*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #301
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    + HEM


    lol

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #302
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      Algselt postitas er1k
      Kas mingi pokkeri soft töötab juba iphone's ka? et saaks 1tableda :D
      http://forumserver.twoplustwo.com/54...iphone-539400/

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #303
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        Algselt postitas hotcocacola
        + HEM


        lol
        isegi HEM ;D

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #304
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          Algselt postitas er1k
          Kas mingi pokkeri soft töötab juba iphone's ka? et saaks 1tableda :D
          Vahest on mulle HU's öeldud, et telefonis on suht jama mängida. :)
          Starsis siis.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #305
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

            2p2-s oli arutelu sellest, et kas on võimalik isegi kriminaalkaristus neile määrata, kes seda rematch buttoni bugi ära kasutasid ja üle lasid starsi.

            Algselt postitas -andres-
            Ise väga 2p2 ei loe, seega huvitab tõesti mis nende võitjatega tehti :O.
            Algselt postitas Dogers
            nemad ei ole süüdi starsi buugides :D
            Algselt postitas ranka
            Küll aga bug abusingus. Ma hetkel ei viitsi PokerStarsi TOS'is kolada aga ma olen päris kindel, et seal on kirjas midagi taolist: "Vigadest tuleb teavitada PokerStarsi koheselt, ära kasutamise eest on karistus (tõenäoliselt konto kinni)".

            Algselt postitas ranka
            Selle selgitab välja uurimine, kas mängija A kasutas ära viga oma kasuks või ta ei olnud sellest teadlik ning oli kogematta ohver. See kas raha võetakse talt ära või mitte, seda mina ei tea.
            Algselt postitas Tarmonator
            noh juuras on olemas sihuke mõiste nagu alusetu rikastumine. ja imo see starsi jamps läheb selle alla küll. isegi kui regular nö "ei teadnud" asjast midagi.

            ega kui pank sulle kogemata paar milli arvele kannab, siis sa ju ka seda omale jätta ei saa. ja kui kiirelt välja cashid, siis lähed kohtusse.



            from 2p2 :
            Burly child molester: "What are you in for? I rape little kids."

            Pasty white online poker kid: "I abused the rematch button on PokerStars."

            Burly child molester: "Oh."

            Pasty white online poker kid: "Yea... Sucks."

            Burly child molester: "So... do you know how to toss salads or do I have to teach you?"

            Pasty white online poker kid: "fml"

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #306
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              Algselt postitas Friiko
              Kas Unibetil rakebacki polegi? ???
              Meil Unibetile kahjuks RB diili ei ole aga kui kellegil on huvi, siis saame pakkuda diili ühel teisel prima skinnil, kus flat rakeback on 38%. PM mulle kui vajate rohkem infot.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #307
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                Algselt postitas Friiko
                Kas Unibetil rakebacki polegi? ???
                tegelikult isegi on aga seda saad siis kui maksad 500€+ raket kuus

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #308
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  Keegi täna 5K kätt chalanget ei viitsi minuga teha NL25 FR'is? Paneks sümboolsed $25 vahele, et kes rohkem $$$ teenib.

                  Comment

                  • Lahekutt
                    Jube Noob
                    • Feb 2009
                    • 113

                    #309
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    Ma isegi viitsiks, aga kas ainult siis täna kuni 00.00? Hea meelega mängiks öösel ka.

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #310
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                      Algselt postitas Lahekutt
                      Ma isegi viitsiks, aga kas ainult siis täna kuni 00.00? Hea meelega mängiks öösel ka.
                      Teeks täna kella 16.00'st hommikul kella 10.00'ni ajavahemiku? Muidu võiks väiksema ajavahemiku teha ,aga ma olen suht haige ja ei tea kuidas vastu pean:/

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #311
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        Algselt postitas Ghost0
                        Keegi täna 5K kätt chalanget ei viitsi minuga teha NL25 FR'is? Paneks sümboolsed $25 vahele, et kes rohkem $$$ teenib.
                        Mul vaja õhtul 10-15k teha, nii et olen käpp. Alustada saan ~21.00. Kasumit võin vaadata nt. esimese 5k käe pealt, edasised sinu suhtes ei loeks. 25$ vahele sobib.
                        Quote mu post kui deal.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #312
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          Algselt postitas -andres-
                          Mul vaja õhtul 10-15k teha, nii et olen käpp. Alustada saan ~21.00. Kasumit võin vaadata nt. esimese 5k käe pealt, edasised sinu suhtes ei loeks. 25$ vahele sobib.
                          Quote mu post kui deal.
                          miks sul vaja õhtul 10-15k teha ?

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #313
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            Algselt postitas andu_andu
                            miks sul vaja õhtul 10-15k teha ?
                            http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2027.0.html

                            Ja Ghosto, mul ajaliselt vahet pole, ma mängin need 5k kätt 4-5h'ga ära.

                            Comment

                            • Lahekutt
                              Jube Noob
                              • Feb 2009
                              • 113

                              #314
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              Algselt postitas Ghost0
                              Teeks täna kella 16.00'st hommikul kella 10.00'ni ajavahemiku? Muidu võiks väiksema ajavahemiku teha ,aga ma olen suht haige ja ei tea kuidas vastu pean:/
                              Mulle sobib, teeme ära.

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #315
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                Algselt postitas -andres-
                                Mul vaja õhtul 10-15k teha, nii et olen käpp. Alustada saan ~21.00. Kasumit võin vaadata nt. esimese 5k käe pealt, edasised sinu suhtes ei loeks. 25$ vahele sobib.
                                Quote mu post kui deal.
                                Deal, ma mängin arvatavasti eelmainitud ajavahemikus, aga siiski loodan öösel valmis saada. Eks näis kuidas tervis vastu peab.

                                Rohkem actionit ei võta seekord, oleks terve siis veel....

                                Et siis $25 "-andres-"ga ja $25 "Lahekutt"ga.

                                Võiks mingi 1500 käe tagant update ka teha. Siia teemasse ,uut teema pole vist mõtet eriti teha või mis?

                                Comment

                                Working...