Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #3016
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Arvestades, et mängid nl100+, siis mõlemad valikud on alla bi, seega võta 8 obv.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #3017
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      32 bit windowsiga pole vahet. Üle 2 üksi programm ei saagi võtta. Seega kui jääb puudu siis jääb puudu. 64 bit ja obv 8 gb mälu

      Comment

      • hrlohe
        Pokkerihai
        • Mar 2011
        • 2346

        #3018
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
        Kui palju võiks starsi ja hemi jaoks rami olla?
        32bit hem üle 2gb ei kasuta.
        Peal juba ssd olemas.
        Valida 4 ja 8 vahel. 8 tundub endale overkill kuna erliline multitaskija pole.
        Tänud
        mängin 2 lauda HU ja samaaegselt töötavad üksikud mängimiseks ebavajalikud programmid nagu skype, ~4,5gb aktiivselt kasutuses

        soovitan kindlasti 8gb

        Comment

        • vilistaja
          Jube Noob
          • Nov 2009
          • 148

          #3019
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Keegi oskab öelda on see normaalne et chrome võtab mingi 500mb mälu? Oleks siis mingi mustmiljon tabi lahti aga ei FB, youtube ja foorum.
          Last edited by vilistaja; 29.11.13, 21:17. Põhjus: Uuendatud mälu kulu

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #3020
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            jah,kas see just normaalne on, aga võtab rohkemgi kui tahab

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3021
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              kas nii on voimalik: atm 120gb + ostan 240gb ssd juurde ning liidan olemasolevale hdd'le kus win peal ?

              Comment

              • hakkameimema
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2011
                • 349

                #3022
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Ei tea, mida sa selle liitmise all silmas pead, aga võimalik on küll, et paned ssd ka taha ja kajastub sul 2 ketast kokku siis 360gb.

                Kui tahad aga ssd-st kasu ka saada või efekti ja erinevust tunnetada, tuleks ikka win ja kõik programmid ja andmebaasid ssd peale organiseerida ja hdd jätta failide tarvis.

                Edit: Kui nüüd uuesti loen ja üritan sinu mõttest aru saada, siis neid üheks partatsiooniks liita küll minuteada võimalik ei ole.
                Last edited by hakkameimema; 30.11.13, 00:20.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #3023
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Ma sain nii aru, et lisab selle uue ssd olemasoleva win partitsiooni laiendamiseks. Siin räägib sellest: http://www.gamespot.com/forums/pc-ma...tion-29185737/

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3024
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                    Ei tea, mida sa selle liitmise all silmas pead, aga võimalik on küll, et paned ssd ka taha ja kajastub sul 2 ketast kokku siis 360gb.

                    Kui tahad aga ssd-st kasu ka saada või efekti ja erinevust tunnetada, tuleks ikka win ja kõik programmid ja andmebaasid ssd peale organiseerida ja hdd jätta failide tarvis.

                    Edit: Kui nüüd uuesti loen ja üritan sinu mõttest aru saada, siis neid üheks partatsiooniks liita küll minuteada võimalik ei ole.
                    mul praegu ongi win ssd peal .. tahaks nagu teise ssd ketta mahu samale partitsioonile liita ..

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #3025
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Milleks sul samale kettale vaja liita on?

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #3026
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        SSD-d saab panna raidi nii, et nad korraga töötavad. Ma ei tea ainult, kas seda saab teha erinevate SSD-dega ja probably on full formatit vaja.

                        Samsungil on üks läppar 3-e SSD-ga, mis loeb/kirjutab 950MB/s

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #3027
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Kahe SSD ga laseb juba sata3 pordi umbe ja kiiruse kasv kettaid juurde lisades on null, selleks on vaja eraldi raid kaarti. A see selleks.

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #3028
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
                            SpinRite või HDtune peaksid päris asjalikud olema. Omas praktikas võin öelda selle repairi kohta, et mõni ketas kestab peale Repairi tegemist up to 4 kuud, mõni võib juba järgmine päev ära surra. Ehk soovitan niikaua kui ketas keerleb ja arvuti tööle läheb oma vajalikud andmed kuskile pilveserveri või välisele kettale varustada.

                            HDtune tegin testi, näitas errorit 1529MB peal, damaged oli 0 %
                            Peale seda kui auto update kinni keerasin ja viimased updated maha lasin on arvuti toiminud.

                            Comment

                            • gamblingFTW
                              Vana Tegija
                              • Aug 2012
                              • 1122

                              #3029
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Mul headset lakkas töötamast, USB portiga ühendatud device manageris on olemas aga playback soundis ei tunne ära. Device manageris avan propeties ja seal Devise status: This device is not working properly.... Olen proovind draiverit uuendada ja troublshootida ja ei ole mõjunud...

                              Comment

                              • jarlop
                                FPP Pro
                                • Sep 2009
                                • 241

                                #3030
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                tahan läptopi ühendada, monitoriga. Mul on hdmi ja VGA pesad, video kaart on selline http://www.geforce.com/hardware/note...specifications tahaks panna mingi 27 tollist monitori 2560x1600 rezoga. On see teostatav?

                                Comment

                                Working...