Re: *** Juuli offtopic ***
Endal Nokia E66 ja Neinar Selil kah (ARK-is nägin nädal tagasi) ;D
Soovitan, kõvv telefon
Algselt postitas leits
Soovitan, kõvv telefon



, K
, 4
Comment