Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #3496
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Seda proovisin ka, aga see vist rohkem registry jaoks.

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #3497
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Malwarebytes proovisid? https://www.malwarebytes.org/

      Sa jooksutasid mingeid faile ka juba sealt torrentist ? Võimalik ,et keylogger sees.

      Comment

      • Jazzyl
        Jube Noob
        • Feb 2012
        • 142

        #3498
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Juhuks kui kellelgi sama mure EMTA blokiga - vahetasin ruuteri välja Elioni uue Inteno DG301 vastu ja Google DNS enam ei toiminud. See ruuter vist by default kasutab Internet Version Protocol 6-te 4 asemel, ehk tuleb selle Propertiest näppida ja 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 asemel lähevad kastidesse:
        2001:4860:4860::8888
        2001:4860:4860::8844

        Jah, suures osas kõik uued Intenod mis välja antakse, kasutavad ipv6.
        Kui sul wifi mured, ehk wifi hakkab katkema, siis lase ruuter reseti, võtab viimase softi külge.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #3499
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Juhuks kui kellelgi sama mure EMTA blokiga - vahetasin ruuteri välja Elioni uue Inteno DG301 vastu ja Google DNS enam ei toiminud. See ruuter vist by default kasutab Internet Version Protocol 6-te 4 asemel, ehk tuleb selle Propertiest näppida ja 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 asemel lähevad kastidesse:
          2001:4860:4860::8888
          2001:4860:4860::8844
          ty, lifesaver, just tahtsin postitada selle kohta, kolmandat päeva lifetilt selle üle, küll restarte teind, googeldand ja juhtmeid tagant ära kiskunud

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #3500
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Sugulane tahab mängimise jaoks lauakat osta, kas selline pill jääb nt GTA5-ga hätta?


            Graafikasätted väga olulised ei ole, sugulane 11a-ne ja põhirõhk ikka gameplayl, peaasi et ei laggi ja päris pikslid silma ei torka :D

            Ja ~ €100-150 monitorisoovitused ka teretulnud, vast 24" fullHD võiks ikka olla või nii väikse eelarve juures väiksem?

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #3501
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              GTA 5...sugulane 11a-ne
              huvitav kasvatus :)

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #3502
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Sugulane tahab mängimise jaoks lauakat osta, kas selline pill jääb nt GTA5-ga hätta?


                Graafikasätted väga olulised ei ole, sugulane 11a-ne ja põhirõhk ikka gameplayl, peaasi et ei laggi ja päris pikslid silma ei torka :D

                Ja ~ €100-150 monitorisoovitused ka teretulnud, vast 24" fullHD võiks ikka olla või nii väikse eelarve juures väiksem?

                http://www.1a.ee/arvutitehnika/perso...i3_gaming_gtx2

                http://www.1a.ee/arvutitehnika/led_m...sung_s24e390hl

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #3503
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  huvitav kasvatus :)
                  Really? Siinkandis küll super standard, ise veel nooremana sai Sexsonicut lastud ja umbes samavanusena üle linna GTA2-te taga otsitud :)

                  Tänud Mrt!

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #3504
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Selline kast vb isegi pädevam:

                    https://www.1a.ee/order/shopping_car...jAZT8SeQPrk%3D

                    Raha saab veel kokku hoida kui panna see graafikakaart/valida odavam emaplaat:
                    http://www.1a.ee/arvutikomponendid/v...n750titf2gd5oc
                    http://www.1a.ee/arvutikomponendid/v...750tidc2oc4gd5

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #3505
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Selline kast vb isegi pädevam:

                      https://www.1a.ee/order/shopping_car...jAZT8SeQPrk%3D

                      Raha saab veel kokku hoida kui panna see graafikakaart/valida odavam emaplaat:
                      http://www.1a.ee/arvutikomponendid/v...n750titf2gd5oc
                      http://www.1a.ee/arvutikomponendid/v...750tidc2oc4gd5
                      Hehe esimest korda ei kiida Kjmrc enda poodi :D

                      Aga muidu soovitaksin ka, et 1a kokku panna arvuti. Kuigi tegu on 11aastasega siis võiks mõelda pikema perspektiivi peale. 600 + 150monitor pole päris kommiraha ka ju.

                      https://www.1a.ee/order/shopping_car...yFc0zPBQ%3D%3D

                      5aastaks 4sure no problem.

                      vajadusel juurde ka miski hdd.

                      Comment

                      • JarmoH
                        Julm Donk
                        • Jun 2009
                        • 73

                        #3506
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Soovin osta läpakat kooliskäimiseks ja IT õpinguteks. Olen pikalt otsinud ja reviewsi lugenud ja olen praegu valiku kahandanud kahele arvutile: 1)Dell latitude E7450 http://pood.max.ee/page/sulearvutid/...iatuur/1686119
                        2) Lenovo Thinkpad T450s http://www.lenovoarvutid.ee/lenovo-t...t450s-45252561
                        Kumbat arvutit eelistaksite teie? Ise vaatasin, et suuremateks erinevusteks on Dellil 8GB RAMi võimalusega upgradeda 16GB peale, kuid Lenovol ainult 4GB upgrademise võimalusega ainult 12GB peale. Lenovol on jällegi peal 4g modem, mida antud Delli mudelil pole.
                        Või soovitate hoopis midagi muud? Igasugune info teretulnud
                        Last edited by JarmoH; 31.07.15, 14:17.

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #3507
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Igapäevaselt kaasas tassides siis võtaks Lenovo. See 12gb max nö on sellepärast ,et seal juba 4gb sees, ja ainult üks lisa vaba slot.
                          Kui sa selle 4gb ära võtad ja asendad 2x8gb siis on võimalus ka 16gb.

                          Comment

                          • JarmoH
                            Julm Donk
                            • Jun 2009
                            • 73

                            #3508
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Uurisin selle kohta ja see 4gb pidi oleme sellel lenovol emaplaadi külge integreeritud, ehk seda vahetada ei saa. Kas oskab keegi öelda, kas ja kui palju see mäluerinevus arvutit üldse mõjutab? (pean silmas seda, et ühel arvutil saab rami upgradeda 16gb peale, teisel 12gb peale)
                            Last edited by JarmoH; 04.08.15, 08:36.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #3509
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Lenovo T450s on way better kui neid võrrelda, 12GB Ram on fine kui ühte virtuaali jooksutad, kahe virtuaali jaoks jääb väheks.

                              Ise kasutanud mõlemat ja praegu kasutan hoopis MB Prod everyday asjadeks.

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #3510
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Soovitage naisterahvale läpakat, koos office ja kotiga up to 1,5k.

                                Comment

                                Working...