Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #2701
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Juuu aaa riiight küll, aga 27 tolli sellise resoga on ikka päris pask kvaliteet eriti kui sa 2560x1440 pealt sinna switchid. Osta parem prillid. Mina tegin nii ja see oli viimaste aastate parim otsus.

    Edit: eii oot mis jura me siin üldse arutame. Muuda resolutsioon oma monitoril mängimiseks ära ja ongi asi korras ju.
    Last edited by ristijeesus; 27.02.13, 07:04.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #2702
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Proovin nii.

      tänud!

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #2703
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas raidov Vaata postitust
        Pigem ostaks selle: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/261307/ reso on lihtsalt nii palju parem.. ostsin ise: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/160439/ ja pärast esimest kuud on selline tunne, et kõige parem investeering ever..
        See on küll juba tõsine Televiisor ju! Arvestades, et istud sellele väga lähedal siis kas silmad valutama ei hakka? Mõtlen just seepärast, et kas jõuad kogu pilti hoomata?

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #2704
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Kui mina endale 30" monitori ostsin paar aastat tagasi, siis läks pea kuu aega enne kui silmad harjusid tervet monitori korraga vaatama.

          Comment

          • raidov
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 436

            #2705
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Nope, esimene vahe on ju juba see, et pildi kvaliteet on nii palju parem... pärast 1 kuud kasutamist tunduvad kõigi teiste monitorid ainult lukuaugud ja kõrval olev 1920x1080 27" tundub ka ikka eriline juust :D

            Lugesin mingi 2 kuud tagasi ühte blogipostitust, kus mingi internetimaailma guru ütles ka, et 30" monitor on tema parim tehnika investeering ever.. :D

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #2706
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Windows 7 ja 8 saab ju teha items larger or smaller, see vist pokkeriakendele peaks ka mõjuma?

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #2707
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Aga vastuseks Priidix-le, kui nägemine on kehv, siis osta prillid. Silma võrkkestal fookusest väljas olemine sõltub objekti kaugusest, mitte objekti suurusest. Kehva nägemisega on 30" sama udune kui 15" monitor (muidugi suurtest udukogudest on lihtsam aru saada kui väikestest udukogudest, aga see on teine teema).

                Enesetundele, väsimusele ja sellest tulenevale mindsetile on head prillid kümnetes kordades parem investeering kui uus monitor.

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #2708
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  nii.probleem on suur.nimelt windows 7 nö keeps minimizing. mängid mänge jne siis lööb desktopile järsku lihtsalt.
                  googeldasin ja puurisin mingi tund aega ja tundub et ongi mingi windowsi bug vms? igatahes lahendust ei leidnudki. nagu mingi programm stealib focust koguaeg....üsna jube kuna segab .mingi iga 5 minuti tagant vilksab mingi asi taskbarile.ei julge task managerist ka väga palju asju kinni panna.mingit aktiivsust näha ka pole task manageris kui see asi toimub.kuidagi ei oska seda välja selgitada, mis seda fookust seal varastab...help

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #2709
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                    ei julge task managerist ka väga palju asju kinni panna.
                    miks

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #2710
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      win 7-l on taskbaril kõige äärmises osas väike riba "show desktop" äkki clickid seal kogemata?

                      Comment

                      • redddman10
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 703

                        #2711
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        no pm panin juba asju kinni seal a mingeid system protsesse mitte.ei kliki ka seal ribal.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #2712
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Kuigi see on OT tiba, siis win7 on valusalt bugine.

                          Comment

                          • Matu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 284

                            #2713
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            pane vista siis, lol

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2714
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              ~400e eest mingit netis käimis läpakat on võimalik uut saada või pigem ei? Päris neid "hp pavilione" ka ei taha, mis peale aastat persse l2hevad.

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #2715
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                ~400e eest mingit netis käimis läpakat on võimalik uut saada või pigem ei? Päris neid "hp pavilione" ka ei taha, mis peale aastat persse l2hevad.

                                Comment

                                Working...