*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #871
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas arvamusliider
    Nijah endal läks tuhandeid, sest keegi oli auto konverteerimise peale lükanud. Kuigi palusin neil see võtta maha kõikidel valuutadel.
    pole suuri summasid veel SEBiga välja võtnud. Suurim oli $500 ja panka jõudsid eekid - konverteerimise kohta ei teagi. Tähele küll ei pannud, et mingi ulme väiksemaks oleks läinud summa suhtelise kursiga võrreldes. Aga konverteerima peab niikuinii juu.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #872
      Re: *** Juuli offtopic ***

      mul oli ka cashaout t2na .. on tunda insta .. svenza sul lõppeb järgmised 20 sng'd biitidega ilmselt miinimum :D cashaut = doomswitch

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #873
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas arvamusliider
        Nijah endal läks tuhandeid, sest keegi oli auto konverteerimise peale lükanud. Kuigi palusin neil see võtta maha kõikidel valuutadel.
        WUT? Kui sa kannad PokerStarsist SEB-sse, siis sa saad valida, mis valuutas väljakande teed -- eurooplane valib Euro obv või naelad (ei mäletagi ,kas neid seal oli). Ja kas mitte kõik SEB arved ei ole Euro arved ja kui keegi saadab sulle Eurosid siis konverteerimise eest võetakse 0 teenustasu???

        Comment

        • leho57
          Grinder
          • Nov 2008
          • 664

          #874
          Re: *** Juuli offtopic ***

          eino jaa, tuhandeid nüüd ikka ei võeta :D
          kui just mingit ulmedetsiljonit seal ei konverteeri

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #875
            Re: *** Juuli offtopic ***

            1970. aastal tuli kasiinoomanik Benny Binion'ile idee organiseerida pokkeri maailmameistrivõistlused. Ta kutsus tolle aja kaheksa parimat high-stakes rahamängu mängijat ning mängu lõpus pidid mängijad ise otsustama, kes vääriks võitja tiitlit. Valitud mängija nimi tuli kirjutada paberitükile, kuid ootuspäraselt hääletas iga mängija iseenda poolt.
            LOL

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #876
              Re: *** Juuli offtopic ***

              http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=338607

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #877
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas Imric
                Jube chill tüüp oli ja täiesti rahulikult rääkis. Lahe oli vaadata!

                Comment

                • arvamusliider
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 183

                  #878
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas leho57
                  eino jaa, tuhandeid nüüd ikka ei võeta :D
                  kui just mingit ulmedetsiljonit seal ei konverteeri
                  No eks arvuta, kui sulle tuleb panka 10k$ eekides ja sa pead selle tagasi USD konverteerima, sest juhtumisi on sul dollareid vaja. Muidu jah, teenustasu 70eeku vms.

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #879
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    elabrador: i just lost 6 dollars
                    elabrador: MERE PENNIES ON THE DOLLAR
                    elabrador: DOLLAR DOLLAR BILL YALL
                    elabrador: ajjajajajajaja
                    elabrador: you guys wanna hear a joke?
                    elabrador: what is black and has 8 legs?
                    elabrador: THE JACKSON FOUR BABY!!!
                    elabrador: SHIZAMMMM
                    Dealer: Tournament is starting, good luck
                    elabrador: WANNA HEAR ANNOTHER JOKE?
                    elabrador: SO MICHAEL JACKSON IS SITTING IN A TUB WITH A BUNCH OF LITTLE KIDS
                    Dealer: mrdollarbill, it's your turn. You have 12 seconds to act
                    Donkey 72OFF: get a life buddy
                    elabrador: ALL OF THE SUDDEN SOME SPERM FLOATS TO THE TOP
                    elabrador: HE LOOKS AROUND
                    Dealer: Premier, it's your turn. You have 12 seconds to act
                    elabrador: AND THEN HE SAYS
                    Dealer: Game #30699951102: Virvvv wins pot (50)
                    elabrador: ALRIGHT WHICH ONE OF YOU KIDS FARTED?
                    Virvvv: lol
                    elabrador: wanna hear another joke?
                    elabrador: WOMENS RIGHTS~!
                    elabrador: why does beyonce always say to the left to the left?
                    elabrador: CUZ WOMEN HAVE NO RIGHTS
                    elabrador: what is the longest joke in history?
                    Dealer: Premier, it's your turn. You have 12 seconds to act
                    elabrador: the civil rights movement~


                    Comment

                    • Kris
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 860

                      #880
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      irw@ viimased kaks joke'i

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #881
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Ja ongi nii. Hakkan odavat limitit mängima seniks kuni doomswitch üle läheb.
                        Turnadel swong sees... QT vs JT J maha
                        KK vs AQ, ikka raibe hitib A
                        Standard, aga withdraw mõju annab tunda

                        Comment

                        • leho57
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 664

                          #882
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          kurat ei julgegi välja võtta sellise jutu peale midagi :'(

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #883
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas pikk28
                            Kahju aga ju see nende uute kasiino plaanidega ei läinud kokku.

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #884
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0R9yifwX1Xo&eurl=http%3A%2F%2Fohtuleht.ee% 2Findex.aspx%3Fid%3D338619&feature=player_embedded[/youtube]

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #885
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                mis on nl50 6max rahuldav, hea, väga hea bb/100?

                                Comment

                                Working...