Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***
Tere kõigile, olen juba tükk aega foorumit lugenud, aga kasutajat pole siiani raatsinud teha, nüüd tegin ära ja teen siis oma esimese posti.
Tere kõigile, olen juba tükk aega foorumit lugenud, aga kasutajat pole siiani raatsinud teha, nüüd tegin ära ja teen siis oma esimese posti.
TC
Comment