*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #616
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas Vapsik
    Kas
    WCG|Rider on mingi tuntud online pokkeri tegelane?

    Hetkel istub paari lauas, kus minagi.
    jah, 2p2 modist spewtard, võttis rahad välja, pidi plos uuesti üles grindima

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #617
      Re: *** Juuli offtopic ***

      haige spweitar on too tüüp juttude kohaselt

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #618
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas lenC
        jah, 2p2 modist spewtard, võttis rahad välja, pidi plos uuesti üles grindima
        Vaheapeal oli ka nl100 laudades, ma mõtlesin, et kõrgemal ikka grindib.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #619
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas Kris

          selle teemaga seoses... mõtlesin... Oletame et kui "mul" on **** jooks ja oletame, et see jätkub veel paar tundi.. aga tuleb külla sõber kes mängib minu acci alt ja mina vaatan pealt - kas tõenäosusteooria kohaselt **** jooks jätkub? Ehk siis minu küsimus on, et kas kaardid tulevad inimesele või accile/arvutile.

          kuradi segane tekst... Seda tahaks teada, kes neid kaarte üldse jagab ? juhe

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #620
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas Codecci
            +1

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #621
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas lenC
              jah, 2p2 modist spewtard, võttis rahad välja, pidi plos uuesti üles grindima
              On ka mind mitu korda suck outinud.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #622
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Levadial on täna Meistrite Liiga eelringi mäng Poolas, mis peaks hakkama 21.30.

                Sealt lehelt peaks isegi pilti nägema: http://atdhe.net/

                E: Tähednab, et sealt lehelt peaks siis lingi mängu pildile leidma.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #623
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas Vapsik
                  Sealt lehelt peaks isegi pilti nägema: http://atdhe.net/
                  Endiselt pean paremaks: http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=43624&part=sports

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #624
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Minu arvates WCG|Rider on viimase kuuga räigelt arenenud.

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #625
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      kuidas oma arvutist pildi foorumiposti saab, pensionäri tunne tuli selle küsimuse peale ;D

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #626
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Vend blogis kirjutas ka, et vahest spewib räigelt. Äkki vahest tal tõesti mingid hood peal ja teeb siis ülisitta mängu ja see teile meelde jäänud, aga tegelikult ikka üsna kõva mängija? See EV graph ei saa ju nii mööda olla...

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #627
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Paned näiteks upload.ee-sse üles ja siia paned lingi.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #628
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas Codecci
                            Vend blogis kirjutas ka, et vahest spewib räigelt. Äkki vahest tal tõesti mingid hood peal ja teeb siis ülisitta mängu ja see teile meelde jäänud, aga tegelikult ikka üsna kõva mängija? See EV graph ei saa ju nii mööda olla...
                            Niipalju, kui mina temaga mid-stakes mänginud olin, siis tegi ta räigelt kohutavat mängu - 5% ABC, 95% out of line game ja seega tõsiselt kahtlen, et ta mäng üle 0EV oli.

                            EDIT: Võrdleks teda mängijaga see joebalabaala, kes võitis päevaga 50BI ja kaotas 50BI või siis fantasticcow'ga

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #629
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              keegi veel challangesse tahab tulla täna? mõtleisme patrikuga ca 10k käelise hullamise teha ...

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #630
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas leits
                                keegi veel challangesse tahab tulla täna? mõtleisme patrikuga ca 10k käelise hullamise teha ...
                                Ma mingit raha hetkel vahele panna eriti ei saa, aga kui net vastu peab ja alguses mingit totaalset faili ei tekki, siis alustaksin peale südaööd ja oleks käpp.

                                Comment

                                Working...