*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #406
    Re: *** Juuli offtopic ***

    http://forumserver.twoplustwo.com/36...hacked-529537/

    Lühidalt: 1 jorss häkiti ära, kaotas $14k
    Kaitske Starsi, kas PIN-koodiga või RSA pin-kalkulaatoriga(6000fpp-d vist, kui fpp-sid pole, siis saab $96 eest osta läbi suppordi), kui ei raatsi kalkulaatorit osta - pange PIN peale - see on tasuta
    Kaitske gmaili - Üldine/Brauseri ühendus/Kasuta alati https-i

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #407
      Re: *** Juuli offtopic ***



      Interneti telefoniga vaja kasutada pole. Pisike läppar olemas enivei.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #408
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas lenC
        http://forumserver.twoplustwo.com/36...hacked-529537/

        Lühidalt: 1 jorss häkiti ära, kaotas $14k
        Kaitske Starsi, kas PIN-koodiga või RSA pin-kalkulaatoriga(6000fpp-d vist, kui fpp-sid pole, siis saab $96 eest osta läbi suppordi), kui ei raatsi kalkulaatorit osta - pange PIN peale - see on tasuta
        Kaitske gmaili - Üldine/Brauseri ühendus/Kasuta alati https-i
        Karm värk, aga kas 2+2 on juttu olnud ka urka tubade häkkimisest, siiani olen kuulnud ftp ja starsi häkkimistest.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #409
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas lenC
          http://forumserver.twoplustwo.com/36...hacked-529537/

          Lühidalt: 1 jorss häkiti ära, kaotas $14k
          Kaitske Starsi, kas PIN-koodiga või RSA pin-kalkulaatoriga(6000fpp-d vist, kui fpp-sid pole, siis saab $96 eest osta läbi suppordi), kui ei raatsi kalkulaatorit osta - pange PIN peale - see on tasuta
          Kaitske gmaili - Üldine/Brauseri ühendus/Kasuta alati https-i
          Kui panete PINi peale, siis peate kaitsma oma maili, sest PINi saab uue saata mailiile. Mõistlik oleks teha starsi jaoks eraldi mail, mida ei kasuta igapäevaselt (ei kasuta automaatset sisselogimist, ei kasuta gmail notifierit, ei loe avalikus wifis maile starsi mõeldud mailikastist, ei suuna maile edasi kolmandale postkastile).
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #410
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas RudiTurbo
            Mina ei mõista üldse, mix mingisugused 10k'sed telefonid peavad taskus olema.

            Mul 3250 juba mitu mitu aastat ning võin seda loopida ja igast asju teha, pole mingit hirmu :)
            +1

            kasutan ise lisafunktsioonidest harva vaid wapi - kui maili tahan checkata. rohkem vaja ei ole ...

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #411
              Re: *** Juuli offtopic ***

              nojah ma kasutan mail for ex., vaja pdf vahest luged(koolis spikerada:P), internetti maal

              Comment

              • MIKE_K6o
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 221

                #412
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas RudiTurbo
                Mina ei mõista üldse, mix mingisugused 10k'sed telefonid peavad taskus olema.

                Mul 3250 juba mitu mitu aastat ning võin seda loopida ja igast asju teha, pole mingit hirmu :)
                +2

                endal ka 3250, funktsioone jääb ülegi. nett olemas niipalju kui vaja, muusika olemas kui vahest vaja ja talub pea kõike (uut korpust oleks küll juba vaja a muidu on 5+ klots)

                Comment

                • groams
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 683

                  #413
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas lenC
                  http://forumserver.twoplustwo.com/36...hacked-529537/

                  Lühidalt: 1 jorss häkiti ära, kaotas $14k
                  Kaitske Starsi, kas PIN-koodiga või RSA pin-kalkulaatoriga(6000fpp-d vist, kui fpp-sid pole, siis saab $96 eest osta läbi suppordi), kui ei raatsi kalkulaatorit osta - pange PIN peale - see on tasuta
                  Kaitske gmaili - Üldine/Brauseri ühendus/Kasuta alati https-i
                  OMG kevstreet üks häid 16-27$ sngde regulare. Väga fakd up.

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #414
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    true

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #415
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Telefon on helistamisek mul ja miskit muud sellega ei tee. Kuna olen üpris osav nende kaotamises ja lõhkumises siis ei osta kalleid ja ega nendega pole miskit teha kah, sama head kui odavad.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #416
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Minu truu tööloom, isegi kellaaega oskab öelda :)

                        Comment

                        • mcbethk
                          Bännitud
                          • Oct 2008
                          • 687

                          #417
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Alati leiab fold equitit! :D :D

                          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          MP ($20.90)
                          CO ($22.90)
                          Hero (Button) ($52.80)
                          SB ($26.50)
                          BB ($26.80)
                          UTG ($29.60)

                          Preflop: Hero is Button with J, K
                          1 fold, MP bets $0.50, CO calls $0.50, Hero raises to $2, 2 folds, MP calls $1.50, 1 fold

                          Flop: ($4.85) 5, 5, 6 (2 players)
                          MP checks, Hero bets $3.50, MP calls $3.50

                          Turn: ($11.85) 3 (2 players)
                          MP bets $3, Hero raises to $7, MP raises to $12, Hero raises to $47.30 (All-In), 1 fold

                          Total pot: $35.85 | Rake: $1.75

                          Results:
                          Hero didn't show J, K (nothing).
                          Outcome: Hero won $34.10

                          Comment

                          • taasver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 584

                            #418
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Prima turnadel mingi HUD ka toimib?

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #419
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Algselt postitas taasver
                              Prima turnadel mingi HUD ka toimib?
                              holdem manager, kui ei tööta, siis sul aegunud versioon

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #420
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas lenC
                                holdem manager, kui ei tööta, siis sul aegunud versioon
                                Aga seal peab ise table finderiga laua otsima muidu ei hakkagi näitama vist. Või vähemalt mul.

                                Comment

                                Working...