*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #721
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    Algselt postitas camu
    Toe Tag on minu jaoks viimasel ajal väga väga hea! Õigemini on alati hea olnud!
    See on lausa teh nuts, eriti viimane plaat neilt

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #722
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      Algselt postitas antnx
      Def räägu pole minuarust räp päris. Keegi muusikateadlane võiks täpsemalt ära liigitada
      Regge või kuidas seda ka ei kirjutata.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #723
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        Nii, need loo võiks lausa alkonurka panna aga hetkel lähevad need siia seoses nö. räpiteemaga.

        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=b66pMIRcMyA&feature=related[/youtube]

        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Q-qOPosGgo0&feature=related
        [/youtube]

        Comment

        • paradigmlost
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 421

          #724
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          no def räädu on mingi elektrooniline teema... aga def rääfu ft. JOC on midagi hiphopi ja rege ja sellise vahepealset.. JOC on mc muidu ikka..

          ja buildup... ma ei tea mis juttu sa ajad et räpp peaks olema selline ja selline.. mingi eriti vale arusaam, et räppi peavad tegema neegrid ja see peab olema agressiivne ja vägivaldne ja rääkima getodest... seda panevad arvama teleka-räpparid...

          Comment

          • taasver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 584

            #725
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

            4 tundi ja 40 minti juba ühte turnat mängind.. 37/65st hetkel
            EDIT: >:( 5 tundi ja 49. koht ja mingi 47$ >:(

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #726
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              Algselt postitas taasver
              4 tundi ja 40 minti juba ühte turnat mängind.. 37/65st hetkel
              EDIT: >:( 5 tundi ja 49. koht ja mingi 47$ >:(
              hehh ma ükspäev tegin starsis sõbrale turnas abi, jäi 10. 2,7kst 17k oli umbes prizepool, 49,50 very nice, sexy time. Stars ikka ruulib oma väljamakse struktuuriga...

              Comment

              • Kris
                Grinder
                • Mar 2009
                • 860

                #727
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                Hahaahahaah.

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #728
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  Algselt postitas paradigmlost
                  ja buildup... ma ei tea mis juttu sa ajad et räpp peaks olema selline ja selline.. mingi eriti vale arusaam, et räppi peavad tegema neegrid ja see peab olema agressiivne ja vägivaldne ja rääkima getodest... seda panevad arvama teleka-räpparid...
                  Mida mina ajan? :o ;D Mida sina ajad? Kas ma olen öelnud, et räppi peavad tegema neegrid ja jutt käib getost? Ma olen pea 7-8 aastat hiphopi kuulanud(nii eesti teemat kui ka välismaist) ning see, mis hetkel toimub(Eestis) on ikka väga ära vajunud. Tõesti A-Rühma esimene plaat ning ka osa undergroundist oli varem tasemel, aga praegu on tase ikka väga muutunud ning just kehvemaks. A-Rühm ja ToeTag teevad asja puhtalt raha teenimise eesmärgil ning muud tegelased lihtsalt ajaveetmiseks ning teenagerite saamiseks.

                  Lol @ seda panevad arvama teleka-räpparid :P ;D

                  Comment

                  • Kris
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 860

                    #729
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    mai biidi mängu vist äääää

                    Comment

                    • mahe
                      Julm Donk
                      • Apr 2009
                      • 89

                      #730
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                      mainiks ära,et suve parim üritus on http://www.eestihiphopfestival.ee/ !!!!

                      Comment

                      • Kris
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 860

                        #731
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        TRA TEGIN HEEDSUPPI JA MINGI VEND TÕMBAS NAHUI KUI SUCKOUTIS RIVERIL PUTSI MUNN

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #732
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          Algselt postitas BuildUp
                          A-Rühm ja ToeTag teevad asja puhtalt raha teenimise eesmärgil
                          Kust see info pärineb?

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #733
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            Algselt postitas Kris
                            mai biidi mängu vist äääää
                            rakeback pro

                            Comment

                            • blazkuh
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 400

                              #734
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              Algselt postitas BuildUp
                              Mida mina ajan? :o ;D Mida sina ajad? Kas ma olen öelnud, et räppi peavad tegema neegrid ja jutt käib getost? Ma olen pea 7-8 aastat hiphopi kuulanud(nii eesti teemat kui ka välismaist) ning see, mis hetkel toimub(Eestis) on ikka väga ära vajunud. Tõesti A-Rühma esimene plaat ning ka osa undergroundist oli varem tasemel, aga praegu on tase ikka väga muutunud ning just kehvemaks. A-Rühm ja ToeTag teevad asja puhtalt raha teenimise eesmärgil ning muud tegelased lihtsalt ajaveetmiseks ning teenagerite saamiseks.

                              Lol @ seda panevad arvama teleka-räpparid :P ;D
                              Nii A-rühma kui ka Toe Tagi vendadel (1 neist kattub, Genka) on muud sissetulekud ja räppi teevad nad ainult oma lõbuks ja selleks, et saaks mussi teha. Eestis ei teeni sellise muusika tegemisega nii hästi, et seda ainult raha pärast teha. A-Rühma esimene plaat oli täis "pu*si, vi**u ja mu**i" räppi, mina sellisest väga lugu ei pea. Omalajal olid kõvad lood aga praegu tundub suht lapsik sellist mölinat kuulata :)

                              Comment

                              • Karikakar
                                Vana Tegija
                                • Jul 2009
                                • 1235

                                #735
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...