Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • widescreen
    Grinder
    • Dec 2010
    • 579

    #3466
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Mul on läpakas. (ja ei ole sellist kruvikat millega neid lahti saaks)
    CPU on stabiilselt 15-22 vahel ning Physcal Memory on mängimise ajal 75-80% kui hemid ja strsid kinni on siis langeb 50 peale.
    Ma räägin, et see arvuti vajab abi :D

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3467
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Mul on mingi kamm , viskab mingi pxe errorit ja media test failure vms ette kui arvuti tööle panen , samas see on ainult siis tulnud kui monitor taga ,niisama pole kordagi olnud , kui läppar töötab ja monitori siis taha topin siis kõik funkab kenasti

      Lahendus peaks olema see kui proovid vähem taha toppida.

      (kehv lause ehitus tuleneb vähesest magamisest)

      Lahendus peaks olema see kui proovid vähem taha toppida.

      Comment

      • Skyline
        Grinder
        • Dec 2008
        • 510

        #3468
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Mul on mingi kamm , viskab mingi pxe errorit ja media test failure vms ette kui arvuti tööle panen , samas see on ainult siis tulnud kui monitor taga ,niisama pole kordagi olnud , kui läppar töötab ja monitori siis taha topin siis kõik funkab kenasti
        See võib viidata lähenevale kõvaketta probleemile.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #3469
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas Skyline Vaata postitust
          See võib viidata lähenevale kõvaketta probleemile.
          tutikal kõvakettal oli juba see viga küljes :D

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #3470
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Ütle parem täpne error. See võib olla boot priority error ja ei pruugi HDD le viidata.

            Comment

            • gamblingFTW
              Vana Tegija
              • Aug 2012
              • 1122

              #3471
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Hei, kas keegi oskaks soovitada mingit head PC'd või oskaks aidata mingit kokku panna? Hind võiks jääda mingi 800-1k euri sisse. Ette tänades.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #3472
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Telia e-poes on lai valik erinevat tehnikat ja lisaseadmeid. Vaata lähemalt ja saa kaup kätte keskmiselt 1-2 päevaga!


                Lisad 4gb mälu, videokaardi ja soovi korral ka ssd ja saad hea PC. Hind jääb siis kusagile 400 euri kanti.

                Comment

                • gamblingFTW
                  Vana Tegija
                  • Aug 2012
                  • 1122

                  #3473
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Ma ise ei jaga väga hästi seda asja aga see tundub, et jääb natuke lahjaks. See kasutatud ka ? Nii palju tean, et SSD ketas peaks kindlasti olema. Intel i5 650 3,2GHz ka vist ajast maha jäänud ? See tuleks pmts sama hea, kui mul läpakas praegu. Tahaks korralikku tööarvutit teha, millele 2 monitori taha panna ja mis jookseks takistusteta. Läpakal jääb usb porte väheks praegu ja ikka mingid hädad vahepeal ülekoorumusega jne...

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #3474
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    http://www.digideli.ee/DELL-Inspiron-3847-25140 See norm, kui SSD ketas panna ?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #3475
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.


                      Pane siis seal oma soovid paika ja vaata, mida pakutakse.

                      E: 4GB DDR3 1600MHz, Radeon R7 250 2GB ja i650 3,2GHz sain pojale HV foorumi kaudu 300 euro eest. Senini pole ta kurtnud, lihtsalt 2gb mälu soovis juurde saada. Noormees tegi tööd ja nägi vaeva ning sai ka enda jaoks hea arvuti. Mina pean endiselt leppima 6 aastat vana E6750, 3gb mälu ja GeForce GT240-ga.
                      Last edited by Potsataja; 16.03.15, 16:39.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #3476
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        ma võtaks 400se potsataja pakutu ja ülejäänud 600 kannaks potsatajale hyva nõu eest

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #3477
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Kõik senipakutu täispask. Tee HV-sse teema ja pane hinnapiir paika. Tehakse sulle seal parim komplekt ja lased poes kokku koostada.
                          Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #3478
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                            http://www.digideli.ee/DELL-Inspiron-3847-25140 See norm, kui SSD ketas panna ?
                            Ma just võimlesin sama asjaga, küll vähe odavamaga.
                            Mulle oli näiteks väga tähtis, et oleks ees usb 3 auk, kust saaks kiiresti pulga peale ja maha lasta asju. Sellist võimalust paljudel korpustel pole ja samuti ka paljudel emaplaatidel. Kuskile taha ronida on nüri.
                            protsessorite i5 ja i7 vaatasin teste, hinnavahe on suurem, kui kiiruste vahe. i3 jäi tunduvalt maha, need kaks olid mõlemad tunduvalt paremad. Tegemist oli mingite videote rendardamisaegadega. Samas mängimiseks kiirdeti i5 4590 ja kui clockida tahad, siis iga üks selleks ei sobi.
                            Samuti on mõnel emaplaadil 2 mälusocketit, max 16gb, mis praegu on ok, aga tulevikus kõige lihtsam viis arvutit kiiremaks teha. Seega võiks olla näiteks 4 pesaga emaplaat, 3x8gb, kus esialgu 1x 8gb sees. Sinu variandil 2x4gb, kui tahad juurde panna veel 8, siis pead eelmisi maha parseldama hakkama.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #3479
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              kahe monitori jaoks on ka kahte videoväljundit vaja ehk 2 hdmi auku emaplaadil. Hea oleks nii vähemalt.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #3480
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                http://www.osta.ee/fenomen-amd-pheno...-62215268.html
                                http://www.osta.ee/6-tuumane-huperpo...-62215270.html
                                http://www.osta.ee/voimas-lauaarvuti...l?_src=listing

                                Kuna minu rahalised võimalused on vägagi piiratud, siis käivad HV foorum ja osta.ee käsikäes. Kõige kallim ost oli imo poja arvuti, kõik muu jääb reeglina alla 50€. Hävinud ei ole veel kordagi.

                                Välja arvatud see, et viimane müüja jättis juhuslikult mainimata, et tema 64-bitine W7-e on venekeelne.
                                Last edited by Potsataja; 16.03.15, 17:27.

                                Comment

                                Working...