*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #976
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Huvitav, kui Usain Bolt tõmbaks kõik keelatud dopinguained järsku sisse, kui kiiresti Ta siis jooxex?

    Keegi karjääri lõpetav sportlane võix ju testida seda kunagi. Äkki kui kunagi mingid lihases tulnukad Maad vallutama tulevad, siis olex meil vaja teada, kui kiiresti me joosta suudaxime ;D

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #977
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas variatsioon
      liiga palju!

      kus ta palju on poole kuu töö

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #978
        Re: *** Juuli offtopic ***

        ma arvan, et kui ta kõik keelatud ainded sisse sööks hakkaks tagurpidi jooksma

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #979
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas andu_andu
          ma arvan, et kui ta kõik keelatud ainded sisse sööks hakkaks tagurpidi jooksma
          ma arvan et ta hakkaks aegluubis jooksma nagu sinu displayl.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #980
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Hetkel Tallinnas teist päeva trallitan ja otsin miskeid kortereid :) Igal juhul eile kolmest jõudsin ka parki rulli mängima. Võtsin 500 eest kümneseid ja ladusin 10 chipi (max bet) numbrile 1. Üks tahtis ilmselgelt tulla ja 3.5k rahakott lendas. Teised paar väiksemat pauku läksid mööda ja siis lõpuks 5 chipi numbrile 24 ja obv, 24 tahtis ka tulla ning teised 1.75k ja nahhui. Asi juhtus nii kiirelt, et ei jõudnud rummi koksigi ära juua :D

            Üldiselt selline triangel käis hommikuni välja,e t alb akkab.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #981
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas ranka
              Hetkel Tallinnas teist päeva trallitan ja otsin miskeid kortereid :)
              Kas Eesti polegi alates eilsest juba Viljandi poole teel?

              Peab isegi õhtul sinna sõitma hakkama.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #982
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas taipupole
                Kas Eesti polegi alates eilsest juba Viljandi poole teel?

                Peab isegi õhtul sinna sõitma hakkama.
                Maybe õhtul libiseb ise ka sinna.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #983
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Ranka kolib pealinna?

                  Comment

                  • Purz
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 328

                    #984
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Sain just Rocca juurest mäkist 2 juustukat ja fanta TASUTA!

                    Käisin McDrives ja raha ei küsitud ;D ;D

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #985
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas Purz
                      Sain just Rocca juurest mäkist 2 juustukat ja fanta TASUTA!

                      Käisin McDrives ja raha ei küsitud ;D ;D
                      mulle on tahetud peale maksta.
                      andsin 100-se. anti eine ja 448.- tagasi. ei saanud midagi aru, et valesti oleks. ma andsin talle raha tagasi.

                      Comment

                      • peokuningas
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 444

                        #986
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Ma eile ostsin folgil miski siidri, 30 krooni. Panin algul letile 100-se, a siis tõmbasin ära millegi pärast, tüüp ladus 70 tagasi. siidri ka. ja siis oli küsimus, et kas ma juba maksin või mitte. kumbki ei mäletanud. lõpuks ikka sai selgeks, et polnud veel maksnud.

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #987
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          käisin eile folgil, väga tossune koht :D
                          aga täna lubas äikesetormi

                          Comment

                          • peokuningas
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 444

                            #988
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas Dogers
                            käisin eile folgil, väga tossune koht :D
                            aga täna lubas äikesetormi
                            meil ikka jube möll käis. lidia koidulat üritasime koju sebida. viisime kuju juurde, a edasi ei tulnud. telgist visati ka välja peale mõnda aega, sest polnud minu telk.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #989
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas antnx
                              Ranka kolib pealinna?
                              Vist jah, hetkel läbirääkimised.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #990
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                mis pärnul viga on?

                                Comment

                                Working...