*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #946
    Re: *** Juuli offtopic ***

    lol mida juttu:D

    Comment

    • akristjan
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 406

      #947
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Full Tilt No-Limit Omaha, $10.00 BB (3 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      Hero (SB) ($224.50)
      Scott Clements (BB) ($864.95)
      Button ($680.90)

      Preflop: Hero is SB with Q, Q, 8, 2
      1 fold, Hero bets $30, Scott Clements calls $20

      Flop: ($60) 2, 6, 2 (2 players)
      Hero bets $40, Scott Clements raises to $90, Hero raises to $194.50 (All-In), Scott Clements calls $104.50

      Turn: ($449) 6 (2 players, 1 all-in)

      River: ($449) 6 (2 players, 1 all-in)

      Total pot: $449 | Rake: $1

      Results in white below:
      Hero had Q, Q, 8, 2 (full house, sixes over Queens).
      Scott Clements had 4, Q, K, 2 (three of a kind, sixes).
      Outcome: Hero won $448

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #948
        Re: *** Juuli offtopic ***

        haige heater oli 10 min jooksul 9tabledes 8x AA. Korra toitis aint http://www.pokerhand.org/?4503361. Muidu juhtus ikka nii http://www.pokerhand.org/?4503358 + üks 1oudine riverisse, poleks seda tulnud, oleks sess juba 1000BB plussis.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #949
          Re: *** Juuli offtopic ***

          looool rünno jrgn :D kuldne tekst :D:D

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #950
            Re: *** Juuli offtopic ***

            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1FY-7ecoUVE[/youtube]


            natuke üle ;D

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #951
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas hotcocacola
              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1FY-7ecoUVE[/youtube]


              natuke üle ;D
              lolol

              eriti kaval ants

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #952
                Re: *** Juuli offtopic ***

                jrgn hell või? :D

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #953
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  vana on nii rahul endaga

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #954
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas hotcocacola
                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1FY-7ecoUVE[/youtube]


                    natuke üle ;D

                    tal on hea olla, ta on rõõmus ja kõik on sõbrad.

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #955
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Pean tõdema, et ma high stake badugit hetkel ei biidi ja hoian end 2/4 limiidile või alla poole. Kahe päevaga kaotanud $1.7k badugiga varsti läheb veel -$600 groamsi challengile ja ongi laksust 25% BR läind - lol

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #956
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas timukasr
                        Pean tõdema, et ma high stake badugit hetkel ei biidi ja hoian end 2/4 limiidile või alla poole. Kahe päevaga kaotanud $1.7k badugiga varsti läheb veel -$600 groamsi challengile ja ongi laksust 25% BR läind - lol
                        päris ilusad limiidid teil mängu õppimiseks härrased ;D

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #957
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas Tarmonator
                          päris ilusad limiidid teil mängu õppimiseks härrased ;D
                          he moved up where they respect his raises.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #958
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas timukasr
                            Pean tõdema, et ma high stake badugit hetkel ei biidi ja hoian end 2/4 limiidile või alla poole. Kahe päevaga kaotanud $1.7k badugiga varsti läheb veel -$600 groamsi challengile ja ongi laksust 25% BR läind - lol
                            peaks vist badugi regulariks hakkama
                            aegajalt tulevad NLH prod oma bankrolli maha mängima :)

                            Comment

                            • Kris
                              Grinder
                              • Mar 2009
                              • 860

                              #959
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WUgqXGu_gTQ[/youtube]


                              I

                              R

                              W

                              !

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #960
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                damn... ma ikka ei oska seda krdima pokkerit.
                                pokertableratings.com grader:

                                Comment

                                Working...