*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #421
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas RudiTurbo
    Mis seal õllesummeri Triobeti telgis toimub?
    Anyone?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #422
      Re: *** Juuli offtopic ***

      standard superturbo freerollid, kus võitja saab chipseti ma pakun

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #423
        Re: *** Juuli offtopic ***

        chipseti vaevalt, eelmine aast sai kaardipaki

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #424
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas Tuul
          chipseti vaevalt, eelmine aast sai kaardipaki
          rohvel, leveldad siin? See oleks küll üsna nutune, kui see tõsi on. Ma võin eksida, aga minumeelest sellel aastal rabarockil(kuu tagasi) oli analoogne telk ja seal jagati chipsete.

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #425
            Re: *** Juuli offtopic ***

            ei levelda, eelmine aasta toimusid need turbo turniirid u. iga tunni tagant, kalliks oleks chipsetid läinud, ma pakun
            üks loositi vist viimasel päeval kõigi osalejate vahel välja

            kohe lähen vaatan ürituse ja telgi üle, siis tean täpselt öelda, kuidas see aasta on

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #426
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Starsis oli server restart. Tegin seniks FT-s paar SNG-d
              Kõik saidid on ühtemoodi rigged. Bubble mängus big stack raiseb 3x A8ga, mul AA kütan nuppe, floppi 8, river 8. Standard

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #427
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas lenC
                http://forumserver.twoplustwo.com/36...hacked-529537/

                Lühidalt: 1 jorss häkiti ära, kaotas $14k
                Kaitske Starsi, kas PIN-koodiga või RSA pin-kalkulaatoriga(6000fpp-d vist, kui fpp-sid pole, siis saab $96 eest osta läbi suppordi), kui ei raatsi kalkulaatorit osta - pange PIN peale - see on tasuta
                Kaitske gmaili - Üldine/Brauseri ühendus/Kasuta alati https-i
                Loll saab kirikuski peksta. Säästad $100, kaotad $14,000.

                $100 siis on RSA Token'i hind.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #428
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas rohelinekonn
                  Telefon on helistamisek mul ja miskit muud sellega ei tee. Kuna olen üpris osav nende kaotamises ja lõhkumises siis ei osta kalleid ja ega nendega pole miskit teha kah, sama head kui odavad.
                  +1

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #429
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Tra, ma olen segaduses ???

                    Nagu mitme põlvkonna jagu kahe vasema jalaga mehi on enda kurbuseks avastanud, pole tantsupõrandal karuna taarumisest abi paarilise leidmisel.


                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #430
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Eile panin jooki ja nagu ikka purjus inimesel kõht jumala tühi, oli vaja lennata maci burksi ostma taksoga. Oleks siis natukene ostnud aga ei praegu vaatan et jagub terveks nädalaks sööki.

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #431
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas Tuul
                        kohe lähen vaatan ürituse ja telgi üle, siis tean täpselt öelda, kuidas see aasta on
                        Nice, annan siis teada :) vb hüppan ise ka läbi millalgi siis...

                        Eelmine aasta said 1 ja 2 koht kaardipaki ning peale selle sai iga osaleja 5€ trio boonuskaardi...ning kõigi osalejate vahel loositi välja laud ja chipcase...

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #432
                          Re: *** Juuli offtopic ***



                          PEAB NÄGEMA :D:D

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #433
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            tundub lavastatud, aga mõtted on head

                            ja ma usun, et placebol ka suur osa, aga hakakisn jälle vitamiine võtma ja trenni vähe rohkem tegema ja selline duracel tunne on.

                            Ja tel on mul ka täielik MacIvery oma. See õhku siemens x820 ja mingi õhku motorole klapiga pask omavahel vastamisi kokku teibitud. Mõnus mugav 2e simiga didimuutunud luts.

                            Comment

                            • Marek K.
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1477

                              #434
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas jrgn hell
                              ja tel on mul ka täielik MacIvery oma. See õhku siemens x820 ja mingi õhku motorole klapiga pask omavahel vastamisi kokku teibitud. Mõnus mugav 2e simiga didimuutunud luts.
                              LOLLER

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #435
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Panin täna autoga väikse paugu maha ning oleks peaaegu ühe eide alla ajanud. :o >:( ;D

                                Comment

                                Working...