Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2506
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    proovisin vist kõikide mäludega kõik 4 erinevat slotti läbi .. igal juhul biosis on dimm vms all näha kõike nelja, kuid alati on enabletud 1 ja 2 .. 3 ja 4 juures on - märk ja kogu mäluks ongi mingi 4gb vms :S

    proovin selle bios update ära teha, loodame et midagi telliseks ei lase
    Last edited by leits; 07.11.12, 19:42.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #2507
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Tegin ära update, sama teema :/ .. lugedes mingeid foorumeid on võimalus, et mingid CPU pinid vms on kõverad ja seetõttu ongi see jama? Tra seda jahutust jms jama ma küll ei suuda maha võtta ja mingeid pine kontrollida

      Comment

      • Jeebus
        määäääää
        • Jun 2012
        • 1409

        #2508
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        hommikust
        kas keegi teadlik oskab öelda, kui tõsine lugu sellega on

        E: nvm, format 4 lyfe

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by Jeebus; 08.11.12, 09:00.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #2509
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Mina aru ei saa kuidas endiselt inimesed endale trojaneid ja muud p*ska arvutisse saavad.. endal pole juba mitmeid aastaid ühtegi probleemi olnud :D

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #2510
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            ma ei saa ka aru, see ongi mu esimene juhtum

            ma olen suht nit, ühelegi x lehele ei satu, adblock peal, admin rights on tavaliselt maas, kuid viimasel nädalal kahjuks peale jäänud

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #2511
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              adblock blokib lihstalt reklaame.. mitte midagi muud:)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2512
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Kuna tundub et meplaadi 2 sloti ei funktsioneeri (3 ja 4 slot), siis mõtlesin osta uue 8GB pulga .. Nüüd vaadata emaplaadi mälude support listi: http://download.gigabyte.eu/FileList...-us3l_v2.0.pdf siis tekib küsimus kas üldse mõni 8GB pulk sobib? ma ei saa 2x4gb võtta, sest siis tuleb nad panna avstavalt 1 ja 3 või 2 ja 4 slotti, mul 3 ja 4 ei tööta..

                On keegi kursis sellega? Võtan lambi 8GB pulga ja peaks tööle minema?

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #2513
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  Kuna tundub et meplaadi 2 sloti ei funktsioneeri (3 ja 4 slot), siis mõtlesin osta uue 8GB pulga .. Nüüd vaadata emaplaadi mälude support listi: http://download.gigabyte.eu/FileList...-us3l_v2.0.pdf siis tekib küsimus kas üldse mõni 8GB pulk sobib? ma ei saa 2x4gb võtta, sest siis tuleb nad panna avstavalt 1 ja 3 või 2 ja 4 slotti, mul 3 ja 4 ei tööta..

                  On keegi kursis sellega? Võtan lambi 8GB pulga ja peaks tööle minema?
                  Missugune Su arvuti mudel on ? Seal tabelis pole 8 GB mälusigi ju?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2514
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    no seda ma küsingi, et kas ainult konkreetaes mälus sobivad või l'hevad 8GB pulgas ka?
                    Gigabyte P55-US3L on emaplaadi mark

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #2515
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      no seda ma küsingi, et kas ainult konkreetaes mälus sobivad või l'hevad 8GB pulgas ka?
                      Gigabyte P55-US3L on emaplaadi mark


                      Kaku see alla, näitab ära pärast missugust mälu toetab ja palju saab ühte pessa maksimaalselt panna.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2516
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        See asi näitab 4gx4gb või 2x4gb või 4x2gb(nagu hetkel), seega tundub et 8 gigane ei sobi :/

                        e: aga hetkel mul töötab 1 ja 2 slot ehk nö dual channel vms on v2ljas ju, sest duali puhul on vajalik 1 ja3 või 2 ja 4. Seega kui osta mingi 2x4gb peaks ka mure lahendatud olema, kuid siis nad ei tööta dualis. On sel mingit vahet ka? Kui suur on mingi kiirusevahed neil erinevatel mäludel ala PC1600 ja PC12800 vms? Või tavakasutale on see vahe märkamatu?

                        Wini jutu jrägi on mul migni 3.6GB hetkl kasutusel, seega oleks vaja mingi 8 tööle saada :/
                        Last edited by leits; 10.11.12, 10:50.

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #2517
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Tava kasutaja ei tunne vahet. Mälu kiirused on ka suht ebaolulised. Dual vs Quad channel nt on vahe nii väike vb paar % ainult.

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #2518
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            tegin skype lahti ja Malwarebytes insta , thoughts ?

                            2012/11/10 23:10:31 +0200 USER-PC User IP-BLOCK 89.28.80.178 (Type: outgoing, Port: 58832, Process: skype.exe)
                            2012/11/10 23:10:31 +0200 USER-PC User IP-BLOCK 89.28.80.178 (Type: outgoing, Port: 58834, Process: skype.exe)
                            2012/11/10 23:10:31 +0200 USER-PC User IP-BLOCK 89.28.80.178 (Type: outgoing, Port: 58835, Process: skype.exe)
                            2012/11/10 23:10:31 +0200 USER-PC User IP-BLOCK 89.28.80.178 (Type: outgoing, Port: 58836, Process: skype.exe)

                            IP Address Country Region City ISP
                            89.28.80.178 Moldova, Republic Of Chisinau Sc Starnet Srl
                            Continent Latitude Longitude Time Zone
                            Europe 47.01 28.86 GMT+2

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #2519
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              nojah tundub et see common problem vist, ega ma kasutan skype vist viiendat korda või nii ...

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #2520
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                skypes on keylogger mis microsoftile data saadab kes omakorda usa govtle myyb selle

                                Comment

                                Working...