Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #2686
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas Skyline Vaata postitust
    Selleks on vaja teada antud seadme ID, varasemalt oldi sõidukis sees käidud ja välja uuritud?
    Kui just custom GPS ei ole, siis auto ametlikul müüjal on kõik ID-d olemas.

    Comment

    • Skyline
      Grinder
      • Dec 2008
      • 510

      #2687
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Enamus custom gps (garmin, tomtom, navigon) saab sateliidilt signaali, et sind positsioneerida, mitte aga vastupidi. Selleks et gps saadaks signaali, on vaja transrceiverit, ei ole täpselt kursis kas uute autode MMI sisaldab seda, kuid julgen kahelda, ehk keegi teab?

      Comment

      • kallekusta
        Grinder
        • May 2012
        • 603

        #2688
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Uurige parem kuidas Skype, mida ei olevat võimalik pealt kuulata kuna on krüptitud sai loa siseneda Hiina turule.

        Palju rahvast, veel rohkem raha ja .......

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #2689
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Kõike on võimalik pealt kuulata.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #2690
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Skype pealtkuulamine tehti võimalikuks vist 5.0 patchiga kui mälu ei peta. Igaljuhul mingi hetk oli kus pidi sunniviisiliselt uuendame skypet kuna vana enam ei töötanud.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #2691
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              kasutan mozilla firefoxi, aga näiteks pokerstarsis mida iganes sealt vaadata mis on veebipõhine, siis viskam mulle IE lahti. kas seda on kuidagi võimalik kuskilt seadistada, et mozillasse avaneks?

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #2692
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema


                Paned Firefoxi default browseriks ja peaks aitama.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #2693
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Kellelgi on aimu palju sellisele monitorile starsi (normal suurusega)laudu mahub (cascade)? Hetkel endal see ja krt text ikka mega pisike selle rezoga.
                  Last edited by Priidix; 27.02.13, 06:36.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #2694
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    wat

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #2695
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                      http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/280376/

                      Kellelgi on aimu palju sellisele monitorile starsi (normal suurusega)laudu mahub (cascade)? Hetkel endal http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/158424/ ja krt text ikka mega pisike selle rezoga.
                      Minul on lauad sätitud kahte ritta cascades.St kaks lauda on kõrvuti ja read lähevad diagonaalis ülevalt alla.Kõik on normaalsuurusega ja monitor on 22tolline.Ma mängin maksimum 20 lauda aga kahes reas mahuks ka rohkem.
                      Last edited by viki; 27.02.13, 04:50.

                      Comment

                      • raidov
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 436

                        #2696
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Pigem ostaks selle: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/261307/ reso on lihtsalt nii palju parem.. ostsin ise: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/160439/ ja pärast esimest kuud on selline tunne, et kõige parem investeering ever..

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #2697
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                          Kellelgi on aimu palju sellisele monitorile starsi (normal suurusega)laudu mahub (cascade)?
                          Lingid on sul nats valesti sattunud, aga 2560x1440 resoga andis katsetus tulemuseks 22

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #2698
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Muutsin ära, pmst mul nägemine suht pask ja ma ei näe väga seda 2560x1440 resoga teksti.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #2699
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Oot ma ei saa nüüd hästi aru. Sul on 2560x1440, aga tahad selle asemel 1920 x 1080 osta?

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #2700
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                2560x1440 jätaks alles ikka, grindimiseks võtaks 1920x1080. Saan ma õigesti aru, et seal on pilt suurem aga kvali pask? riiiight?

                                Comment

                                Working...