*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #76
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas QKulgur
    Ma ei oska kunagi samal ajal magama minna ja igapäev venib magamaminemine tund või 2 pikemaks kuni ükspäev avastad et lähed kell 8 hommikul magama,
    ja kui nüüd magama minna siis ärkad 8 õhtul ja järgmised päevad ma ei tea mis kell enam. ;D Aga kui öö läbi üleval olla ja mingi umbes 11 magama minna siis plaksust graafik korras jälle ;D
    Mul on täpselt sama asi ja tundub, et see enamus inimeste probleem. Siit ka järeldus, et kunagi need vennad, kes tegid päeva 24h pikaks tegid seda valesti. Päev peaks olema miski 26-28h pikk, siis ehk saams isegi samal ajal magama jääda.

    Comment

    • Uniquest
      Grinder
      • Oct 2008
      • 615

      #77
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas ranka
      Mul on täpselt sama asi ja tundub, et see enamus inimeste probleem. Siit ka järeldus, et kunagi need vennad, kes tegid päeva 24h pikaks tegid seda valesti. Päev peaks olema miski 26-28h pikk, siis ehk saams isegi samal ajal magama jääda.
      ;D ;D ;D
      Nagu päeva pikkus oleks inimeste tehtud...

      Comment

      • virx747
        Grinder
        • Nov 2008
        • 751

        #78
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Quote from: Rage on Today at 10:21:01
        hei kuulge.. squize OOP teha AK'ga? SB ja BB pealt.. mõtteid? pigem jah või pigem mitte?

        Algselt postitas ranka
        Standard play.
        Aga kuidas oleks: standard preflop tõste EP-lt või MP-lt QQ-ga saab 13BB 3beti? Ütleme üks variant 3% 3bet rangega ja teine variant 6% rangega vennalt kas siis late positionilt või blindidelt. Call, 4bet, fold?

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #79
          Re: *** Juuli offtopic ***

          Algselt postitas ranka
          Mul on täpselt sama asi ja tundub, et see enamus inimeste probleem. Siit ka järeldus, et kunagi need vennad, kes tegid päeva 24h pikaks tegid seda valesti. Päev peaks olema miski 26-28h pikk, siis ehk saams isegi samal ajal magama jääda.
          Aega ei tuleks mõõta lihtsalt päevades.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #80
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Mul ka see unejama nii sassis, et magan täpselt siis kui juhtub ja tihti ei maga, vaid leban 6 tundi voodis ja vaatan aknast välja, lasen kehal puhata aga hommikuks ikka elu-tont valmis. Selles suhtes on kerged joomad jube head, et siis tuled koju ja kukud kohe vooodisse. Aga nüüd olen unesõltlane selles suhtes, et kui üles ärkan, teen tuurid ära ja lähen magama, et midagi veel näha. Täna oli tra sellinne horror, et mingi suur üritus oli kuskil ja siis oli nii et kõik keerasid mingissse suurde voodisse magama, etrve kari mingi 30 matsi, ja mu kõrval oli oma kooliajast mingi milf õpetaja, kes hakaks kätega seal sügama ja nillima ja siis samal ajal vähe kaugemal tegi silma eksnaise bff, kes on mulle alati meeldinud, aga tal alti mingid hullud akadeemiku tüüpi iq-mehed käevangus. Ta silma-tegemine oli ka selline armas lambatallekese silmadega: " tule ja hoia mind soojas " tüüpi, mitte nagu see milf-skank selja taga. Siis lendasin sinna ja seal jube õrn ja armas värk ja siis kuradi mingi hommik ja mingi tont tuli triangliga, et kõik võikusid sööma ja enamus pani nahhui toast, see bff läks ka. Milf-skank jäi sinna, mul kohe pohhui, et opputunity knocks ja lendasin sellle uuesti peale. See midagi torises, et nahhui, nüüd siis tagasi, aga ta ka ei suutnud vaielda, et horny and shit. Keerasin siis selle õigetpidi ja hakkasin siis tegutsema. Siis jälle tra bff uksest sisse tagasi. Nägu vajab jumala kurvaks. Mul kohe asjad kokku pakitud ja sweet love teema teises toa otsas ja see skank jälle toriseb midagi, aga siis oli pohhui sest läksime jõe äärde chillima ja siis tra eksnaine ujub jões, et pidi selle bff´iga kokku saama. Mul jälle, et wtf, et nüüd läheb vastikuks ära, et saame siis hiljem kokku, et ma lähen ära praegu, see veel vaatab oma lambatalle silmadega, et ok ja mul sõber tuleb c1 kastikaga järgi, et davai tule appi, et lähme sadamasse, laeme mingi pasa peale, siis tagurdab kastikaga sadamakai pealt vette ja ma ärkan.
            Täielik quilt and desires uni oli see :o selline uni, et ärkad üles ja pole vaja igor Mangi ega midagi, kohe selge pilt

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #81
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Algselt postitas Uniquest
              ;D ;D ;D
              Nagu päeva pikkus oleks inimeste tehtud...
              Ei aga saaks defineerida sõna "päev" teisiti. Et see ei oleks 24h vaid oleks hoopis 30h! Meie kliimas see ei mõjutaks sittagi, sest talvel on enamus ajast nii või naa pime ja suvel vastupidi - valge. Jamad tekiks seal, kus päev on 12h ja öö 12h aga selliseid kohti on maailmas vähe.

              Tegelt 28h päev oleks väga kõva. Päev algaks 00:00 ja siis lähed magama. 08.00 ärkad ja lähed tööle. 16:00-ni oled tööl ja nüüd 16:01-27:59 oleks vaba aega, kus oleksid poed lahti, kus oleksikd kinod, peod jne. Siis saad veel kaineks ka magada, et järgmisel päeval tööl olla.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #82
                Re: *** Juuli offtopic ***

                hei kuulge.. squize OOP teha AK'ga? SB ja BB pealt.. mõtteid? pigem jah või pigem mitte?
                Algselt postitas ranka
                Standard play.
                kuidas mis flopil edasi.. kui callitakse.. kui nt miski Qhigh flop? ühe vastase puhul 99% ajast cbet? kui ei hiti ja saan flopis 3beti? kui hitin ja saan flopis 3beti?

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #83
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  Algselt postitas virx747
                  Quote from: Rage on Today at 10:21:01
                  hei kuulge.. squize OOP teha AK'ga? SB ja BB pealt.. mõtteid? pigem jah või pigem mitte?

                  Aga kuidas oleks: standard preflop tõste EP-lt või MP-lt QQ-ga saab 13BB 3beti? Ütleme üks variant 3% 3bet rangega ja teine variant 6% rangega vennalt kas siis late positionilt või blindidelt. Call, 4bet, fold?
                  mhm.. kusjuures... kui mingi solid regular blindilt 3betib (tegelt vaata positsioonide VPIP järgi.. kas mees teab midagi sellest) siis mul EP'lt ja MPlt lendab QQ kindlasti mucki.. kui mingi fish või aggro tüüp seda teeb blindidelt, siis callin vast ja ohutu flopi puhul vaatan mis ta cbeti osas mõtleb.. enamasti siis juba kihutan nuppe..

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #84
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas QKulgur
                    Ma ei oska kunagi samal ajal magama minna ja igapäev venib magamaminemine tund või 2 pikemaks kuni ükspäev avastad et lähed kell 8 hommikul magama,
                    ja kui nüüd magama minna siis ärkad 8 õhtul ja järgmised päevad ma ei tea mis kell enam. ;D Aga kui öö läbi üleval olla ja mingi umbes 11 magama minna siis plaksust graafik korras jälle ;D
                    +1 mul lükkub päevas keskimiselt 0.5h unerežiim edasi.
                    ehk mul on kuus üks päeva vähem kui normaalsetel inimestel..

                    Algselt postitas peokuningas
                    ma käisin ükspäev stripikas. tegelt vist isegi 2 päeva järjest. jube urkad kohad rsk.
                    ma käisin ka ükskord 2 päeva järjest..
                    kumbki kord ei saanud sisse :)
                    (esimene päev olin mälus)

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #85
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Algselt postitas jrgn hell
                      Mul ka see unejama nii sassis, et magan täpselt siis kui juhtub ja tihti ei maga, vaid leban 6 tundi voodis ja vaatan aknast välja, lasen kehal puhata aga hommikuks ikka elu-tont valmis. Selles suhtes on kerged joomad jube head, et siis tuled koju ja kukud kohe vooodisse. Aga nüüd olen unesõltlane selles suhtes, et kui üles ärkan, teen tuurid ära ja lähen magama, et midagi veel näha. Täna oli tra sellinne horror, et mingi suur üritus oli kuskil ja siis oli nii et kõik keerasid mingissse suurde voodisse magama, etrve kari mingi 30 matsi, ja mu kõrval oli oma kooliajast mingi milf õpetaja, kes hakaks kätega seal sügama ja nillima ja siis samal ajal vähe kaugemal tegi silma eksnaise bff, kes on mulle alati meeldinud, aga tal alti mingid hullud akadeemiku tüüpi iq-mehed käevangus. Ta silma-tegemine oli ka selline armas lambatallekese silmadega: " tule ja hoia mind soojas " tüüpi, mitte nagu see milf-skank selja taga. Siis lendasin sinna ja seal jube õrn ja armas värk ja siis kuradi mingi hommik ja mingi tont tuli triangliga, et kõik võikusid sööma ja enamus pani nahhui toast, see bff läks ka. Milf-skank jäi sinna, mul kohe pohhui, et opputunity knocks ja lendasin sellle uuesti peale. See midagi torises, et nahhui, nüüd siis tagasi, aga ta ka ei suutnud vaielda, et horny and shit. Keerasin siis selle õigetpidi ja hakkasin siis tegutsema. Siis jälle tra bff uksest sisse tagasi. Nägu vajab jumala kurvaks. Mul kohe asjad kokku pakitud ja sweet love teema teises toa otsas ja see skank jälle toriseb midagi, aga siis oli pohhui sest läksime jõe äärde chillima ja siis tra eksnaine ujub jões, et pidi selle bff´iga kokku saama. Mul jälle, et wtf, et nüüd läheb vastikuks ära, et saame siis hiljem kokku, et ma lähen ära praegu, see veel vaatab oma lambatalle silmadega, et ok ja mul sõber tuleb c1 kastikaga järgi, et davai tule appi, et lähme sadamasse, laeme mingi pasa peale, siis tagurdab kastikaga sadamakai pealt vette ja ma ärkan.
                      Täielik quilt and desires uni oli see :o selline uni, et ärkad üles ja pole vaja igor Mangi ega midagi, kohe selge pilt
                      bad beat: ma nägin unes Technovikingit :-\
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #86
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        Algselt postitas variatsioon
                        bad beat: ma nägin unes Technovikingit :-\
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Boring. Midagi sellist on palju huvitavam, kuigi seda tuleb üliharva ette.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • McFoldberg
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 731

                          #87
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Algselt postitas ranka
                          Ei aga saaks defineerida sõna "päev" teisiti. Et see ei oleks 24h vaid oleks hoopis 30h! Meie kliimas see ei mõjutaks sittagi, sest talvel on enamus ajast nii või naa pime ja suvel vastupidi - valge. Jamad tekiks seal, kus päev on 12h ja öö 12h aga selliseid kohti on maailmas vähe.



                          +1

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #88
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            Kuda reede õhtuti classicus ja olympsis donkidega lood on? Mõtlesin et laseks isegi omme mõne õlle ning l2heks donke jahtima ... regularidega võidelda ei viidsi .. siis võib starsis ka lasta..

                            Svenza ehk oskab t2psemini seda öelda? Tihti neid "veltse" sinna mudas peaga satub ning oma QQQ4'ga omahast bustoks l2hevad, kuna neil tripsid ju:D

                            Comment

                            • bounce
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 865

                              #89
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              blogide järgi vaadates reede õhtuti aint tartu regularidega ühes lauas oledki :)

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #90
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                ei viidsi olympsi toitma siis minna ..

                                Comment

                                Working...