Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #2371
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Oleneb kus toimub ja mis viga. Endal Dell ja 3 korda käinud Max123 garantiiremondis. Kaks korda sama päev kätte saanud ja ühe korra läks 2 päeva.



    EDIT: kõik vajaminevad osad olid laos olemas, seepärast ka nii kiire töö.
    Last edited by mikk2468; 20.09.12, 07:52.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #2372
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
      Kui kaua tavaliselt läpakate garantiiremont kestab? 1-2 nädalat on liiga optimistlik?
      Oleneb murest. Viisin augusti keskel enda läpaka garantiisse, kõvaketas otsustas töötamise lõpetada. Kuna tehniku sõnul peab varuosa olema originaal, et garantii edasi kestaks, siis uue ketta transporti Eestisse pidin kaks nädalat ootama. Ülejäänud töö kestis päeva.

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #2373
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Nagu öeldud, oleneb kohast ja juppidest. Endal Ordi esinduses üle päeva pole läinud, tuttaval aga oli Dell PCexpertis 4 nädalat - jupi tellimisega läks millegipärast nii kaua.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #2374
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Kunagi ema Elionist Fujitsu Siemensi ostis siis see läks iga 2 kuu tagant katki ja 2-4 nädalat oli igakord ära. Maxist ostetud Dellil DVD-lugeja katki läks siis viisin kohapeale, võeti kohe lahti ja pandi uus ja 5 mindiga töö tehtud :D

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #2375
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Kunagi ema Elionist Fujitsu Siemensi ostis siis see läks iga 2 kuu tagant katki ja 2-4 nädalat oli igakord ära. Maxist ostetud Dellil DVD-lugeja katki läks siis viisin kohapeale, võeti kohe lahti ja pandi uus ja 5 mindiga töö tehtud :D
            Double jackpot.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #2376
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Kellelegi kogemust wireless kõrvaklappidega? Mul senheiserid olemas, kuid ma ei tea kas ma olen ise sooda, kuid ma ei saa neid normaalselt tööle. Nimelt ei saa seda "õiget" sagedust kätte vms .. ikka siuke värdjas kahin ja sahin jääb ning heli ei ole puhas .. ma pole mingi audiofriik kuid mingit kahinad on ka retarded kuulata ..

              Kellelgi on kogemust, kuidas asjad normaalselt tööle saada?
              Mudel: Sennheiser RS120

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #2377
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Siit saad hea vastuse vast, http://forumserver.twoplustwo.com/79...adphones-1096/
                Aga nagu ma aru olen saanud siis wireless klapid on porno.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #2378
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  Kellelegi kogemust wireless kõrvaklappidega? Mul senheiserid olemas, kuid ma ei tea kas ma olen ise sooda, kuid ma ei saa neid normaalselt tööle. Nimelt ei saa seda "õiget" sagedust kätte vms .. ikka siuke värdjas kahin ja sahin jääb ning heli ei ole puhas .. ma pole mingi audiofriik kuid mingit kahinad on ka retarded kuulata ..

                  Kellelgi on kogemust, kuidas asjad normaalselt tööle saada?
                  Mudel: Sennheiser RS120
                  http://www.sennheiserusa.com/cordles...o-sound-009922
                  Sa pole oma murega üksi. Mul samad klapid ning pmt kõlbavad aind selleks, kui tõesti teisi segada ei taha, et siis paned pähe. Muusikat kuulata ei kannata nendega, sest see väike kahin ilgelt segab.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2379
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    prügikasti raisad viskama ja mingid normal juhtmega klapi votma ... keegi teab mis hinnaga mingi normal klappe saada on juba?

                    Comment

                    • Kosmonaut
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 584

                      #2380
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      prügikasti raisad viskama ja mingid normal juhtmega klapi votma ... keegi teab mis hinnaga mingi normal klappe saada on juba?
                      Oleneb kui häid klappe sa tahad - võid ka 1500 euri klappide alla panna. Aga muidu 200 -300 peaks saama juba päris hea kvaliteediga asju. Üldiselt kehtib reegel, et saad seda mille eest maksad (va mõned erandid ntx Beatsi toodang). Firmadest vaataks Gradot, Denonit, Sennheiserit vb, AKG klappe on ka kiidetud. Peaegu kõiki firmasi on võimalik ka eestist saada, iseasi kuidas selle proovimisega on, sest siiski tegeletakse peamiselt tellimisega.

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #2381
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Integreeritud helikaardile osta klapid mis maksavad üle 100€ on juba täis lollus .

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2382
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          kas tänap2ev natukene kallimatel kõrvaklappidel on see nö volume asi ka küljes? mul mingid vanad philipsid, kuid kui panna sound põhja arvutist (intg. helikaart) siis kohati on ikka volume liiga madal .. kas ala migni 70e+ sennheisritel juba on see volume kõvem vms?

                          st kas neil kallimatel on mingi "võimendus" endal sees, et sound oleks kõvemini kuulatav? läbi lambi kõlarite tuleb praegu tunduvalt tugevamini muusika kui nende k2kkide philipsite .. on keegi kõrvaklappide teemaga kursis?

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #2383
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            reeglina pead ikka väga kallid klapid ostma, et võimendid oleks sisse ehitatud. Tavaliselt tulevad osad veel nö välise võimendiga, aga reeglina võimendeid pole(minu teada). Ainult kõvemate klappide ostmisest ei piisa, sest arvuti output ei suuda anda sul sellist matsu välja, mis toidaks võimsamad klapid korralikult ära ja palju resurssi jääb kasutamata. Samas kui mingi võimendi kodus olemas on mille saad arvuti ja klappide vahele panna siis on vahe ikka päris korralik. Ise olen kuulanud klappidest (vahel oli mingi keskmine junn võim) nii et 30 minutiga võttis kõrvad valutama ja pidi väikese pausi tegema, et edasi kuulata.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2384
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              mäletan et vanasti olid mul mingid sennheiserid nendel oli mingi volume nupp veel juhtme vahel ning nendega sai küll piisavaks soundi keerata .. tra aga need läksid katki

                              Comment

                              • Junken
                                Lendur Sass
                                • Sep 2011
                                • 1039

                                #2385
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Need siis olid valjud klapid järelikult, reeglina see voluumi nupp on ainult tavaline reostaat ja mingit võimendust see küll ei tee.

                                Comment

                                Working...