Re: *** Juuli offtopic ***
Mul on täpselt sama asi ja tundub, et see enamus inimeste probleem. Siit ka järeldus, et kunagi need vennad, kes tegid päeva 24h pikaks tegid seda valesti. Päev peaks olema miski 26-28h pikk, siis ehk saams isegi samal ajal magama jääda.
Algselt postitas QKulgur


Comment