Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #2581
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Suht mõistlik jah , ega uuena vist väga odavamalt ei saa. Alati võimalus HVst midagi uurida.

    Comment

    • romario
      FPP Pro
      • Dec 2010
      • 230

      #2582
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Selline probleem, et oleks vaja taastada ka prügikastist juba kustutatud fail, on kuidagi võimalik?

      Comment

      • sawcrish
        Jube Noob
        • Nov 2008
        • 166

        #2583
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        You
        saab ikka nt. Easeus Data Recovery-ga
        Algselt postitas romario Vaata postitust
        Selline probleem, et oleks vaja taastada ka prügikastist juba kustutatud fail, on kuidagi võimalik?

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #2584
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas romario Vaata postitust
          Selline probleem, et oleks vaja taastada ka prügikastist juba kustutatud fail, on kuidagi võimalik?
          For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.

          Comment

          • romario
            FPP Pro
            • Dec 2010
            • 230

            #2585
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Tegelikult ma põhiprobleemi unustasin eelmises postis mainimata, varasemalt ühe teise programmiga kah proovinud. Küsimus selles, et need failid umbes 2 aasta tagused ja vist ei tuvasta enam programmgi neid. Või ehk mõni programm suudab siiski? Easeus Data Recovery esimene otsing kah nagu ei toiminud.

            Comment

            • K2okfor_Mey
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2012
              • 429

              #2586
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Mul probleem, peale HEMi tõmbamist ja muu postgree ja frameworkide installimist mingi tsirkus..... Iga kord pakub windows update ---- 2-t net framework 4 security update-i ja 3-me net framework update-i ja iga jumalama kord, samas teeb nagu shut downil updated ara ja arvuti käivitamisel hakkab otsast peale. WTH...... Kas saaab kuidagi need updated seal maha võtta vms, et neid enam ei pakuks?


              Nyyd veel boonuseks laeb windowsit stardib megakaua ning arvuti nn töövalmis alles 5min peale käivitamist protsessor näitab 0 protsenti tööd ja gadgetid ei ilmu desktopile... varem käivitus 1min..... tegemist W7ga
              Last edited by K2okfor_Mey; 24.12.12, 14:59.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #2587
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                kas keegi oskab soovitada mingit head kohta, kus saaks küsitlust teha?
                Oleks vaja sellist lehte, kus saab panna vastusevariandid, kus valib ühe välja, aga et saaks lisada ka kirjelduse.
                ala 1. ford - tore auto
                2. bmw - mõnus auto
                3. ferrari - kiire auto

                jne, aga see kirjeldus on mul 4-5 rida, et ta ei näeks kole välja.

                kui kellegil on mingit infi (surveymonkey, kwiksurvey jne - ei ole väga aidanud), siis andke teada. võin ka sümboolse tasu maksta
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #2588
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Kas IPadile saab ikka suurema kuvari taha panna.Jõulumölllluuuuu.

                  Comment

                  • hakkameimema
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2011
                    • 349

                    #2589
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                    Kas IPadile saab ikka suurema kuvari taha panna.Jõulumölllluuuuu.
                    Minuteada peaks saama ainult macbookiga ära ühendada, et tekiks ipadist lisa ekraaniruum ja see on kõik...

                    Ja edasi puudub asjal juba mõte, et peab arvuti veel vahele panema, siis saab juba arvutile otse mitu monitori taha panna...

                    Ehk siis ei.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #2590
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Tahaks mingit normaalset klaviatuuri osta. Siiani mu nö. standard olnud Logitech Wave, aga tundub, et see üsna vanakooli klaver ja kuskil enam väga ei müüda. Peaks olema wireless ja randmetoega, võiks olla Logitechi toodang ja selle väikse unifying receiveriga, aga see pole nii tähtis.

                      Leidsin selle Wave klaveri teise nime alt, K350: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...tuurid/115630/
                      Omab keegi, teab kas sel on see unifying receiver ja kas võtab normaalsest kaugusest? Eelmine Wave võttis suht sitasti, juba mingi 3 meetri pealt pani vigast.

                      Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                      Või omab ehk keegi seda ja oskab receiveri ja kauguselt töötamise kohta kommenteerida?

                      Logitechi MK710 väga ei meeldi, tundub selline "peene", klaveri nupud nagu mingil Macil, ei teki töötegemise tunnet :D

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #2591
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Tahaks mingit normaalset klaviatuuri osta. Siiani mu nö. standard olnud Logitech Wave, aga tundub, et see üsna vanakooli klaver ja kuskil enam väga ei müüda. Peaks olema wireless ja randmetoega, võiks olla Logitechi toodang ja selle väikse unifying receiveriga, aga see pole nii tähtis.

                        Leidsin selle Wave klaveri teise nime alt, K350: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...tuurid/115630/
                        Omab keegi, teab kas sel on see unifying receiver ja kas võtab normaalsest kaugusest? Eelmine Wave võttis suht sitasti, juba mingi 3 meetri pealt pani vigast.

                        Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                        Või omab ehk keegi seda ja oskab receiveri ja kauguselt töötamise kohta kommenteerida?

                        Logitechi MK710 väga ei meeldi, tundub selline "peene", klaveri nupud nagu mingil Macil, ei teki töötegemise tunnet :D
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #2592
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Tahaks mingit normaalset klaviatuuri osta. Siiani mu nö. standard olnud Logitech Wave, aga tundub, et see üsna vanakooli klaver ja kuskil enam väga ei müüda. Peaks olema wireless ja randmetoega, võiks olla Logitechi toodang ja selle väikse unifying receiveriga, aga see pole nii tähtis.

                          Leidsin selle Wave klaveri teise nime alt, K350: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...tuurid/115630/
                          Omab keegi, teab kas sel on see unifying receiver ja kas võtab normaalsest kaugusest? Eelmine Wave võttis suht sitasti, juba mingi 3 meetri pealt pani vigast.

                          Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                          Või omab ehk keegi seda ja oskab receiveri ja kauguselt töötamise kohta kommenteerida?

                          Logitechi MK710 väga ei meeldi, tundub selline "peene", klaveri nupud nagu mingil Macil, ei teki töötegemise tunnet :D
                          Ise küsin ise vastan - ostan Logitech K350. Tuleb unifying receiveriga, väidetavalt 30 feet ehk ~ 9m raadius. hind $60. Ainuke jama, et Eestis mingid kahtlased poed müüvad, aga küll hakkama saab

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #2593
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            oled baller ja ostad otseses m6ttes mingi tykk sitta omale? wp

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #2594
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Veidi sirvisin, süveneda ei viitsi su linki. $60 klaviatuuri eest mis 6 kuu pärast anyway pean välja vahetama on imo üsna hästi makstud. Üleüldse $60 klaviatuuri eest on hästi makstud minu arvates. Ja kodus on olemas ka veidi teistsugune klaviatuur, Logitechi MK710, mis mulle absoluutselt ei meeldi, sest on liiga läpaka klaviatuuri sarnane - meeldib ikka nupp korralikult alla vajutada.

                              Kui viitsid võid põhjendada oma sõnadega, miks tükk sitta, pikki linke ei viitsi lugeda.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #2595
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Endal ka see wave ja kaugusega pole probleeme olnud küll kunagi.

                                Comment

                                Working...