Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #3031
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    HDMI pesas toetab.

    "Display Support:
    Up to 2560x1600Maximum Digital Resolution
    Up to 2048x1536Maximum VGA Resolution"

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #3032
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Oleneb mis HDMI on , kuid kahtlen ,et see 1.4 ver. Tava HDMI bandwith pole nii suur ,et selle monitori native reso jooksutada. Hea õnne korral võid saada 30hz peal tööle. Selleks ,et seda reso saada on sul siiski vaja Displayporti või DVI-D porti. Kaart toetab muidugi,aga su port mitte.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #3033
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Mul küsimus, kas cd-dvd lugerit ka keegi kasutab. Või see on juba minevik?Ise pole 2 aastat cd-d lugerisse toppinud

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #3034
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Mul küsimus, kas cd-dvd lugerit ka keegi kasutab. Või see on juba minevik?Ise pole 2 aastat cd-d lugerisse toppinud
          Enda jaoks on ammu surnud asi see. Windowsi install käib usb pulga pealt ja muu tarkvara/mängud on üldjuhul digitaalsel kujul saadaval internetist.

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #3035
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Kas kuskilt on üldse võimalik veel MS office 2007 osta? ehk viimane office mis veel xp-l töötaks? Kas windows tasuta ei jaga oma asju mida edasi ei arendata enam?

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #3036
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Openoffice ja Libreoffice on tasuta saadaval.

              Comment

              • JaanusX
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2010
                • 392

                #3037
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                Mul headset lakkas töötamast, USB portiga ühendatud device manageris on olemas aga playback soundis ei tunne ära. Device manageris avan propeties ja seal Devise status: This device is not working properly.... Olen proovind draiverit uuendada ja troublshootida ja ei ole mõjunud...
                Lae ntx slim drivers alla ja installi. See vaba vara ja ütleb sul ära kõik driverid mis puudu on ning saad installida ka kohe.

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #3038
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas jarlop Vaata postitust
                  tahan läptopi ühendada, monitoriga. Mul on hdmi ja VGA pesad, video kaart on selline http://www.geforce.com/hardware/note...specifications tahaks panna mingi 27 tollist monitori 2560x1600 rezoga. On see teostatav?
                  Kui tahad läbi tavalise HDMI saada 2560x1600 resot, siis on vaja aktiiv-adapterit. Mul enda läpparil töötab niimoodi.

                  Läpparisse läheb USB ots ja HDMI ots, monitori läheb dual-dvi.

                  Näeb välja midagi sellist:

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #3039
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Vanal leneovo läpakals elline probleem. Arvuti töötab ok, aga laadimsiega on probleemid. Vana kaabel läks õhtule ja panin teise kaabli otsa(kas need toitejuhtmed on standartsed?)Igatahes arvuti saab voolu, AGA akut ei lae. Kohe kui juhtme välja seinast võtan annab arvuti otsad
                    Kas probleem on toitejuhtmes v akus?Isegi kui aku on p-ses peaks ta ikka ju midagi laadima

                    Comment

                    • vilistaja
                      Jube Noob
                      • Nov 2009
                      • 148

                      #3040
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Oma kogemusest võin öelda, et kui aku pekkis siis võib vabalt olla nii, et juhe tagant ja pilt läinud. Mis puudutab uut toitejuhet, siis need pigem erinevad. Otsik võib ju sobida, aga kas toiteploki väljund pinge ja vool on samad pead uurima. Kui uuel vool oluliselt väiksem, siis äkki ei jõua laadimisahelat ära toita.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #3041
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Oma kogemusest võin öelda, et kui aku pekkis siis võib vabalt olla nii, et juhe tagant ja pilt läinud. Mis puudutab uut toitejuhet, siis need pigem erinevad. Otsik võib ju sobida, aga kas toiteploki väljund pinge ja vool on samad pead uurima. Kui uuel vool oluliselt väiksem, siis äkki ei jõua laadimisahelat ära toita.
                        jep avastasin ka et need andmed toitejuhtmetel polegi standartsed isegi kui arvutit veab. Olen alati arvanud, et kui pessa läheb siis ka elektrilsied näitajad samad

                        Muide kus üldse akusi müüaks ekui probleem peaks tekkima?
                        Last edited by privador; 13.12.13, 11:45.

                        Comment

                        • vilistaja
                          Jube Noob
                          • Nov 2009
                          • 148

                          #3042
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Tundub, et hv.ee oskab aidata ja paljud tellivad hiinast, kui mingi vanem masin natukene. Sellisel juhul ebay või dx.com näiteks.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #3043
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Kas Skype uusi reklaame mis üleval uhkelt säravad kuidagi muudmoodi ei saa kinni keerata kui Skype Premiumiks upgrademisel (€3.50 kuus)? Mingi one-time €10 või aastas €5 vms maksaks vabalt, aga puhtalt reklaami kinnikeeramise eest €3.50 kuus tundub natuke palju küsitud, sest teisi Premium asju poleks vaja...

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #3044
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Kas Skype uusi reklaame mis üleval uhkelt säravad kuidagi muudmoodi ei saa kinni keerata kui Skype Premiumiks upgrademisel (€3.50 kuus)? Mingi one-time €10 või aastas €5 vms maksaks vabalt, aga puhtalt reklaami kinnikeeramise eest €3.50 kuus tundub natuke palju küsitud, sest teisi Premium asju poleks vaja...
                              Level?

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #3045
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Ei, miks?

                                Comment

                                Working...