*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #796
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas jrgn hell


    Ise lähen randa vist kohe ja seega ei jõua mingeid freerolle ka taguda, et dolts peale saada

    FR Cash anyone ? :D

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #797
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas leho57
      kartis äkki, et kui raiseb siis foldid ja keegi ei näegi, et tal on nelik.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #798
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas timukasr
        Tal tuleb see kehvasti välja

        Poker Stars $15+$1 No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds - 4 players - View hand 190367
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        lenCindahood (SB): t1294 M = 4.31
        Hero (BB): t6461 M = 21.54
        Toughloose (CO): t2960 M = 9.87
        magnorum (BTN): t2785 M = 9.28

        Pre Flop: (t300) Hero is BB with 3 3
        2 folds, lenCindahood raises to t1294 all in, Hero calls t1094

        Flop: (t2588) 9 4 9 (2 players - 1 is all in)

        Turn: (t2588) Q (2 players - 1 is all in)

        River: (t2588) J (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: t2588
        lenCindahood shows 9 2 (three of a kind, Nines)
        Hero shows 3 3 (two pair, Nines and Threes)
        lenCindahood wins t2588

        ära nüüd douchema hakka, suht ok shove imo, 72o oleks juba foldinud. Ja nägid ise ka, et olin disconnected mingi 2 levelit, obv tilt ju. Ja palun, kui sa võiksid, siis ära enam rega törnidele, kus ma ees olen.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #799
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas andu_andu
          FR Cash anyone ? :D
          Kahju, et Keila ära läksin. Free money suht :D.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #800
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas andu_andu
            FR Cash anyone ? :D
            Täna oli Metropolis ka kell 3 turna vist?!

            Ma küsisin küll kellegi käest, kuid läks meelest ära, mis päeviti need regulaarselt toimuvad seal?

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #801
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas andu_andu
              FR Cash anyone ? :D
              inside joke see tegelt.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #802
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Kas ma olen ainus, kel on tunne, et ma hitin maailmarekordiüritusel finaallauakoha?

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #803
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas pastilaa
                  Kas ma olen ainus, kel on tunne, et ma hitin maailmarekordiüritusel finaallauakoha?
                  nope - mul sama tunne, et hitid.

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #804
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #805
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas lenC
                      ära nüüd douchema hakka, suht ok shove imo, 72o oleks juba foldinud. Ja nägid ise ka, et olin disconnected mingi 2 levelit, obv tilt ju. Ja palun, kui sa võiksid, siis ära enam rega törnidele, kus ma ees olen.
                      Ei ega ma paha pärast, nii sama postitan. SNGdel ma table selectionit tegema ei viitsi hakata. Võtan esimesed 16 lahti ja mul poh, kes seal ees on.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #806
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas andu_andu
                        kartis äkki, et kui raiseb siis foldid ja keegi ei näegi, et tal on nelik.
                        ROLF

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #807
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          gotta love shows for kids

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #808
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            fak, ma ei leia seda teemat ülesse, kus oli see värk kirjas, et mis värvi hemmi hudis need statsid olla võiksid, et kas tight või loose mängija?

                            keegi teab seda teema nime?

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #809
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas K2snakas
                              fak, ma ei leia seda teemat ülesse, kus oli see värk kirjas, et mis värvi hemmi hudis need statsid olla võiksid, et kas tight või loose mängija?

                              keegi teab seda teema nime?
                              http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,388.0.html ?

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #810
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                jup tänud!

                                Comment

                                Working...