Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***
Kas ma olen redkingsis ainus, kellel HEM ei tööta või on kuskil ennem ka kribatud, et esineb probleeme.
Kas ma olen redkingsis ainus, kellel HEM ei tööta või on kuskil ennem ka kribatud, et esineb probleeme.
TC
Comment