Re: *** Juuli offtopic ***
http://foorum.pokkeriprod.com/index....,1527.180.html
Selles teemas oli natuke juttu sellest :)
Taheti muuta süsteemi nii, et FR'i mängijatel lähex asi sitemaks, kuid 6 maxi omadel paremaks rakeback. Ning kuna mängijatele ei meeldinud asi, siis tundub, et muudetakse esialgu ära ainult neil kellel paremaks läheb ja siis 2010 alates vaadatakse, kas nussitakse FR ära või mitte :P
Algselt postitas Davy
Selles teemas oli natuke juttu sellest :)
Taheti muuta süsteemi nii, et FR'i mängijatel lähex asi sitemaks, kuid 6 maxi omadel paremaks rakeback. Ning kuna mängijatele ei meeldinud asi, siis tundub, et muudetakse esialgu ära ainult neil kellel paremaks läheb ja siis 2010 alates vaadatakse, kas nussitakse FR ära või mitte :P
TC
Comment