*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #196
    Re: *** Juuli offtopic ***

    No mis seal ikka. Oli rahulik laupäev @Pree juures, keevitasime LIVEt 1-2 blindedega, obv et ma sain 800 plussi. Kuna see oli kergelt tulnud...

    Comment

    • virx747
      Grinder
      • Nov 2008
      • 751

      #197
      Re: *** Juuli offtopic ***

      WOW, PS NL100 mängija, 1 810 000 kätt, net $630, BB/100 0,02
      Ikkagi plussis! :D

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #198
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas virx747
        WOW, PS NL100 mängija, 1 810 000 kätt, net $630, BB/100 0,02
        Ikkagi plussis! :D
        Räägi ikka rakeback'ist ka 8)

        Comment

        • virx747
          Grinder
          • Nov 2008
          • 751

          #199
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas Imric
          Räägi ikka rakeback'ist ka 8)
          Rake näitab 52k ja Rakebacki 17,2k
          Andmed viimase 10 kuu kohta, nii et keskmiselt 180k kätt ja 1,7k rakebacki kuus. Eesti keskmisele teeb pika puuga.

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #200
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Vaatan erinevate mängijate graafikuid ja leian ikka täitsa ulme graafikuid.
            Nagu näiteks see vend:



            Ta on mänginud selle ajaga mitte väga palju, 305k kätt ja kindlasti on veel palju ulmelisemaid graafikuid, aga ma kujutan näiteks ette, et kui alguses mängid ennast suht stabiilselt 7k peale, hakkad ette kujutama, et tead juba pokkerist midagi ja beadid jne. ning siis tuled kolinal alla...

            Sorry, kas kuskil oli see graafikute teema ka, aga ei leia.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #201
              Re: *** Juuli offtopic ***

              njaa.. ma olen ennast 2k peale mänginud.. 150k käsi..

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #202
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Algselt postitas mihke666
                wtf
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                ma nii lootsin, et seda vaadates midagi ikka valesti läheb, aga ei! Ehk siis tavaline talent:D

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #203
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  irw tra vend just rääkis, et üle tee parmude urgas sai eile krimisse ja operaator filimis meie aiast, sest sealt oli keegi kallale lennanud ja kaamerat üritanud lõhkuda.
                  See on siin jõhke tsirkus ikka
                  eks näeb mis teleprki seekord jõudis

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #204
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    kas mulle tundub või 6kuud tagasi oli sitaks kergem raha teenida??

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #205
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Comment

                      • virx747
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 751

                        #206
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas variatsioon
                        kas mulle tundub või 6kuud tagasi oli sitaks kergem raha teenida??
                        Vaatasin täna päris suure koguse PS NL100 regulare üle sellelt Ranka poolt vihatud saidilt ja hakkas silma päris paljudel selline asi, et ühtlaselt tõusvas graafikus tekkis selline break even platoo viimasel kuul või kahel. See võib olla seotud ka sellega, et paljud võibolla on viimasel ajal juba üritanud kõrgemaid limiite mitte väga edukalt.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #207
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Kalalt tagasi, mindset puhanud pokkerist, arvutist ja nüüd täiega grindima ;D

                          Ennem muidugi tuleb foorumi 5lk postitusi läbi lugeda :o

                          Comment

                          • PokerDevil
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1177

                            #208
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Algselt postitas virx747
                            Vaatasin täna päris suure koguse PS NL100 regulare üle sellelt Ranka poolt vihatud saidilt ja hakkas silma päris paljudel selline asi, et ühtlaselt tõusvas graafikus tekkis selline break even platoo viimasel kuul või kahel. See võib olla seotud ka sellega, et paljud võibolla on viimasel ajal juba üritanud kõrgemaid limiite mitte väga edukalt.
                            Olen seda ka tähele pannud Scopeis suht stabiilset minekut näidanud HU prode poolt, et lõpp on kõigil suht sama - break even. Seda siis 500$ + buy in.

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #209
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              kust saab wsop mängijate chipcoutil silma peal hoida? pokernewsi info on nagu puudulik :D või ma ei tea. ma ei leia sealt ühegi päeva main evendi nimekirjast akristjanit üles...

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #210
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Tuleb vist 2009. aasta suurim sündmus või siis üldse Eesti ajaloo suur sündmus http://www.elu24.ee/?id=138648

                                Comment

                                Working...