*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #526
    Re: *** Juuli offtopic ***

    peab meeldima

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #527
      Re: *** Juuli offtopic ***

      õnnitlused

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #528
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Hakkasingi juba imestama, et mis teema on....et igasuvist pkr hitti pole veel olnud....viimased 20 turnat pkris suht drawing dead iga kord...lol

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #529
          Re: *** Juuli offtopic ***

          õnne ja tra vaadake see film ära. Mingits pärnu postimehe gootsi tšiki blogist sain
          WtF. Nii idiootne, et isegi hea moovi

          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nBa8WMEmKGo&feature=related[/youtube]

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #530
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Jap, mina passisin hiljem seal kõrgel (kus bossid ikka ;D) Sain mingisuguse 7-8nda koha vist

            ja lebofish, sa oled üldse suve saabudes tsükklisse läinud, sa ei vaata ega loe, mis siin toimub.
            obv et iga esmaspäev on sõltlaste ravikuur @ trehv. Seekord pidi tulema 1h varem, sest dr. Chipcasel olid meiega kurjad plaanid.


            nice hit @ rigged (Y)

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #531
              Re: *** Juuli offtopic ***

              omfg kui haige se epkri soft ikka on :D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #532
                Re: *** Juuli offtopic ***

                ma mäletan kui pkr tuli pokkerimaailma, pakkudes vaid freeplayd ja esimesena oli seal see 3d pokker....
                minuarust on see ikka täielik ajudenuss, nahui kui ma filmi tahan vaadata, siis võtan "Roundersi" lol

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #533
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  btw, kanal 11 pealt tuleb see night chat, mingi vene eit on seal, kellel õrn vene aksent.

                  OI TRA MIS NAinE LIHTSALT :D
                  KUI SAETAV RAAM :D
                  lammutan nl50 ja poole silmaga piilun ta miniseeliku vahele ;D

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #534
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Tra, Phil Ivey on Main Eventil chipleaderite hulgas kui 64 mängijat järgi.

                    See on ikka päris julm saavutus kui Ta jõuab pärast oma kahte Braceleti veel Main eventi final table see aasta.

                    Huvitav on see, et ka Dennis Phillips on taas hästi panemas ning Esfandiari on samuti heas seisus. Tuleb ehk pro võit ära see aasta :)

                    Panen enda toa Phil Ivey plakateid täis, kui Ta ME kinni paneb!

                    Comment

                    • Uniquest
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 615

                      #535
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      Tra, Phil Ivey on Main Eventil chipleaderite hulgas kui 64 mängijat järgi.

                      See on ikka päris julm saavutus kui Ta jõuab pärast oma kahte Braceleti veel Main eventi final table see aasta.

                      Huvitav on see, et ka Dennis Phillips on taas hästi panemas ning Esfandiari on samuti heas seisus. Tuleb ehk pro võit ära see aasta :)

                      Panen enda toa Phil Ivey plakateid täis, kui Ta ME kinni paneb!
                      Kui selle ära shipiks....
                      :o

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #536
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas Uniquest
                        Kui selle ära shipiks....
                        :o
                        Siis iga kord, kui keegi palub seletada, kuidas Pokker on Skillimäng, räägitakse Phil Iveyst :)

                        Comment

                        • vaenekala
                          Jube Noob
                          • Nov 2008
                          • 148

                          #537
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Mul selline mure, et soetasin omale sngwizi. Nii..kõik tore värki, lasen siin mõned sng-d läbi, pärast mõtlen, et teen siis väikse analüüsi, aga no mida ma näen, handhistorys sirab vastu ainult üks turniir, kuigi tegin neid kuus ja see üks kaob ka mõne aja pärast ära, nagu mis teema on. Üldse ei taha neid sng history faile alles jätta :-\. Keegi oskab öelda midagi?

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #538
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas vaenekala
                            Mul selline mure, et soetasin omale sngwizi. Nii..kõik tore värki, lasen siin mõned sng-d läbi, pärast mõtlen, et teen siis väikse analüüsi, aga no mida ma näen, handhistorys sirab vastu ainult üks turniir, kuigi tegin neid kuus ja see üks kaob ka mõne aja pärast ära, nagu mis teema on. Üldse ei taha neid sng history faile alles jätta :-\. Keegi oskab öelda midagi?
                            vb sul PT või Hem korjab failid ära teise kausta.

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #539
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Kes teab täpselt kust ma HEMis set % flopist saaks?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #540
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas Rigged
                                Kes teab täpselt kust ma HEMis set % flopist saaks?
                                HEM'i Reports TAB. Vasakul ääres roheline "+" märk. Löö seda. Uues aknas kategoorias "Flop" on statistika nimega: "Flop Set %". Tee aktiivseks, vajuta paremal nurgas olevat "Save" nuppu ja värskenda HEM'i statistika vajutades HEM'is, "Refresh" nuppu.

                                Comment

                                Working...