Re: *** Juuli offtopic ***
pole suuri summasid veel SEBiga välja võtnud. Suurim oli $500 ja panka jõudsid eekid - konverteerimise kohta ei teagi. Tähele küll ei pannud, et mingi ulme väiksemaks oleks läinud summa suhtelise kursiga võrreldes. Aga konverteerima peab niikuinii juu.
Algselt postitas arvamusliider
Comment