*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MIKE_K6o
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 221

    #436
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas lenC
    rohvel, leveldad siin? See oleks küll üsna nutune, kui see tõsi on. Ma võin eksida, aga minumeelest sellel aastal rabarockil(kuu tagasi) oli analoogne telk ja seal jagati chipsete.
    Eelmine aasta sai kaardipaki + diplom

    See aasta saab 10€ trio kontole ja kaardipaki

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #437
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas BuildUp
      Panin täna autoga väikse paugu maha ning oleks peaaegu ühe eide alla ajanud. :o >:( ;D
      Roheline juht ja selline võimas auto ei ole hea ;D

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #438
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas BuildUp
        Panin täna autoga väikse paugu maha ning oleks peaaegu ühe eide alla ajanud. :o >:( ;D
        A kuidas muidu on? Miskit ei lagune?

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #439
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas LuuK
          A kuidas muidu on? Miskit ei lagune?
          Täitsa p....!!! ;D

          Comment

          • KeRRRt
            Grinder
            • May 2009
            • 774

            #440
            Re: *** Juuli offtopic ***



            jõhkeer vend ikka

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #441
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas ranka
              +1
              niijanaa. ma olen ka üldiselt sama mõtteviisi pooldaja aga internetti on mul ikka mitu korda vaja läinud. olen ka selle mõtteviisi mees, kes ostab telefoni ja kasutab seda enamvähem niikaua kuni perse läheb ja siis uue ostab (uus=uus, siis ma mingit juustu enam ei osta) praegu vist sne k800i juba mitu aastat ja väga rahul.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #442
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Kas keegi teab, mis on selle tegelase nimi, kes mängib mängufilmis " jan E. Uuspõld läheb Tartusse" seda tegelast, kes on baarmen ja hiljem läheb kasiionsse koos janiga ja laenab talle raha? Võimalik, et tal on ka filmi tegemisel mingi roll.

                Comment

                • kapiuksehing
                  Julm Donk
                  • Mar 2009
                  • 33

                  #443
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Andres Maimik

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #444
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas KeRRRt
                    mis ta lifetime?

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #445
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas K2snakas
                      mis ta lifetime?
                      Total fights 58
                      Wins 53
                      Wins by KO 39
                      Losses 5


                      Google aitab sellisel puhul...

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #446
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        putsi mul on peas vist puuk, jubedalt valutab. metsas ja pasa sees sitaks huiatud, täitsa võimalik aga ei viitsi vaadata ka, mis on

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #447
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Kui pea valutab ja puugist kardad siis peab see puuk sul juba nädal tagasi saadud olema. Selleks ajaks peaks ensefaliidist ajukelmepõletik tekkind olema. Kui kõrge palavik ka tekib siis võid valge lipu püsti visata vist.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #448
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas rankapoeg
                            ***** mul on peas vist puuk, jubedalt valutab. metsas ja pasa sees sitaks huiatud, täitsa võimalik aga ei viitsi vaadata ka, mis on
                            Viimaks hakkas ajukasvama :)

                            Comment

                            • Marek K.
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1477

                              #449
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas Oliverk
                              Kui pea valutab ja puugist kardad siis peab see puuk sul juba nädal tagasi saadud olema. Selleks ajaks peaks ensefaliidist ajukelmepõletik tekkind olema. Kui kõrge palavik ka tekib siis võid valge lipu püsti visata vist.
                              saaks vaevast lahti :)

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #450
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas TIGRANO
                                Roheline juht ja selline võimas auto ei ole hea ;D
                                No õnneks midagi hullu polnud. Väike põks. ABSid liikusid edasi ning lihtsalt ei saanud pidama.

                                Algselt postitas LuuK
                                A kuidas muidu on? Miskit ei lagune?
                                Üsna hästi hoitud, aga mõned asjad ikkagi on. Ntks kaldekruvi, õõtshoova puksid ning pidurivoolikud tuli just ära vahetada, aga see nipetnäpet.

                                Comment

                                Working...