*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #46
    Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

    Algselt postitas jrgn hell
    tule meiega viina jooma nii kahe tunni pärast

    gutfeeling konkreetselt ütleb et
    pärnu on keeruline jõuda

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #47
      Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

      Kui teemale mingi väga hea nime välja mõtlete, siis annab ju korralda, kui Dogers ka vastu pole :P.

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #48
        Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

        Algselt postitas -andres-
        Kui teemale mingi väga hea nime välja mõtlete, siis annab ju korralda, kui Dogers ka vastu pole :P.
        augusti offtopic

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #49
          Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

          kas keegi oskab öelda, kas saan PT3s nii, et ta ei autoimpordiks mul käsi, mis on olemas arvutis starsist ja fulltiltist ja ongemist. Tahaks et ainutl oPokkerit hakkaks sisse võtma, sest ülejäänut saan hemist ka vaadata ja pole seda sitta sinna vaja.


          edit: sain

          ja augusti vast tähtsaim sündmus onsee Et Evelin kingib Madonnale dressid. Ma sian kunagi 4se ja 5se tatina kahed jõulud järjest endale pruunid mustade triipudega marati dressipüksid. Dressipluusi ei saanud.
          ja seda võisk pealkirjas ka kajastada, et Evelin liiderdab

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #50
            Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

            Teen ettepaneku muuta pealkiri - Onu August pole sündinud püssipaugust!

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #51
              Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

              August Augusti poeg August vaatas esimesest august, kas ei paista teisest august August Augusti poeg August. August Augusti poeg August paistis kolmandamast august. "Tervist, August Augusti poeg August," ütles August Augusti poeg August esimesest august. "Täna on esimene august!"

              Comment

              • peokuningas
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 444

                #52
                Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                [youtube]

                [/youtube]

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #53
                  Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                  TÜRI !!!!!!!!!!!!


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #54
                    Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                    ?? pildilt 3 potit/ruutut puudu ju :D

                    Comment

                    • Kris
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 860

                      #55
                      Re: *** Augusti offtopic - suvelõpppppppp ***

                      asidpomoiasdnmoasdniosanioasdnioasdiaoiasdoiasdoin asdionasdionasdioasdasdsd

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #56
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        ma ei tea, lampi kõik vinguvad suvelõpu üle :D
                        rahvakalendri järgi tegemist lõikuskuuga, nüüd oleks aeg siis kaua õpitud tarkust rakendada ning kasumid lõigata, et sügisel oleks mida kulutada :D
                        talveks mingid varud ikka vaja ka ju

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #57
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          oujeee...ma olen nii happy

                          ranka lisas mind oma MSN'i täna :D ;D :D ;D :D ;D

                          Comment

                          • timukasr
                            Vana Tegija
                            • Nov 2008
                            • 1099

                            #58
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            Nice, hittisin $12 180 man turbos insta $400

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #59
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              Irw sai golfis ära käidud ja täna oli algus täiesti masendav, ei tasu ikka youtube vaadata ja üle mõelda ;D Aga muidu tore üritus, Vsiu100 tegi täna ühe ilusa löögi, peaaegu 1 sisse, aga vähemalt 2 löögiga aga see löök oli küll vahva :o

                              Comment

                              • QKulgur
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 484

                                #60
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                hotcoca need on veits tugevamad signaalid

                                Comment

                                Working...