is this? karjuge kurgu häälega: " THIS IS SPAAARTAAAAAA!" edasi võib ka rääkida, aga ma ütlen, fun on garnateeritud. Proovige

                        [spoiler][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eZeYVIWz99I[/youtube][spoiler/]

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #27
                          Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                          Algselt postitas vsiu100
                          tigrano, kui vihma ei tule, siis paari h pärast golfi viicid mängida? saada oma msn vms
                          Läheme muidugi, ma just hoovis harjutasin ja tänu õunapuule ei läinud pall naabri aeda ;D Vähemalt õunu sadas nagu vihma

                          msn:tigrano(at)pokkeriprod.com

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                            AUGUST ON VEE KUU

                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bM9fovXTVrs[/youtube]

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #29
                              Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                              Algselt postitas Dogers
                              muidu on äge, valige oma lemmik :D
                              miks polli pole?

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #30
                                Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                                see suvelõpp threadi nimes kõlab nii valesti mu arust.

                                Comment

                                Working...