*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #601
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    level 5 ja 6 on traffic veel hullem ju. Tundub suht lootusetu.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #602
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      Algselt postitas lenC
      level 5 ja 6 on traffic veel hullem ju. Tundub suht lootusetu.
      Vaadates TrioBeti freerollide fielde siis TrioBetil peaks madala bankrolliga kliente olema üsna palju, sadades kui mitte isegi tuhandetes! Aga mingil imelisel põhjusel on liiklus täielik null, allpool midagi tilgub üleval aga täieti haudvaikus. Peale selle too promo on koos NordicBetiga pokkeritoaga, mis peaks veelgi liiklust tõstma aga no vala või tina, kedagi ei tule...

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #603
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        oleks need turniirid MTTde all, siis rahvast oleks 80% rohkem , kui isegi mitte 100%.
        aga fishid, dongid ja amatöörid, kes ei jaga beati, ei tea ealeski mis EPT on, peale selle nad ei leia SNGde specialt ülesse :)

        Comment

        • silku108
          Julm Donk
          • Mar 2009
          • 90

          #604
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          Algselt postitas hotcocacola
          oleks need turniirid MTTde all, siis rahvast oleks 80% rohkem , kui isegi mitte 100%.
          aga fishid, dongid ja amatöörid, kes ei jaga beati, ei tea ealeski mis EPT on, peale selle nad ei leia SNGde specialt ülesse :)
          Neid turniire näeb tavalise sng lobby alt ka ei pea special panema.

          E:ei tea kas nende tokenitega mis sealt steppidest saab mingeid muid turniire ei saa mängida või rahaks vahetada kuidagi?

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #605
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

            Eile sai olümpsis käidud kolme mängu turnat mängimas. Seal mängis ka üks norra tüüp, kes pidi naisega varsti linna minema. Tüüp lammutas igasuguse täisp...ga ja tõmbas ära. Kui poolteist tundi oli mängitud tõmbas tüüp minema, selleks ajaks oli tal umbes kolmandik chippidest ;D kui nii 14-15 mängijat veel alles. Kolm-neli tundi hiljem sai tüüp 2. koha turnal kuigi ta tagasi ei tulnud (päris kindel ei ole, sest lahkusin 6.na kui selle tüübi chipid jagasid esikohta).

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #606
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              http://forumserver.twoplustwo.com/54.../#post12464699

              Tundub free money. Kutil 144k vpp-sid ja tahab selle aasta sees teha SNE-ks mängides 100NL, sel juhul oddsid 1:5 tema kasuks. Kui mängib ühe või rohkem 200NL siis oddsid 1:3 tema kasuks.

              Comment

              • Aadu
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 326

                #607
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                6. Patrik Antonius (Finland)

                Ma ei oskagi midagi öelda

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #608
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  Algselt postitas ranka
                  http://forumserver.twoplustwo.com/54.../#post12464699

                  Tundub free money. Kutil 144k vpp-sid ja tahab selle aasta sees teha SNE-ks mängides 100NL, sel juhul oddsid 1:5 tema kasuks. Kui mängib ühe või rohkem 200NL siis oddsid 1:3 tema kasuks.
                  18k käsi IGA päev. Kõlab vist kahtlane...

                  Comment

                  • leho57
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 664

                    #609
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    Algselt postitas Aadu
                    Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                    6. Patrik Antonius (Finland)

                    Ma ei oskagi midagi öelda
                    ???

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #610
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                      In case I die before the bet's over, I'll have a note left on my desk at all times instructing my Mom to find this thread and make sure all of the money is sent out.
                      lol

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #611
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        LOL

                        Cesena laud, 7/6

                        LOL, nice bug
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #612
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          Algselt postitas ranka
                          http://forumserver.twoplustwo.com/54.../#post12464699

                          Tundub free money. Kutil 144k vpp-sid ja tahab selle aasta sees teha SNE-ks mängides 100NL, sel juhul oddsid 1:5 tema kasuks. Kui mängib ühe või rohkem 200NL siis oddsid 1:3 tema kasuks.
                          See vend keerab küll asja pekki endal. :-\

                          Comment

                          • TaaviK
                            FPP Pro
                            • Nov 2008
                            • 248

                            #613
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            Algselt postitas ranka
                            http://forumserver.twoplustwo.com/54.../#post12464699

                            Tundub free money. Kutil 144k vpp-sid ja tahab selle aasta sees teha SNE-ks mängides 100NL, sel juhul oddsid 1:5 tema kasuks. Kui mängib ühe või rohkem 200NL siis oddsid 1:3 tema kasuks.
                            Vaba raha olemasolul miks mitte. Ise kahjuks pole väga huvitatud oma raha pea viieks kuuks kellegi vahendaja kätte seisma jätta. Arvan, et sama summa bankrolli investeerimine oleks kokkuvõttes kasumlikum.

                            edit: lugesin veidi edasi seda 2+2 teemat. See kutt on tõsiselt batshit insane.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #614
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              Nonii, tekkis siis Fortunega MSN'is väike mõte. Et ma teeksin "väikese" challange. Mõte siis järgmine:
                              7 päevaga mängida 100k kätt NL25 limiidis.

                              Oddse ma ei teagi 3:1, 3.5:1 ?

                              Oleks kellelgi üldse huvi mingeid bette vms asju teha?
                              Siis saaks mõelda, kui reaalne see projekt tegelt saaks olla üldse ...

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #615
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                lol suht ropp, see tähendaks siis suht only pokkerinädalat

                                Comment

                                Working...