Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #1831
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    ei mäleta kas olen seda juba küsinud, kuid tahaks teada mida ma pean seadistama, et saada wifi kaudu sama netikiirus kätte mis juhtmega on. Hetkel juhtmega tuleb kraami maxiga ehk 9-10MB/S, kuid wifiga jääb kiirus 1-1,5 MB/s vahele. Elioni ühendus kui see midagi mõjutab.
    Füüsiliselt võimatu. n klassi ruuteriga max 50 MBit saad kätte heal juhul.
    Last edited by Oliverk; 27.12.11, 09:20.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #1832
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Mul nt. tavaline hdd aga olen selle jaganud 6-ks partitsiooniks, et ühe peal on OS, teise peal programmid, kolmanda peal ainult handhistory failid, neljanda peal nt ainult pokkeriprogrammid jne. Peaks üsna suure vahe sisse tegema kui kõik on ühe süsteemi partitsiooni peal, siis läheb tõesti raskeks tavalise hdd puhul. SSD muidugi teeb veel kiiremaks ja sujuvamaks.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #1833
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
        Füüsiliselt võimatu. n klassi ruuteriga max 50 MBit saad kätte heal juhul.
        No ma ei tea nendest klassidest miskit, kuid tundub, et üle wifi jääb kiirus 20mb/s juurde.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #1834
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          õu it-kutid, vajan abi. mul 3,5 aastat vana läpakas, mis andis kevadel otsad. ordi enduro 8196b (http://www.ox.ee/est/product/131173). pakutakse, et emaplaat on nässus ja parandamine läheb maksma 145€ (parandus ja mingi värk, et enam ei juhtuks). kas on +ev? et ala hiljem maha müüa (juppideks või niisama) või ei ole mõtet raha raisata? tyty
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #1835
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            õu it-kutid, vajan abi. mul 3,5 aastat vana läpakas, mis andis kevadel otsad. ordi enduro 8196b (http://www.ox.ee/est/product/131173). pakutakse, et emaplaat on nässus ja parandamine läheb maksma 145€ (parandus ja mingi värk, et enam ei juhtuks). kas on +ev? et ala hiljem maha müüa (juppideks või niisama) või ei ole mõtet raha raisata? tyty
            Sounds bullshit :D
            Kui lapaka emaplaat läbi ja ise ei tihka/oska osta/paigaldada siis on kõige mõistlikum hv´s müüki panna, seal seffid ostavad ära selle lappari, lasevad ahjust läbi ning müüvad mõnele korraliku pähe maha.
            Üldiselt emaplaadi hind on suur osa lapaka hinnast, aga räägi parem mis emaplaadil viga on, võib-olla ei ole uut plaati vajagi

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #1836
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              võimalik, et on bullshit. vend viis parandusse ja tagasi (raalimeistrid vms) ja midagi taolist nad ütsid.
              emaplaadil täpset viga ei tea, üks päev lihtsalt läpakas ei käivitunud ja asi laks. kuna oli tööarvuti, ostisn sama päev uue arvuti ja lasin andmed üle kanda
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #1837
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                õu it-kutid, vajan abi. mul 3,5 aastat vana läpakas, mis andis kevadel otsad. ordi enduro 8196b (http://www.ox.ee/est/product/131173). pakutakse, et emaplaat on nässus ja parandamine läheb maksma 145€ (parandus ja mingi värk, et enam ei juhtuks). kas on +ev? et ala hiljem maha müüa (juppideks või niisama) või ei ole mõtet raha raisata? tyty
                Nende hinnad kahjuks umbes poole väiksemad su paranduse hinnast. Sa tark poiss, kalkuleeri ise:D

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #1838
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  sorri, ei saanud aru kelle hinnad?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #1839
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Nende taoliste kasutatud läpparite.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #1840
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      aa ok ty. niiet kõige mõistlikum on lihtsalt panna ta katkisena hv müüki?
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #1841
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        aa ok ty. niiet kõige mõistlikum on lihtsalt panna ta katkisena hv müüki?
                        Jah, nii ta on .

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #1842
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          tyty
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #1843
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Mida saab reaalselt teha 250mb andmemahuga nutipaketiga?
                            Telefonis siis. Kas sellist paketti on üldse mõtet omada või ei piisa sellest isegi e-mailide lugemiseks?

                            Lisaks. Kui reaalne on kasutada m-interneti telefonis ka arvutiga netis surfamiseks. Kas siis luues telefoniga wifi või ühendades kaabliga. No ma saan aru, et oluliselt ebamugavam kui netipulk sisse pista, aga kas see on reaalseslt üldse igapäevaselt kasutatav? Ok aku sureb sekundiga, seda kindlasti, aga kui see ei oleks probleem?
                            Last edited by Tarmonator; 04.01.12, 16:31.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1844
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                              Mida saab reaalselt teha 250mb andmemahuga nutipaketiga?
                              Telefonis siis. Kas sellist paketti on üldse mõtet omada või ei piisa sellest isegi e-mailide lugemiseks?

                              Lisaks. Kui reaalne on kasutada m-interneti telefonis ka arvutiga netis surfamiseks. Kas siis luues telefoniga wifi või ühendades kaabliga. No ma saan aru, et oluliselt ebamugavam kui netipulk sisse pista, aga kas see on reaalseslt üldse igapäevaselt kasutatav? Ok aku sureb sekundiga, seda kindlasti, aga kui see ei oleks probleem?
                              Mul on lifetime Cellular Network Data Sent 27MB, Received 264MB, telefoni ostsin see kevad. Igapäevane 3G kasutaja just ei ole, aga aeg-ajalt ikka kasutan, olen mõndasid asju AppStorest alla tõmmanud, vahest Google Mapsiga kuskile vaja seigelda jne. Kui need numbrid õiged on siis ma ei kujuta ette mis inimene see peab olema kellel kuuga 250MB 'st väheks jääb.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #1845
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                                Mida saab reaalselt teha 250mb andmemahuga nutipaketiga?
                                Telefonis siis. Kas sellist paketti on üldse mõtet omada või ei piisa sellest isegi e-mailide lugemiseks?

                                Lisaks. Kui reaalne on kasutada m-interneti telefonis ka arvutiga netis surfamiseks. Kas siis luues telefoniga wifi või ühendades kaabliga. No ma saan aru, et oluliselt ebamugavam kui netipulk sisse pista, aga kas see on reaalseslt üldse igapäevaselt kasutatav? Ok aku sureb sekundiga, seda kindlasti, aga kui see ei oleks probleem?
                                1. maili lugemiseks ok. muidu mõttetu. kui kavatsed ka muidu selle kaudu neti minna arvutiga, siis võid ära unustada

                                2. m-interneti on igati mugav kasutada arvutis. saad paari klickiga wifi hotspotiks teha telefoni. miinuseks see, et oled sõltuv levist (kas 3G torn lähedal jne) ja kõne ajal net katkeb.

                                Comment

                                Working...