*** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #256
    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

    Jube kus preagu Starsis saan vastu kotte >:(

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #257
      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

      Algselt postitas Romka
      Keegi siis? :-[
      vp$ip/pfr/agg factor/nr of hands

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #258
        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

        Algselt postitas andu_andu
        EPIC !!!!!!!!

        Starsis oli vahepeal selline bug, et kui keegi oli busto ja arvel raha polnud siis sai rematchida ikka - kaotada polnud midagi, kuid võidud kanti kontole.

        Osad tüübid ikka räigelt kasutasid seda ära, nii et shovesid 2k ja 5k HU-des iga käsi nii kaua kui said.

        Näiteks vaadake selle venna SS statse näiteks :

        [img]http://i347.photobucket.com/albums/p472/mjw006_2008/riggeddayonstars.png[/img
        [img]http://i347.photobucket.com/albums/p472/mjw006_2008/rigged.png[/img
        see ei ole normaalne :D

        2+2 link?

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #259
          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

          Ise väga 2p2 ei loe, seega huvitab tõesti mis nende võitjatega tehti :O.

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #260
            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

            nemad ei ole süüdi starsi buugides :D

            Comment

            • leho57
              Grinder
              • Nov 2008
              • 664

              #261
              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

              wtf,

              väga hull värk :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #262
                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                Algselt postitas Dogers
                nemad ei ole süüdi starsi buugides :D
                Küll aga bug abusingus. Ma hetkel ei viitsi PokerStarsi TOS'is kolada aga ma olen päris kindel, et seal on kirjas midagi taolist: "Vigadest tuleb teavitada PokerStarsi koheselt, ära kasutamise eest on karistus (tõenäoliselt konto kinni)".

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #263
                  Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                  ennemgi olnud taolisi asju, nt mingi aastake tagasi oli betfairis mingi teema.
                  Seal lükati kontod kinni ja kõik.
                  See on loogiline, et ärakasutajad bannitakse.


                  Betfairi jama:

                  In hopes of recovering funds won in an ill-gotten manner after the discovery of a programming error, the Euro-facing site Betfair has sent emails to approximately 20 online poker players in an attempt to recover money that was quickly...

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #264
                    Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                    Algselt postitas ranka
                    Küll aga bug abusingus. Ma hetkel ei viitsi PokerStarsi TOS'is kolada aga ma olen päris kindel, et seal on kirjas midagi taolist: "Vigadest tuleb teavitada PokerStarsi koheselt, ära kasutamise eest on karistus (tõenäoliselt konto kinni)".

                    Yeah, aga mis siis kui keegi kasutas seda bugi regulari vastu. Regular tegi tööd, teenis raha, ei teadnud, et selline "bugivend" ta vastas mängib ja nüüd jääb rahast ilma?

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #265
                      Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                      Algselt postitas Codecci
                      Yeah, aga mis siis kui keegi kasutas seda bugi regulari vastu. Regular tegi tööd, teenis raha, ei teadnud, et selline "bugivend" ta vastas mängib ja nüüd jääb rahast ilma?
                      Ma mõtlesingi sama just, et näiteks oled telefoniga selle bug vennaga ühenduses, ise pidev reg seal näiteks ja mängite seal paar levelit ja ta annab nagu mängides ära, kas siis see bug vend peab tagastama selle miinuse mis ta starsile tegi?? Seda vist suht võimatu sisse nõuda. Ma ise oleks seda bugi niipidi vast ära kasutand, mitte enda kontole raha tekitades.

                      Aaa ja seda ka et kui kasutabki seda viga seal, ta on ju võitnud regularilt reaalset raha, et siis see starsi raha läheb regularile tagasi v?
                      See jama saab neil keeruline olema lahendada.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #266
                        Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                        ma ei adu skeemi väga ???

                        selleks et rematchida pead ju enne olema ühe mängu teinud.
                        noh ja kui sa oled enne ühe 2k HU teinud ja tolle hävinud, siis saad võita ainult samapalju tagasi. või kui võidad, siis ei ole pointi. et algne 2k peab ju sul olemas olema.

                        millest ma mööda vaatan siin???

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #267
                          Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                          Algselt postitas Tarmonator
                          ma ei adu skeemi väga ???

                          selleks et rematchida pead ju enne olema ühe mängu teinud.
                          noh ja kui sa oled enne ühe 2k HU teinud ja tolle hävinud, siis saad võita ainult samapalju tagasi. või kui võidad, siis ei ole pointi. et algne 2k peab ju sul olemas olema.

                          millest ma mööda vaatan siin???
                          Ühel vennal on 100K$ bankroll, teisel vennal 5K$. Mängivad 5K$ HUSNG, 100K$ rolliga vend võidab, rematchivad 50x, koguaeg 100K$ rolliga vend võidab. PROFIT!

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #268
                            Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                            ahahh...niipidi ;D

                            ma eeldasin, et need busto vennad peaks kasu saama sellest skeemist ;D

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #269
                              Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                              Ma sain ka aru et kuidagi see bustovenna võidetud raha kallale ei minda. Aga siis ei saa ju stars kuidagi võtta võitjalt raha tagasi kui just ei tõestata mingit suhtlust või kaardi etteütlemist ja suht raske ette kujutada kuidas bustovennalt 100k sisse nõuda saab.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #270
                                Re: *** Augusti offtopic - Lõikuskuu toob suuremad kasumid ***

                                Algselt postitas Tarmonator
                                ahahh...niipidi ;D

                                ma eeldasin, et need busto vennad peaks kasu saama sellest skeemist ;D
                                saavadki. sest hiljem 100k vend teeb bankwire 5k mehele ja see teeb -atm - titties.

                                Comment

                                Working...