Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
Juuu aaa riiight küll, aga 27 tolli sellise resoga on ikka päris pask kvaliteet eriti kui sa 2560x1440 pealt sinna switchid. Osta parem prillid. Mina tegin nii ja see oli viimaste aastate parim otsus.
Edit: eii oot mis jura me siin üldse arutame. Muuda resolutsioon oma monitoril mängimiseks ära ja ongi asi korras ju.
Juuu aaa riiight küll, aga 27 tolli sellise resoga on ikka päris pask kvaliteet eriti kui sa 2560x1440 pealt sinna switchid. Osta parem prillid. Mina tegin nii ja see oli viimaste aastate parim otsus.
Edit: eii oot mis jura me siin üldse arutame. Muuda resolutsioon oma monitoril mängimiseks ära ja ongi asi korras ju.
Comment