*** Juuli offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #46
    Re: *** Juuli offtopic ***

    Algselt postitas Davy
    http://foorum.pokkeriprod.com/index....,1527.180.html

    Selles teemas oli natuke juttu sellest :)

    Taheti muuta süsteemi nii, et FR'i mängijatel lähex asi sitemaks, kuid 6 maxi omadel paremaks rakeback. Ning kuna mängijatele ei meeldinud asi, siis tundub, et muudetakse esialgu ära ainult neil kellel paremaks läheb ja siis 2010 alates vaadatakse, kas nussitakse FR ära või mitte :P

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #47
      Re: *** Juuli offtopic ***

      Algselt postitas Codecci
      Täna keegi Starsis NL200HU? Veidi VPP-sid oleks vaja ;D
      ENAM EI MÄNGI

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #48
        Re: *** Juuli offtopic ***

        Algselt postitas Ghost0
        Kas sharkscope ei näitagi tribeti sng tulemus :( või olen mina lihtsalt saamatu?
        Mõnda alternatiivi pole sellele? :-\
        Anyone?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #49
          Re: *** Juuli offtopic ***

          jap, sharkscope ei näita prima networki.
          ja minuteada ei saagi kusagilt näha prima networki sng tulemusi...

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #50
            Re: *** Juuli offtopic ***

            Algselt postitas Ghost0
            Anyone?
            Sharkscope ei toeta paraku Prima Networki. Pead ise trackima ja märkmeid pidama :/.

            Edit// hotcocacola jõudis seekord ette.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #51
              Re: *** Juuli offtopic ***

              Lahe, just toimus see esimene Survivor tourny.
              Sisseost 5€
              Raha saavad kokkuvõttes ca 10% kõik võrdselt.
              Õhtul peaks 10€ne ka toimuma. Kindlasti võtan osa :D, täiega kõva turniir.
              Hoopis teine laua kujundus + lisa animatsioonid ;D

              Survivor Tournaments
              Survivor tournaments are a new type of tournament. At set times during a Survivor Tournament a percentage of the Players with the smallest chip stacks are removed from the tournament. Survivor tournaments are fast paced and have a fixed duration.

              Betsafe Latvija totalizators, spēļu automāti, live kazino & pokers. Pievienojies un saņem 20eur bezriska likmi un 20 bezriska griezienus spēlē Gates of Olympus!



              Comment

              • er1k
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 75

                #52
                Re: *** Juuli offtopic ***

                Suht huvitav kooslus Paavo Järvi ja Paul Van Dyk.
                Muidu jätab selline muusika külmaks, aga see on päris hästi välja kukkunud :)
                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gAKy_R1XUBI[/youtube]

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #53
                  Re: *** Juuli offtopic ***

                  wau! suht kõva :D, kuigi tegelt see sümfooniaorkester rikub hea träxxi ära :D

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #54
                    Re: *** Juuli offtopic ***

                    Algselt postitas hotcocacola
                    wau! suht kõva :D, kuigi tegelt see sümfooniaorkester rikub hea träxxi ära :D
                    vastupidi just imo.

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #55
                      Re: *** Juuli offtopic ***

                      Väga hea.
                      5:20 kukub ainult taldrik maha trummimehel lol

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #56
                        Re: *** Juuli offtopic ***

                        mulle ka meeldib ,.. kus paavo van dyke leidis :D?

                        Comment

                        • timukasr
                          Vana Tegija
                          • Nov 2008
                          • 1099

                          #57
                          Re: *** Juuli offtopic ***

                          Soh :o ei teadnudki

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #58
                            Re: *** Juuli offtopic ***

                            täitsa mahe täna jälle jumals üle ollka väike snaop ona alti treere tulnud

                            Comment

                            • QKulgur
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 484

                              #59
                              Re: *** Juuli offtopic ***

                              Persse üritasin unegraafikut korda saada ja öö läbi üleval olla, et ilusti täna õhtu kell 11 magama minna ja homme normaalsel ajal ärgata, aga tra ikka kukkusin kell 4 päeval voodisse ja nüüd kell 23:00 uni läinud agghhh

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #60
                                Re: *** Juuli offtopic ***

                                Algselt postitas QKulgur
                                Persse üritasin unegraafikut korda saada ja öö läbi üleval olla, et ilusti täna õhtu kell 11 magama minna ja homme normaalsel ajal ärgata, aga tra ikka kukkusin kell 4 päeval voodisse ja nüüd kell 23:00 uni läinud agghhh
                                miks teed nii?

                                Comment

                                Working...